אבני חושן -שחובה להחזיק בכל בית

אבני חושן, המכונות גם אבני החושן, הן סט של שתים עשרה אבנים ששימשו בימי קדם את הכוהנים הגדולים היהודים. אבנים אלו שובצו בחושן מיוחד שענד הכהן הגדול במהלך טקסים דתיים, והאמינו שיש להן כוחות מיסטיים ורוחניים. כיום, אבני חושן עדיין נערצות על ידי רבים כסמל לאמונה ונחשבות לפריט חובה בכל בית.

הקשר של אבני חושן לשבטי ישראל

שתים עשרה אבני חושן קשורות כל אחת לאחד משנים עשר שבטי ישראל. מאמינים שהם מייצגים סגולות ותכונות שונות, כגון חוכמה, חמלה ואומץ. יש אנשים המאמינים שענידת או הצגה של אבני חושן בביתם יכולה לעזור להביא את המעלות הללו לחייהם.

ישנן מספר דרכים לשלב אבני חושן בעיצוב הבית. אחת האפשרויות הפופולריות היא רכישת שרשרת או צמיד מאבן חושן, שניתן לענוד כקמע להגנה ולמזל טוב. אפשרות נוספת היא להציג בביתכם אבני חושן, על מדף או כחלק מיצירת אמנות דקורטיבית.

יש אנשים שגם מאמינים כי לאבני חושן יכולות להיות סגולות ריפוי. למשל, יש הסבורים שאבן חושן האדומה, המזוהה עם שבט ראובן, יכולה לסייע בהפגת מתח וחרדה. מאמינים שאבן חושן הירוקה, המזוהה עם שבט יהודה, מקדמת ריפוי גופני ורווחה.

יופי פשוט יוצא דופן

בנוסף לסגולותיהן הרוחניות והמרפאות, אבני חושן ומגוון אבני חן זוכות גם ליופי שלהן. האבנים נחתכות ומלוטשות בדרך כלל כדי להביא את הצבעים והדוגמאות הטבעיים שלהן, שיכולים לנוע בין כחולים וירוקים עמוקים לאדומים וצהובים עזים.

לסיכום, אבני חושן הן פריט חובה בכל בית למי שמעריך רוחניות וסמליות. בין אם עונדים אותם כתכשיט, מוצגים כפריט דקורטיבי או משמשים למטרות ריפוי, אבני חושן הן תזכורת רבת עוצמה למסורות והאמונות העתיקות של העם היהודי.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיטות נוער מעוצבות – החבר'ה של היום מעריכים איכות
הנוער של היום יודע מה הוא רוצה ואיך הוא רוצה את זה, ולכן בכל הנוגע למיטות נוער חשוב לבצע את הבחירה...
קרא עוד »
ספט 28, 2017
צילום אירועים קלאסי ונקי
אחד הדברים החשובים ביותר בכל אירוע, הוא התחום הקשור לצילום האירוע. כל אדם החוגג אירוע כלשהו, ירצה...
קרא עוד »
אפר 12, 2018
מה היתרונות של ייעוץ תעסוקתי אישי
אין ספק בכלל כי ייעוץ תעסוקתי אישי זהו סוג ייעוץ אשר יביא עמו לא מעט יתרונות עבורכם. כל אחד מכם אשר...
קרא עוד »
ינו 23, 2017