פרויקט פארק בבלי – שווה לראות בעיניים

פארק בבלי

הייחודיות של פרויקט פארק בבלי מאופיינת בתכנון אדריכלי מרשים של האדריכלית גל נאור, בתו של יצחק תשובה, אשר מביא לידי ביטוי את 4 היסודות בדגמים של הדירות – אוויר, אש, מים ויבשה. כלומר ישנם 4 דגמים של דירות שכל אחד מהם מעוצב בסגנון ייחודי שמביא לידי ביטוי את הייחודיות והמאפיינים של אותו יסוד.

כדי להבין עד כמה הפרויקט הזה מיוחד, לא רק מבחינת עיצוב הדירות, אלא גם מבחינת איכות המתקנים והמרחבים המשותפים, וביניהם הבריכה וחדר הכושר, תצטרכו להגיע למקום כדי להתרשם ולראות בעיניים. רק כך תוכלו להבין עד כמה מדובר בפרויקט מיוחד במינו.

פרויקט יוקרתי עם מיקום מנצח

אם אחד השיקולים המרכזים שמניעים אתכם לרכישה של נכסים בפרויקט חדש זה המיקום, אז עליכם להביא בחשבון רכישה של דירה בפרויקט פארק בבלי, אשר ממוקם בלב העיר, בסמוך לאחת הריאות הירוקות הגדולות של העיר. מצד אחד אפשר ליהנות מסביבה שקטה, ירוקה ופסטורלית, אך מצד שני נשארים קרובים למרכז העניינים.

תהיה לכם את האפשרות לבחור מבין מגוון דירות שמוצעות למכירה בפרויקט. בהתאם להעדפות שיש לכם בפן העיצובי, תוכלו להחליט על איזו אפשרות אתם מעדיפים ללכת בסופו של דבר. כך תוכלו לדעת בוודאות שאתם הולכים על האפשרות הטובה ביותר להשקעת הכסף שלכם.

תגיעו לראות את הפרויקט בשטח

כעת כל שנותר לכם לעשות זה להתרשם מקרוב מפרויקט פארק בבלי. אנו בטוחים שלאחר שתעשו את זה תבינו כבר מההתחלה מדוע הוא נחשב לכל כך פופולארי בקרב אנשים בעלי אמצעים בארץ. הם פשוט מבינים כי מדובר באחד הפרויקטים הטובים ביותר שאפשר למצוא בארץ והם מציעים את המענה הטוב ביותר שתוכלו לחשוב עליו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד