הקמת תשתית תקשורת לעסקים – איך עושים זאת נכון?

תשתית תקשורת לעסקים

עסקים בעידן המודרני תלויים רבות בתקשורת מסודרת ויעילה. בלעדיה הפעילות השוטפת נפגמת ובמקרים חמורים, גם נעצרת לפרקי זמן שונים. פתרונות תקשורת הם בעיקר בין מערכות מחשבים המחוברים ביניהם בנקודות שונות בארגון. מדובר על מושגים כמו: חיבור מהיר לאינטרנט, חומות אש להגנה, נקודות קצה למשתמשים שונים, שרת ראשי ודאגה שוטפת לגיבויו, אבטחת מידע, טיפול בבאגים הנוצרים מעת לעת במערכת המידע וכדומה. את כל תשתית התקשורת לעסק הזאת מקימה חברה מקצועית המתמחה בתחום. היא תקים את כל המערך בהתאמה מרבית לצרכי הלקוח.

תהליך מסודר

תהליך ההקמה מתחיל בהתקשרות ראשונית אשר במהלכה יציג בעל העסק או המנהל את הצרכים ויציף את הבעיות הקיימות. לאחר שנציגי החברה יקבלו תמונת מצב הם יכינו את התכנית ויציגו אותה להערות ולהבהרות. בשלב האחרון, ולאחר שכל הנושא הובן לעומק, יתקבל האישור וההתקנה תצא אל הפועל במועד שיוסכם על שני הצדדים. ההתקנה נעשית בבית העסק ולרוב, במהלך העבודה. יחד עם זאת, הנהלת החברה תקפיד מאוד לבצע את ההתקנה במהירות ועם מינימום הפרעה לפעילות השוטפת החשובה. ניתן לבצע אותה גם בימים בהם העסק אינו פעיל.

תמיכה

החברה משתמשת במודמים, מתגים ואביזרים ואחרים איכותיים המסופקים על ידי איי סי יו המבטיחים פעילות ארוכת טווח ללא תקלות. עם סיום ההתקנה יתחיל תהליך הרצה ובדיקת המערכת לווידוא, שאכן, היא פועלת ללא דופי. במקרים רבים, כוללת ההתקנה כוללת אחריות הניתנת על פי שיקולי המתקין. עם סיום תקופת האחריות יכול הלקוח לקבל שירות חודשי קבוע לתחזוקה ולטיפול בתקלות, להדרכת העובדים לטיפול עצמי בתקלות קטנות ועוד. השירות כולל תמיכה מרחוק המאפשרת טיפול מהיר ללא הגעת טכנאי לבית העסק. השירות מקנה ביטחון מרבי ללקוח ויאפשר לו פעילות איכותית כל העת.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדביר טרמיטים – מה אתם צריכים לברר עליו
בעיות של קינון ורחישה של טרמיטים הינה בעיה נפוצה במקומות רבים בארץ וכמובן בעולם. טרמיטים ניזונים מעץ...
קרא עוד »
מרץ 26, 2022
"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי": הבטיחות במרכז
אילן שרעבי, מנהל ומייסד חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" מוביל כבר כשלושה עשורים את החברה שייסד...
קרא עוד »
דצמ 18, 2022
פנסיית הנכות – הדרך הבטוחה לשמור על העתיד שלנו
אף אחד מאיתנו לא רוצה לחשוב על הרגע בו הוא יחלה או יפצע, ואז הוא לא יוכל לעבוד יותר. אף אחד לא מאמין...
קרא עוד »
מרץ 31, 2020