מהו רישום BDI? כל מה שצריך להכיר

עקב המשבר הפיננסי הגדול שחווה העולם בשנת 2008, בו לווים לא הצליחו לעמוד בהחזרי ההלוואה החודשיים, התקבלה החלטה משמעותית ברחבי העולם, לפיה ישנה אפשרות לבנקים לעקוב אחר היסטוריית האשראי של הלקוחות ובהתאם לכך להחליט אם לתת להם הלוואות בעתיד.

חברת BDI – בודק את היסטוריית האשראי

חברת BDI הישראלית נוצרה על מנת לעקוב אחר היסטוריית האשראי השלילית של לקוחות הבנקים ולספק להם את כל המידע הנחוץ בנושא. בעזרת שירותי החברה מסוגלים הבנקים לקבל מידע משמעותי על הלקוח ולדעת אם מתן הלוואה תהיה בגדר סיכון גבוה או נמוך.

לקוחות רבים לא יכולים לקבל הלוואות

עקב השינויים בעשור האחרון ישנם לא מעט לקוחות בנקים אשר מוצאים את עצמם ללא יכולת לקחת הלוואה מהבנק. עקב זאת הם נאלצים לפנות אל חברות הלוואה חיצוניות או גורמים אחרים וזאת כדי להשיג את הכסף לו הם זקוקים. בכל אופן, חשוב להבין כי במצב של רישום BDI יהיה מוטב לפנות אל חברת ייעוץ מקצועית אשר תוכל להכווין אתכם בכל הנוגע לצעדי הפעולה הרצויים.

ישנו גם רישום חיובי בבנקים

כאשר הלווה מחזיר את ההלוואה שלקח בצורה מלאה וללא שום בעיות בדרך, הוא מקבל רישום חיובי. רישום כזה צפוי לסייע לכם לנטול הלוואות בעתיד בקלות רבה יותר ולהשיג אותן גם בתנאים יותר משתלמים. לאור זאת מדובר בהיבט שתרצו להיות מודעים אליו וזאת אם יש לכם רצון לוודא כי אתם מתנהלים בצורה הנכונה ביותר מול הבנק.

במידה ודירוג האשראי שלכם לא טוב, יהיה ניתן לפנות אל חברת האשראי ולברר אם מדובר בטעות ואולי להסיר את הרישום. בעזרת חברה מקצועית יהיה ניתן להבטיח שסיכויי הצלחת הפנייה יהיו גבוהים יותר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם הסימנים לכך שכדאי להיעזר בשרותי הכוונה מקצועית
עיסוק מקצועי הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. בני המזל שבינינו יודעים כבר מילדות במה הם רוצים לעסוק. ציירים...
קרא עוד »
מרץ 19, 2017
רעיונות לציורים למשרד
זה כמעט ברור לראות כי בחלל משרדי תהיה תלויה תמונה על קיר שנרכשה מהאתר הזה. תמונה היא פריט דקורטיבי שלא...
קרא עוד »
אוק 30, 2019
מענה אנושי שומר שבת לעסקים
יש לכם עסק ואתם שומרים שבת, אך בכל זאת אתם רוצים להעניק מענה אנושי ללקוחות? זה משהו שאתם יכולים לעשות...
קרא עוד »
ינו 04, 2022