למי רצוי לפנות לעריכת הסכם גירושין – טוען רבני או עורך דין?

בהסכם גירושין על עורך הדין להתחשב בעיקר בצרכי הלקוח. אבל השאלה היא, מה הצרכים שלהם וכיצד ניתן לספק אותם

הסכמי גירושין חשובים מאוד ללקוחות. הם צריכים להיות מסוגלים להבין מהן זכויותיהם ומה הם צריכים מעורכי הדין שלהם. זו שאלה שבית המשפט צריך להתמודד איתה והיא לא פשוטה. ללא עורך דין, קשה לדעת מה יקרה בעתיד. חשוב לכל המעורבים בתיק גירושין לדעת מה צופן לו העתיד. על מנת לענות על שאלה זו, עלינו לברר איזו גישה מתאימה לכל אדם.

עלינו גם לדעת היכן אנו עומדים כיחידים וכזוגות על מנת שנוכל לקבל החלטה מושכלת האם עלינו להתגרש או לא להישאר ביחד. הרב או עורך הדין יכולים לעזור לנו למצוא תשובות על ידי מתן עצות בהתאם למצבנו, אבל הם לא יכולים לשנות את העתיד – רק אנחנו יכולים לעשות זאת.

אישור הסכם גירושין הוא מסמך משפטי שיש לערוך על מנת ליישב את המחלוקות בין הצדדים. יש לנסח מסמך זה בצורה נכונה ובהתאם לחוק, במיוחד במקרה של גירושין.

הסכם הגירושין צריך להיות מחייב מבחינה משפטית וניתן לאכיפה, כמו גם קל לקריאה והבנה. זה גם צריך לכסות את כל הפרטים הדרושים כמו מי אחראי למה, כמה הם ישלמו אחד לשני וכו'.

איך עורך דין יכול לעזור לנו? 

אז לפנות לעורך דין טוען רבני? עורך דין יכול לסייע לכם בניסוח הסכם גירושין, אך לא תמיד זו האפשרות הטובה ביותר עבורכם או עבור בן הזוג. רב יכול לעזור לכם לנסח הסכם שיותר נוח לשניכם וישמור על האינטרסים שלכם אם משהו ישתבש במהלך תהליך הגירושין.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא סוג הסכם הגירושין שיש לכם. אם זה פשוט, אז אתה יכול פשוט לכתוב את זה על נייר. אם אתה רוצה לכתוב מורכב, אז אתה צריך לפנות לעורך דין. עורך דין יוכל להדריך אותך בכתיבת הסכם הגירושין המושלם למקרה שלך.

קראו עוד באתר: https://www.din.co.il/lawyers/11428/28386/

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של אינסטלטור מקצועי
כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע אלינו לבית, אנחנו מצפים לגלות שמדובר בבעל מקצוע שיודע לבצע היטב את...
קרא עוד »
ספט 15, 2022
הלוואות בערבות המדינה – מה זה אומר ומתי משתלם לקחת אותן
כשאנחנו ניגשים לבנק לבקש הלוואה פרטית, אזי שאנחנו יודעים שעלינו לספק ערבות בשביל שהבנק יהיה מוכן...
קרא עוד »
ינו 13, 2020
לעבור את הבגרויות בשלום – מדריך כיס לנבחנים
תלמידים אשר מתחילים לגשת לבגרויות, מוצאים את עצמם לא פעם מצויים בלחץ מתמיד מפני הבגרויות ובחוסר...
קרא עוד »
ספט 22, 2017