עורך דין ביטוח סיעודי – הניסיון מתקשר לסכומים שאתם שתקבלו

עורך דין ביטוח סיעודי

יש בעיה קשה מאוד עם חברות ביטוח ועם הביטוח הלאומי, שיודעים יפה מאוד לקחת מכם את הפרמיה ואת התשלומים החודשיים שאתם חייבים לשלם, אבל בשעת המבחן הם נעלמים או מסרבים לשלם למרות תביעות מוצדקות ומבוססות. חשוב מאוד לדעת שגם אם אתם מותשים מהמצב הרפואי שאתם מצויים בו ולא יכולים לתפקד כרגיל בגלל מצב סיעודי, עדיין אפשר להוציא מהם את הסכומים שמגיעים לכם הודות לכך שפניתם לעזרת עו"ד ביטוח סיעודי שמייצג אתכם ומנהל את התביעה בשמכם. כך שגם אם הכל נראה אבוד לכאורה, עדיין אפשר להציל את המצב.

דחיית תביעות כדי לדחות זמן

במצבים סיעודיים זמן הוא גורם חשוב מאוד למבוטח והוא רוצה לקבל את הזכויות ואת הקצבאות שלו בזמן. ככל שהזמן עובר המצב מידרדר ולכן גם למשפחה קשה לתפקד וההוצאות הגדולות בטיפול בבן המשפחה הסיעודי גוזלות את מרב הכסף והמשאבים שלכם. חברות הביטוח די בונות על כך שלא יהיה לכם כוח להילחם על מה שמגיע לכם או על כך שאפשר למשוך כמה שיותר את הזמן, בתקווה שהמטופל כבר לא יהיה בחיים בגלל הידרדרות במצבו ואז גם הקצבאות יהיו מיותרות. אלא שזה בדיוק מה שמצדיק פנייה לייצוג של עורך דין ביטוח סיעודי – לחסוך את הזמן היקר, לקצר תהליכים ולהשיג את הקצבה כל עוד המבוטח עדיין בחיים ויכול ליהנות ממנה.

הניסיון קובע את הניצחון

ככל שעורך הדין מנוסה יותר בתחום זה ומכיר את כל התירוצים והדרכים לעכב את התשלומים, כך הוא גם יכול להילחם בזה או להקדים ולמנוע את המכה והתגובה הזאת בזמן באמצעות נקיטת הצעדים הנכונים. כך שהניסיון הזה גם עוזר לכם לקבל את הכסף מהר יותר אבל גם סכומים גבוהים יותר בגלל הידע שלו בהגשת המסמכים והטיעונים המתאימים.

> אנשים התעניינו גם בעו"ד פנסיית נכות

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הובלה קטנה ברעננה
אין כמו לעבור לדירה חדשה. את זה כנראה שכל אחד יודע אבל המעבר עצמו, כמו גם שינוע תכולת הבית שלכם, יכול...
קרא עוד »
יונ 28, 2021
איך פריצת הסמארטפונים שינתה את חיינו?
כשהייתי צעירה, אי שם בשנות ה90  - נהגתי לשחק משחקי טלוויזיה באמצעות הטלפון הנייח. כן, אותו מכשיר עתיק...
קרא עוד »
אוק 23, 2019
סולר לגנרטורים – איך זה עובד
גנרטורים נמצאים בשימוש נרחב לייצור כוח גיבוי ביישומים שונים. מכונות אמינות ויעילות אלו מסתמכות על...
קרא עוד »
יונ 15, 2023