איך אפשר להוציא חשבונית באינטרנט?

יש לכם עסק? הדברים הבאים יוכלו לעזור לכם לשפר אותו, בעזרת האינטרנט. להפיק חשבונית אונליין – לא תאמינו עד כמה זה שווה, למה זה כדאי וכמה קל לעשות את זה.

להתחבר לשירות, בין רגע

לא נגזים אם נאמר שכמעט הכל אפשר לעשות היום באינטרנט, בין רגע. אחרי שכולנו נוכחנו לדעת שאפשר לעשות שיחות זום באינטרנט מעכשיו לעכשיו, להזמין מחו"ל באינטרנט בשניות, לקנות וללמוד ברשת מתי שרוצים, צריך להבין שגם הפקת חשבוניות ממוחשבות תוכלו להפיק, בין רגע ובלי מאמץ. כל מה שצריך לעשות זה להירשם לשירות, מבלי לחכות אפילו להורדת אפליקציה. ברגע שבוחרים סיסמא, בתוך שניות אפשר תמיד להתחבר, להוציא חשבונית ולשלוח אותה במייל.

וודאו שמדובר בחשבונית מורשית

להפיק חשבוניות באינטרנט זה לא משהו מסובך, אבל צריך לזכור את הכלל. התוכנות הללו הן לא סתם אפליקציות אלא צריכות לקבל את אישור רשות המיסים. תמיד בדקו שהשירות שדרכו אתם עומדים להוציא חשבוניות או קבלות לעסק שלכם, נעשה חוק. הספק חייב להגיש בקשה ולקבל אישור מרשות המיסים. רשות המיסים לא תאשר גוף קיקיוני ולא מוסדר. ברגע שקיימת הרשאה כחוק, גם אתם תוכלו להפיק את החשבוניות בין רגע, ולנהל טוב יותר את העסק.

טיפה השקעה ויש לכם חשבונית טובה יותר

השירות של הנפקת חשבוניות מהסוג הממוחשב מתאים לכל עסק, עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ, שותפות, אגודה וכדומה. אבל שימו לב שהחשבונית הבסיסית שמקבלים ברגע ההרשמה לשירות לא נראית מיוחדת. אבל אל דאגה, לא מסובך לשדרג אותה ולהוציא את מסמכי העסק בצורה הרבה יותר יפה, מכובדת ואפילו מרשימה. ניתן בכמה צעדים פשוטים להחליף את הגופן, להוסיף צבעים ואפילו להשתמש בלוגו שיצרתם או קניתם. אתם לא צריכים בשביל זה לשכור מעצב גרפי ולהוציא כסף רב. מיתוג החשבוניות חשוב לכל עסק, אפילו אם מדובר בעסק קטן.

המון סיבות לעבור לאינטרנט

לאחר שאתם רשומים לשירות, תוכלו לנהל את החשבונות השוטפים של העסק, מבלי שום התקשקשות עם ניירת. מדובר במערכת שלא רק מוציאה חשבוניות וקבלות אלא גם תאפשר להנפיק תעודות הזמנה או משלוח, הצעות מחיר וכדומה. ברגע שמסיימים למלא מסמך, הוא שמור וניתן לדעת שהוא מתויק אונליין. שולחים אותו במייל למי שרוצים ואפשר להדפיס אם ממש מתעקשים.

היתרונות של כל זה כמעט ברורים מאליהם. לא צריך יותר להדפיס, לא צריך לבזבז ניירת, לא משתמשים בדיו ואין צורך לזרוק כסף על פנקסי חשבונות כאלה או אחרים. השירות חוסך זמן וכסף והוא גם עדכני ומתבקש. חוץ מזה, מדובר במערכת חכמה שניתן לשלב עם שירותים נלווים. למשל ניתן להוסיף פיצ'רים כגון סליקה כספית. ניתן לחבר את המערכת לאתר מכירות מקוון. אפשר להוציא דוחות כספיים של העסק, לייעל את הגבייה מהלקוחות ובקיצור, להתנהל נכון, מהר וחכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיסוי שבדי הוליסטי למי הוא מתאים?
כל אחד מאיתנו סובל מלא מעט מתחים במהלך השנה כי כולנו עובדים מאוד קשה. מצד אחד אנחנו מתמודדים עם החזית...
קרא עוד »
נוב 05, 2017
איך לבחור חנות חיות מקצועית ואמינה?
דעו לכם כי ישנן אינספור חנויות חיות אשר נמצאות היום בשוק. החנויות השונות מציעות את מרכולתן במחירים...
קרא עוד »
יול 12, 2016
אוהלים למכירה
לא פעם אנחנו שומעים על אנשים שעושים את האירוע שלהם בתוך אוהל גדול וממוזג. אם פעם שאלתם את עצמכם מאיפה...
קרא עוד »
ספט 16, 2020