מורה לתופים

אם אתה רק מתחיל ללמוד לנגן בתופים אתה בטח שואל את עצמך, "האם אני צריך מורה פרטי לתופים?". התשובה הפשוטה לכך היא כן. משאבים מקוונים באינטרנט לעולם לא יהוו תחליף מלא לשיעורים פרונטליים ופרטניים. אז חשוב למצוא מורה טוב לתופים דרך אינדקס מוסיקאים מקצועי. לא משנה בן כמה אתה, לא משנה כמה מנוסה אתה, בין אם אתה מנגן כבר 30 שנה או שמעולם לא תפסת זוג מקלות בחייך, קח מורה והוא יעזור לך להשתפר ולהתקדם בנגינה שלך מהר יותר מכל מקור אינטרנטי אחר. 

אז מה היתרונות בלמידה של הכלי הנהדר הזה?

נגינה על תופים מפחיתה לחץ

נגינה בתופים יכולה להקל על תסכול, אכזבה ומתח נפשי. נגינה של מספר דקות בודדות יכולה להגביר את מצב הרוח שלך. מוחם של מתופפים משחרר אנדורפינים לתחושה טובה מיד לאחר הנגינה. הגירוי הפיזי של התיפוף והצלילים שנוצרים מעוררים שחרור של רגשות שליליים.

פיתוח הביטחון העצמי שלך

תיפוף הוא בעל כוח רב. כדי להיות מתופפים מוצלחים, חשוב ללמוד לנגן בצורה דינמית, כלומר :חזק ורך. פעולת נגינת הפעימה החזקה דורשת אומץ וביטחון עצמי. בזמן למידת השימוש בכלי, מתופפים מפתחים חשיבה. עליהם להאמין שהם מסוגלים ללמוד חלקים מאתגרים על ידי התחלה איטית ופירוקם. מיומנות הפירוק של משימות מורכבות לחלקים באה לידי ביטוי אחרי זה גם בתחומי חיים רבים. האמונה שאתה מסוגל ללמוד חומר קשה היא חיונית להתגברות על מכשולים הן במוזיקה והן בחיים.

פיתוח מיומנויות מוטוריות

נגינה בתופים דורשת סינכרוניות בין הקידוד החזותי של המוח לבין התיאום השרירי של הגוף. מחקרים מראים כי מתופפים מסוגלים לשלוט טוב יותר בתפקודים המוטוריים שלהם, בעלי מיומנות גבוהה יותר, טובים יותר בפעילויות הדורשות ידיים יציבות, ויש להם את היכולת להגיב במהירות. תיפוף דורש תיאום של מיומנויות מוטוריקה עדינה וגסה כאחד, מהירות מחשבתית, יכולת הקשבה ויכולת להפוך תנועות לאוטומטיות.>> חולמים לדעת כיצד לנגן על פסנתר? תוכלו למצוא מורה לקלידים באתר MusicIndex.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואות לעסקים קטנים
כל עסק קטן בתחילת דרכו, לאחר שהכין תכנית עסקית, מבין כי תזרים המזומנים הינו החמצן של העסק. יש לרכוש...
קרא עוד »
דצמ 26, 2016
גיוס משקיעים לסטארט אפ – כל הדרכים לגייס הון ראשוני
ישנן דרכים רבות של גיוס כספים לסטארט-אפ. אבל השיטה הנפוצה ביותר היא לגייס כסף באמצעות הנפקה ראשונית...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
5 טיפים לאורח חיים בריא
כולנו רוצים לחיות חיים בריאים, חיים ללא דאגות או חששות, חיים בהם התחושות הנפשיות והגופניות טובות. אבל...
קרא עוד »
פבר 12, 2020