איך למצוא עבודה בהייטק ללא ניסיון

עבודה בהייטק ללא ניסיון

אחוז גבוה מהאוכלוסייה מוצאת את מקומה בהייטק. כיום יש לא מעט משרות פנויות בתחום החל ממתכנתים עד לכותבי קוד, אנשי סייבר, מפתחי תוכנות וכולי. אבל כיצד נכנסים לתחום של הייטק ללא ניסיון של ממש? יש כמה דרכים שתוכלו ל'הכניס רגל' בחברת הזנק ובעצם בכל חברה ובכול משרה. הנה כמה טיפים לאיתור וקבלת משרה שאתם רוצים: 

נפחו מעט את קורות החיים

לפני שליחת קורות החיים שלכם אל מציעים המשרות שאתם רוצים כדאי להוסיף ניסיון של עבודות בהתנדבות, של משימות שביצעתם עבור חברים ואנשים קרובים, אפילו אם לא קיבלתם עליהם תשלום. אם אתם מבצעים עבודות התנדבות כמו למשל לימוד ילדים מחשבים – ציינו זאת, כל פעילות בתחום תקדם אתכם לראיון העבודה. 

בררו אודות הארגון או החברה שאתם מגיעים אליהם לראיון

לפני ראיון העבודה חשוב לברר מעט אודות החברה או הארגון שאתם רוצים לעבוד בו. נסו להבין במה הארגון עוסק, מה המטרות שלו ומה הערכים שלו. התאימו את התשובות שאתם עונים לערכים ולמטרות ונסו לעשות זאת באופן טבעי. 

היו נחושים

נחישות היא דבר חשוב יותר מכל ניסיון. מפתח אתרים למשל או איש סייבר מיומן שכבר מנוסים מידי ועייפו מהמקצוע: אינם נחושים כמוכם. לכן הביצועים שלהם לא יהיו טובים כמו שלכם. בעלי חברות וארגונים תמיד יעדיפו להשקיע קצת בלימוד עובד חדש ונחוש מאשר בריענון עובדים עייפים. כך גם אם אין לכם ניסיון, תוכלו להגיע לראיון דרך Tech Monster עם להט בעיניים מה שיוסיף לכם נקודות אצל המראיין. 

הביאו רעיונות חדשים

כשניגשים לראיון בחברת הייטק, המראיינים מחפשים אנשים שיהיו להם רעיונות חדשים. אם יש לכם רעיונות שגיבשתם שיכולים לתרום לארגון או לחברה, ציינו אותם בראשי פרקים ובקצרה בראיון. כך תוכלו להכניס "דם" חדש לארגון. כל אלה יובילו אתכם למשרה המיוחלת.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוגו הוא הפנים של העסק שלכם
לכל עסק, לכל בעל מקצוע יש פנים. מדובר לא רק במוצרים או שירותים שהוא מספק ללקוחות שלו אלא גם בשם של העסק...
קרא עוד »
מרץ 07, 2022
כיצד ליצור בהצלחה עבודה אקדמית: שיקולים מרכזיים
כתיבת מאמרים אקדמיים יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור אנשים צעירים רבים. זו צורת כתיבה ששונה משמעותית...
קרא עוד »
ספט 11, 2023
השפעתו של אלון אלרואי: מפתח להצלחה בפוליטיקה ובעסקים
אי אפשר להמעיט בחשיבותו של אלון אלרואי בתחומי הפוליטיקה והעסקים. הגישה והאסטרטגיות שלו הפכו לאמת...
קרא עוד »
ינו 02, 2024