אמבטיות מלבניות לתעשייה

מיכלים מלבניים פותחו כדי להגן על תעשיית הנפט והגז מפני מפגעי הסביבה התת-ימית. המיכלים עשויים מחומר מיוחד עמיד בפני קורוזיה ועמיד בלחצים גבוהים. , ומתאימים היטב ליישום של שמנים בטמפרטורה גבוהה, כימיקלים וחומרים מסוכנים אחרים. . שיעורי הייצור הגבוהים של מערכות אלו נובעים מכך שהן אינן מצריכות שימוש בחוות מיכלים או מתקן לקירור. תהליך התכנון והבנייה נועד לאפשר פעולות של חוות מיכלים מקומית כגון שאיבת הנוזלים מתוך מערכת אחת גדולה, הצבת ותחזוקת הציוד, שימוש במערכות אחרות מתבצעות בכל נקודת זמן. 

מיכלי פלסטיק הם אחד החומרים הנפוצים והמגוונים ביותר בשימוש בתעשייה. הם משמשים לאריזה, משלוח, הובלת סחורות ואחסון.

השימוש במיכלי פלסטיק הולך וגובר בעשורים האחרונים, עקב הביקוש הגובר אליהם ברחבי העולם. עם זאת, יש הרבה מאוד פסולת שנכנסת למכולות הללו ויש להן השפעה סביבתית גבוהה. מיכלי פלסטיק עשויים מכימיקלים המבוססים על נפט כמו שמן, פחמן חד חמצני ואתילן גליקול (כימיקל רעיל). כימיקלים אלו עלולים להרוס את הסביבה אם לא מטפלים בהם כראוי. זו הסיבה ששימוש בחומרים אורגניים לייצור מוצרים אלה חשוב. נמצא שניתן להשתמש בחומרים אורגניים כגון עצי אורן לייצור בקבוקי פלסטיק מבלי להוסיף כימיקלים מזיקים; זה הופך אותו לחומר ידידותי לסביבה שניתן למחזר או לקומפוסט לאדמה או זבל למטרות חקלאות. זה גם עוזר להפחית את עלות ההובלה מכיוון שאין צורך לשלוח חומרי גלם לכל רחבי העולם לשימוש בתהליך ייצור תעשייתי. 

למה משמשים מיכלי פלסטיק?

מכיוון שמכלי פלסטיק משמשים בתעשיות רבות, הם צריכים להיות עשויים מחומרים בני קיימא וידידותיים לסביבה. ניתן להשיג זאת על ידי שימוש בחומרים שונים כמו נייר, קרטון, זכוכית ומתכת. . PVC/TPE/PP ופוליפרופילן הם חומר מועדף. הסיבה לכך היא שהם עמידים מאוד, קלים למיחזור ושימוש חוזר, וניתן למחזר אותם מספר פעמים. הם גם נחשבים ידידותיים לסביבה מכיוון שהם משתמשים בצריכת אנרגיה מינימלית. יתרה מכך, ניתן להשתמש בהם משני צידי המיכל כדי למנוע ממי גשמים להיכנס לפתח התחתון של המיכל על ידי שפיכת מים מצד אחד של המיכל על פני אחר. 

דברו איתנו >>>

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין הוצאה לפועל, בחרו באיש מקצוע מוכר
עורכי דין הוצאה לפועל הם חלק חשוב במערכת המשפט. הם מתמחים בביצוע צווי בית משפט ומבטיחים שכל הצדדים...
קרא עוד »
פבר 01, 2023
השקעות: שוק ההון או נדל"ן?
במשך שנים, קיים ויכוח היכן רצוי להשקיע את הכסף שלנו, האם רצוי להשקיע אותו בשוק ההון או בשוק הנדל"ן?...
קרא עוד »
ספט 14, 2017
מה חשוב לוודא לפני שמחליפים ספק אינטרנט?
אם נלך 20 שנה אחורה, נראה כי התקשרות עם גורם כלשהו בשוק התקשורת, בין אם מדובר בחברת טלפונית, חברה...
קרא עוד »
אוג 19, 2020