כמה עולה אפליקציה? תלוי. כל הפרמטרים שמשפיעים על המחיר

אפליקציה בעבר הייתה מטרה בפני עצמה. חברות גדולות ברחבי העולם למעשה עשו את ההון שלהן כתוצאה מפיתוח האפליקציה. אם זה וויז ששינתה את העולם, וואצאפ ועוד. אבל היום, אירגונים רבים שלאו דווקא מפתחים את האפליקציה פני עצמה, אלא רק בתור נותנת שירות נוסף בבית העסק, מחפשים את הדרך לפתח אפליקציה במחירים משתלמים ובתנאים נוחים. שכן היום, כאשר הכל קורה אצלנו בנייד, אין כל ספק שבאמת הדבר הנוח ביותר לעשות הוא פשוט להיכנס רגע לאפליקציה, לכתוב שם מה המוצרים נניח שאנחנו מעוניינים בהם בבית העסק, מתי אנחנו רוצים לשריין מקום בסטודיו שלנו בו אנו מתאמנים ועוד, בלי כל מאמץ מיוחד.

כך שגם אם אתם לא מגיעים מעולם פיתוח התוכנה אתם וודאי יכולים למצוא טעם לא מבוטל בפיתוח של אפליקציה ייחודית מטעמכם. אבל איך עושים את זה? כמה עולה אפליקציה ? התשובה מפורטת ממש כאן.

כמה עולה לפתח אפליקציה

המחיר של פיתוח אפליקציה משתנה והוא תלוי בכמה גורמים:

  1. האם מדובר על מה שיכול להישען על תבניות קודמות או שצריך לפתח מוצר מחדש: בעולם פיתוח התוכנה אנחנו יכולים להישען לא פעם על 'דגם' אחר. למשל, אם אנחנו מדברים על שיריון חדר אימון במכון כושר, מטבע הדברים מדובר על אפליקציה לא פורצת דרך כך שהפיתוח הוא בסך הכל די פשוט. אבל אם אנחנו מדברים על פיתוח של מוצר חדש לגמרי הדבר עלול לקחת יותר זמן.
  2. מידת המורכבות של התקנת המערכת: לעיתים יש אפליקציות שדורשות אישורים מיוחדים עבור הפעלה. לצורך העניין, אם אנחנו רוצים להשתמש במערכות של הטלפון, או באפליקציות אחרות כמו פייסבוק או אינסטגרם, יכול להיות שעל כך יצא כסף נוסף.

לתיאום ובירור אישי בנוגע לפיתוח אפליקציות, צרו קשר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צריכים ייעוץ מס אמריקאי? פנו אל אמריקן דוקס
התנהלות מול הרשויות הוא נושא שדורש ידע והיכרות עם החוקים. זה רלוונטי לכל מדינה וגם לארצות הברית. אם...
קרא עוד »
ינו 31, 2022
קורס שענות
תעשיית השעונים היא אחת הענפים הוותיקים ביותר שקיימים עד היום. הוא נוצר במאה ה-17 על ידי לואי מוינט עם...
קרא עוד »
יונ 14, 2022
מהו ניהול סיכונים פיננסיים
גופים עסקיים רבים זקוקים לייעוץ והכוונה בתחום הפיננסי, על מנת לקבל החלטות נכונות ובכדי לבצע פעולות...
קרא עוד »
דצמ 31, 2017