קורס בדיקות לפני רכישת דירה

קורס בדיקות לפני רכישת דירה

רכישת דירה היא, ככל הנראה, העסקה הכי גדולה שאנחנו נבצע באופן פרטי. ישנן עסקאות גדולות, עסקאות שכוללות הרבה יותר כסף, אך הן לרוב יתבצעו במסגרת עסקית. במסגרת פרטית, בין אם זה כרווקים, זוג או בעלי משפחה, רכישת דירה מקבלן או דירה משומשת, זו העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שנבצע, בוודאי בכל מה שקשור לערך כספי. שכן זו עסקה שנעה בין מאות אלפי שקלים למיליוני שקלים. 

לכן, אנחנו צריכים לבצע את העסקה בצורה חכמה ונכונה. עלינו ללמוד היטב, לא רק את אופי העסקה והתנאים שלה, אלא גם את הנכס, הדירה, אותה אנחנו מבקשים לקנות ועליה נשלם את הסכומים שציינו. לשם כך עלינו לבצע בדיקות שונות ומקיפות. 

אנחנו יכולים להשאיר את החלק הזה לבעלי מקצוע, בין אם זה עורכי דין, שמאים, חברות לבדיקת דירה לפני מעבר ועוד. אך אנחנו יכולים גם ללמוד את הנושא בעצמנו ולבצע אותו ללא עזרה חיצונית. לשם כך, יש לנו אפשרות לקחת קורס בדיקות לפני רכישת דירה. 

מה כולל הקורס ומה הוא מציע לנו?

קורס בדיקות לפני רכישת דירה, מציע לנו לקבל את כל המידע הרלוונטי על אופי הדברים שעלינו לבדוק לפני שנשלם על הדירה ונקנה אותה (תלמדו למשל איך להוציא נסח טאבו). חשוב שנעשה את כל הבדיקות לפני, שכן אחרי שנשלם, זה כבר יהיה חסר חשיבות במקרים מסוימים. 

בין היתר, הקורס מלמד אותנו מושגים וכללים שונים שעלינו להכיר, בין אם זה בכל מה שקשור למיסוי, העברת בעלות על הדירה, זכויות ועוד. כמו כן, קורסים דיגיטליים כמו קורס זה מלמדים אותנו כיצד אנחנו יכולים ללמוד על העבר של הדירה, על הבעלים שלה וכן על אופי העסקה עצמה. הקורס גם מלמד אותנו אילו בדיקות יש לבצע בפועל בדירה, בשביל לוודא שהיא תקינה ומתאימה למגורים, כפי שהובטח לנו. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד