הביטקוין הגיע לרף קיצוני, האם עדיין משתלם להיכנס לכל הסיפור הזה?

בשבועות האחרונים נדמה שהמטבע הווירטואלי נוסק במהירות כלפי מעלה, לא ברור מתי תהיה הצניחה הבאה והאם היא תתרחש, הניסיון הוא כן להבין מה הולך כאן, האם יש איזושהי חוקיות בקפיצות הללו למעלה ולמטה, ואיך אתם כמשקיעים יכולים להנות מזה.

השאלה הבוערת שאנשים שואלים עכשיו היא לנוכח המחיר הנוכחי שהציג הביטקוין. זהו שיא חדש של כל הזמנים והשאלה האם מכאן ולהבא הוא יעלה? מתי הוא יעלה? כמה הוא יעלה? ובקיצור האם עדיין יש עניין להשקיע או שהרכבת כבר עזבה את הרציף? וכדי לדעת את התשובה פשוט המשיכו לקרוא.

האם עדיין שווה להשקיע בביטקוין?

המטבע הווירטואלי שנכנס לחיינו לפני כעשור בערך, מחולל סערה בשווקים עד היום. אמנם בהתחלה חשבו שזהו גימיק חולף, אף אחד לא חשב שהשוק של הביטקוין יגיע לשווי שלן 117 מיליארד דולר. אין ספק שבשנים הבאות נראה עוד התפתחויות מעניינות בכיוון הזה וצריך פשוט לעקוב.

במהלך תקופת הקורונה מחירו של הביטקוין צנח לשפל חסר תקדים, היה נראה שאולי כל המשקיעים איבדו את כספם, אולם בחודש האחרון המטבע זינק שוב והגיע לשיא חדש. אז מה קורה פה? האם כדאי להשקיע בדבר הזה?

ובכן, אין ספק שהמטבע מתעתע גם בטובי הסוחרים של שוק ההון. מדובר על מוצר השקעה תנודתי מאוד, עתיר סיכונים אולם כן, יש מי שכבר גרף את הקופה של הביטקוין לכיסו ויצא בצד השני כשהוא עשיר ומלא במטבעות.

אם מדובר בהשקעה לטווח ארוך נראה שההשקעה בביטקוין משתלמת שכן ככל שעובר הזמן המטבע מיוצר פחות ופחות והביקוש אליו רק עולה, לעומת זאת בהשקעה לטווח קצר, נראה שהמטבע נמצא בשיאו של עלייה שממנה לא תראה עוד עלייה גדולה יותר.

רוצים לדעת עוד על הנושא? לחצו כאן.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניתוח טכני של מניה
ניתוח טכני של מניות עוזר למשקיעים לקבל החלטות מושכלות יותר. זוהי דרך לנתח את השוק ולחזות תנועות...
קרא עוד »
יונ 29, 2022
אולם אירועים בפרדס חנה white
באזור פרדס חנה ישנם אולמות אירועים לא מעטים, אבל אתם צריכים לשים לב שאתם תמיד בוחנים היטב את האולם שבו...
קרא עוד »
דצמ 20, 2017
מזון וציוד לבעלי חיים במודיעין – איפה הכי משתלם לקנות
תושבי מודיעין מכירים כבר את מגוון החנויות שיש להם כיום בכל תחום. מעיר קטנה ומעט נחשלת הפך המקום לכזה...
קרא עוד »
דצמ 13, 2019