צלמים לחתונה בעולם המובייל – סודות הפשטות

צילום חתונה בעידן המובייל מביא איתו, איך לא? שפע ויצירתיות. דמיון פרוע, מרגש וכזה שמאפשר להגשים כל חלום. קשה שלא לרצות שיהיה הכי גרנדיוזי, הכי עכשווי, הכי בסטייל, הכי פנסי. אם זה קיים ונגיש, רק לגעת, רק לקחת – אז למה לא בעצם? והאם אפשר עדיין לשמור על הפשטות? שיהיה פשוט ועדיין מרהיב וקלאסי? פשוט ועדיין יחודי ומקורי?

תתפלאו – אפשר בהחלט !

עם תחילתו של עידן הקורונה, כשעוד אף אחד לא ידע שהיא כאן כדי להישאר, זוגות רבים דחו את חתונתם הגרנדיוזית בתקווה שאוטוטו הכל יחזור למסלולו ויוכלו להגשים את ההפקה של חלום חייהם – חתונה גדולה ומנצנצת. היום אנחנו כבר יודעים שהחיים שלנו לא יחזרו להיות מה שהיו, לפחות לא בזמן הקרוב, והתרגלנו למציאות של בידודים, מניעת התקהלויות ומסיכות.

המציאות הזו הביאה גל של יצירתיות ומקוריות הן אצל הזוגות המתחתנים והן אצל נותני השירותים ובמיוחד אצל צלמים לאירועים , שנאלצו לעדכן את השירותים שלהם כך שיהיו אטרקטיביים גם לחתונה ביתית קטנה עם 100 אנשים.

צילום אינטימי – פשוט. קלאסי. מרהיב.

בחתונה קטנה, הדברים הפשוטים הם החשובים ביותר, כי אין את כל ה"שופוני" שתופס את העיניים ולא פעם מטשטש את האיכות. שלא כמו בחתונה של 700 איש, קשה לאופי הלא-מוצלח של צלם להעלם בתוך הכאוס.

בחתונה אינטימית הסוד הוא בפשטות. הצלם הוא כמו חבר משפחה. הוא מתחכך באורחים וער לכל הניואנסים הקטנים בקשרי המשפחה. זה מאפשר יותר זמן מסך לכל אורח ויותר קשר אישי – דברים שגם אם מאד תתאמצו, תתקשו להשיג בחתונה גדולה

לכן, במיוחד כאשר מדובר על צילום וידאו לחתונות ישנה חשיבות רבה להזמין צלם חתונה שמעבר למקצועיות, מדבר בגובה העיניים, זמין, מסביר פנים ומשתלב באירוע כאחד האדם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מחשבים כמה להפריש לטובת חסכון לילדים?
רבים מאיתנו היו רוצים להפוך להיות הורים בשלב כלשהו בחיים, בין אם מדובר על זוגות נשואים ובין אם מדובר...
קרא עוד »
פבר 14, 2017
האם השקעות נדל"ן בארצות הברית יכולות לעניין אתכם?
אם אחרי כמה שנים טובות של עבודה הצלחתם לחסוך לעצמכם סכום כסף מסוים אתם בוודאי רוצים להגדיל את הסכום...
קרא עוד »
אפר 19, 2017
קונה רכבים לפירוק באשדוד והסביבה – כיצד מוצאים?
איך מוצאים קונה רכבים לפירוק באשדוד והסביבה, או בכל מקום? אם אתם רוצים לעשות משהו מועיל עם רכב שכבר לא...
קרא עוד »
יול 19, 2018