חיווי אשראי שלילי

חיווי אשראי שלילי

חיווי אשראי שלילי, מתייחס להיסטוריה של אדם שאינו משלם חשבונות במועד, והסבירות שהוא לא יצליחו לבצע תשלומים במועד בעתיד. לעתים קרובות זה בא לידי ביטוי בציון אשראי נמוך. לחברות יכולות להיות גם אשראי גרוע על סמך היסטוריית התשלומים שלהן ומצבן הכלכלי הנוכחי, יש מה לעשות, קראו על כך באתר CRDT.

חיווי אשראי שלילי

אדם (או חברה) עם חיווי אשראי גרוע, יתקשה ללוות כסף, במיוחד בריביות תחרותיות, מכיוון שאנשים העונים על קטגוריה זו נחשבים מסוכנים יותר מאשר לווים אחרים מבחינה החזר הלוואות. 

זה נכון לגבי כל סוגי ההלוואות, שכן כל חברה יכולה להרשות לעצמה לבדוק בבנק ישראל אחר אדם מסוים ולבדוק מהן יכולות החזר האשראי שלו.

איך ניתן לקבל הלוואה עם חיווי אשראי שלילי?

בדרך כלל, כמעט יהיה בלתי אפשרי לקבל הלוואה מגוף מסוים אם לאדם יש חיווי אשראי שלילי (בדקו כיצד מבצעים מחיקת נתוני אשראי שליליים). ישנם כל מיני פתרונות יצירתיים כדי לגרום לבנק ישראל למחוק נתונים שונים והאשראי ולכן, יעוץ עם עורך דין המתמחה בנושא יכול לעזור.

מעבר לזה, ישנם גופים רבים שעושים את העבודה הזו בשבילכם במהירות ובמקצועיות ויכולים לדאוג לחיווי האשראי שלכם להיות חיובי לאחר כמה חודשים.

קבלת הלוואה

קבלת הלוואה מכל גוף המאפשר זאת, מצריכה בדיקה אחת לפחות של הגוף המנפיק אותה. היא כוללת חיווי מבנק ישראל ומחברת BDI אשר מספקת לחברות שמעוניינות בכך את הנתונים המתאימים לכך.

אם יש לכם בעיה באשראי שלכם, תצטרכו לפנות לגוף המטפל בניקוי ותיקון של נתוני אשראי, כך זה יעשה במהירות ותוכלו לקבל את התנאים המצוינים שיש כמו לכל אדם שמבקש הלוואה.

לא תמיד בנק ישראל מסכים ומאפשר למחוק נתוני אשראי ולכן, חשוב מאוד להיות זהירים ולא לפתח ציפיות גבוהות.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקום לאירוע קטן עם בריכה – מדוע זה כדאי ואיך מוצאים
אם אתם מחפשים מקום לאירוע קטן, אחד המקומות שכדאי לבדוק אודותיהם הוא מקום עם בריכה. אירועים קטנים...
קרא עוד »
אוק 25, 2017
כיצד תוכלו לנהל נכס בחו"ל?
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משקיעים את הונם בנכס בחו"ל. הסיבה העיקרית להשקעה בנכסים בחו"ל - היא...
קרא עוד »
אוק 27, 2017
מחזור משכנתא
משכנתא היא הלוואה שנוטלים למשך הרבה שנים. כאשר מקבלים את ההלוואה התנאים בה, אינם זהים לתנאים לאחר כמה...
קרא עוד »
אפר 30, 2018