עורך דין ביטוח סיעודי – הניסיון מתקשר לסכומים שאתם שתקבלו

עורך דין ביטוח סיעודי

יש בעיה קשה מאוד עם חברות ביטוח ועם הביטוח הלאומי, שיודעים יפה מאוד לקחת מכם את הפרמיה ואת התשלומים החודשיים שאתם חייבים לשלם, אבל בשעת המבחן הם נעלמים או מסרבים לשלם למרות תביעות מוצדקות ומבוססות. חשוב מאוד לדעת שגם אם אתם מותשים מהמצב הרפואי שאתם מצויים בו ולא יכולים לתפקד כרגיל בגלל מצב סיעודי, עדיין אפשר להוציא מהם את הסכומים שמגיעים לכם הודות לכך שפניתם לעזרת עו"ד ביטוח סיעודי שמייצג אתכם ומנהל את התביעה בשמכם. כך שגם אם הכל נראה אבוד לכאורה, עדיין אפשר להציל את המצב.

דחיית תביעות כדי לדחות זמן

במצבים סיעודיים זמן הוא גורם חשוב מאוד למבוטח והוא רוצה לקבל את הזכויות ואת הקצבאות שלו בזמן. ככל שהזמן עובר המצב מידרדר ולכן גם למשפחה קשה לתפקד וההוצאות הגדולות בטיפול בבן המשפחה הסיעודי גוזלות את מרב הכסף והמשאבים שלכם. חברות הביטוח די בונות על כך שלא יהיה לכם כוח להילחם על מה שמגיע לכם או על כך שאפשר למשוך כמה שיותר את הזמן, בתקווה שהמטופל כבר לא יהיה בחיים בגלל הידרדרות במצבו ואז גם הקצבאות יהיו מיותרות. אלא שזה בדיוק מה שמצדיק פנייה לייצוג של עורך דין ביטוח סיעודי – לחסוך את הזמן היקר, לקצר תהליכים ולהשיג את הקצבה כל עוד המבוטח עדיין בחיים ויכול ליהנות ממנה.

הניסיון קובע את הניצחון

ככל שעורך הדין מנוסה יותר בתחום זה ומכיר את כל התירוצים והדרכים לעכב את התשלומים, כך הוא גם יכול להילחם בזה או להקדים ולמנוע את המכה והתגובה הזאת בזמן באמצעות נקיטת הצעדים הנכונים. כך שהניסיון הזה גם עוזר לכם לקבל את הכסף מהר יותר אבל גם סכומים גבוהים יותר בגלל הידע שלו בהגשת המסמכים והטיעונים המתאימים.

> אנשים התעניינו גם בעו"ד פנסיית נכות

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות שימוש במספר מקוצר
היווצרותם והצורך במספרים קצרים עבור בתי עסק מסוגים שונים - החל בעשור האחרון, עשור שבו כל מסר ללקוחות...
קרא עוד »
פבר 11, 2020
3 טיפים שיעזרו לכם למצוא את חלל העבודה הטוב ביותר בתל אביב
לא מעט פרילנסרים ובעלי מקצוע בתחומים שונים, מעוניינים לשכור חלל עבודה באזור תל אביב. חלל זה אמור לספק...
קרא עוד »
פבר 12, 2020
איך בוחרים חברת סליקה מקצועית?
חברות סליקה המספקות שירותי סליקה לעסקים קטנים יש לא מעט. חברות אלו מציעות ללקוחות – אלו בעלי עסקים...
קרא עוד »
אוג 04, 2020