מרגישים שנפלתם קורבן לרשלנות רפואית? זה מה שעליכם לעשות

כל אחד יכול להיקלע למצב של רשלנות רפואית, זו יכולה להיות בדיקה פעוטה או בדיקה מורכבת יותר וכשזה מורכב ביותר חשוב להיוועץ עם גופים שיכולים לתת מענה לכך. כאמור, הרשלנות הרפואית מקורה בנתינת שירותים ללא תשומת לב וזהירות הראויה בהיבטים הרפואיים וההליכים הללו.

לכן, אם אתם חושבים שנקלעתם לרשלנות כזו או אחרת, אם יש לכם עניין מול ביטוח לאומי, משרד ביטחון או גופים שמורכבותם וההתעסקות איתם מסובכת, כדי לדבר על מי באמת צריך לפנות כשיש חשש לרשלנות רפואית.

מי יכול להוכיח כי אכן נגרמה לכם עוולה? הכול אודות רשלנות רפואית

מרגע שניתן להבחין כי אכן מדובר ברשלנות, כל מה שצריך לעשות הוא למצוא מישהו שמבין בדיני נזיקין, נצמד אל פקודות הנזיקין ויכול למצוא את הקשר הנסיבתי והנזק כדי לאפשר לכם לקבל את מה שמגיע לכם על פי החוק מכוח התביעה והעוולה שנגרמה לכם.

כמובן  שאת הדברים הללו יעשה עורך הדין בהתאם למסמכים אותם יקבל וכך גם חוות דעת ברורה אותה הוא יפענח וממנה יקבע את הקביעות מול בית המשפט באשר לעוולה שנגרמה לכם בפועל.

כמו כן, יש המון נושאים שהם רק חלק מהרשלנות הרפואית ובאין ידע או הבנה בנושא, חשוב שלא לנסות ולהגיש את המסמכים לבד – זה קריטי ביותר, היות ואם מגישים את המסמכים ללא ידע עלולים לפגוע בצורה משמעותית ביותר ביכולת שלכם לזכות בתביעה או לקבל את מה שמגיע לכם מתוך העוולה שנגרמה לכם.

לכן אם קיים חשש ולו הקטן ביותר, רצוי ביותר שלא לגשת לרשויות או לבתי המשפט כשאתם לא מלווים בעורך דין עם הבנה בתחומי הרשלנות הרפואית.

לייעוץ מקצועי הכנסו לאתר – https://www.malka-law.co.il/.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנאות פיתוח מנהלים לעובדים
כל אחד יכול לפתח את כישוריו ולהצעיד את עצמו הלאה להצלחה הבאה שלו. הסוד הוא שאין להסתפק במצב הקיים, אלא...
קרא עוד »
אוק 26, 2020
פינוי בית וניקיון
הבית עמוס בפריטי תכולה מיותרים? אתם כבר לא יודעים איפה מונח כל דבר בשטח הבית? סובלים מעומס יתר של...
קרא עוד »
יונ 04, 2017
מפיגים חששות: איך עושים טיפול שורש
בעבר, אחד הטיפולים אשר היו נחשבים כאובים ומפרכים היה טיפול שורש, כאשר מצב שמצריך טיפול כזה הסב למטופל...
קרא עוד »
יול 22, 2018