טיפולי שיניים תקופתיים שחייב להקפיד עליהם

טיפולי שיניים תקופתיים

רובינו מנסים לשמור על הבריאות הפיזית שלנו עד כמה שרק אפשר. למען המטרה הזו אנו מוכנים לאכול יותר טוב ולהקפיד על תזונה מגוונת, כולל וויתור על מזונות מזיקים כמו סוכר או שומן רווי, לעסוק באופן קבוע בפעילות גופנית ולהפטר מהרגלים מזיקים ולא בריאים כמו עישון, שתיית אלכוהול או שימוש מפורז בטלפון סלולרי המפיץ קרינה. ועם כל הדברים האלו, באופן אירוני למדי, רובינו נוטים להזניח את בריאות השיניים, לה השלכות רבות ומרחיקות לכת על הבריאות הכללית שלנו. מי שמקפיד לצחצח שיניים ולנקות אותן באופן קבוע, יבטיח את בריאות השיניים והחניכיים, אך לא די בכך. הנה כמה טיפולים תקופתיים עליהם אתם חייבים להקפיד.

ניקוי אבן

מדובר ככל הנראה בתופעה הנפוצה ביותר בעולם וכל אחד סובל ממנה במידה כזו או אחרת הנקבעת לרוב על ידי תכתיבים גנטיים. ניקוי שיניים תקופתי הנעשה על ידי שיננית הוא בגדר חובה ואנו ממליצים באופן ספציפי לגשת אל מרפאות שיניים מקצועיות מטעם dent clinics המתמחות בניקוי אבן ובטיפולי שיניים נוספים. זכרו כי הצטברות אבן תגרום לריח רע מהפה, דלקות חניכיים עם כאבים ודימומים ובסופו של דבר תחייב עקירה.

צילום שיניים

כאשר אתם ניגשים לטיפול תקופתי אצל רופא השיניים, הוא בודק כמה דברים מאד ספציפיים כמו למשל חורים בשיניים, אותם ניתן לגלות אך ורק על ידי צילום. ללא הצילום הזה, לא ניתן לעלות על הבעיה ועל בעיות נוספות ומומלץ מאד להקפיד על צילום כזה אחת לכמה זמן.

ניקוי עמוק

אצל רבים בעיית האבן היא חמורה בצורה משמעותית והניקוי של השיננית פשוט לא מספיק. במקרים כאלו מומלץ לגשת אחת לכמה זמן אל רופא השיניים ולעשות ניקוי עמוק עם הרדמה מקומית.

אלו הן רק כמה דוגמאות לטיפולים תקופתיים שמומלץ לעשות, אבל חשוב לזכור כי ביקורים אצל הרופא והשיננית למטרת ביקורת הם חיוניים והם כמובן ימליצו לכם לאחר בדיקה מעמיקה על טיפולים הנחוצים לכם או שיתנו טיפים לטיפול ותחזוקה נכונה של השיניים. לכן, הקפידו לבקר במרפאות השיניים לפחות פעם בחצי שנה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חיוניות לפני יציאה עם קמפיין מיתוג בריח
להיכנס לתחום של מיתוג ריח זה כמו לצאת למסע ארומטי, כזה שבו ניואנסים מגדירים את הנרטיב והדקויות מעצבות...
קרא עוד »
אוג 29, 2023
למי פונים כשצריך תיקון גג רעפים?
יש לכם גג רעפים? גג זה מספק מענה מדהים מכמה בחינות. הוא נאה ובעל חזות מרשימה במיוחד. לצד זאת הגג מספק...
קרא עוד »
דצמ 18, 2019
כיול – מה זה אומר? וכיצד בוחרים מומחים בתחום?
מי שעובד במעבדה, מי שמרכיב רכיבי אלקטרוניקה, אנשים שעובדים בייצור ובבנייה, מי שעוסק בחיבור בין...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020