כמה עולה אפליקציה? תלוי. כל הפרמטרים שמשפיעים על המחיר

אפליקציה בעבר הייתה מטרה בפני עצמה. חברות גדולות ברחבי העולם למעשה עשו את ההון שלהן כתוצאה מפיתוח האפליקציה. אם זה וויז ששינתה את העולם, וואצאפ ועוד. אבל היום, אירגונים רבים שלאו דווקא מפתחים את האפליקציה פני עצמה, אלא רק בתור נותנת שירות נוסף בבית העסק, מחפשים את הדרך לפתח אפליקציה במחירים משתלמים ובתנאים נוחים. שכן היום, כאשר הכל קורה אצלנו בנייד, אין כל ספק שבאמת הדבר הנוח ביותר לעשות הוא פשוט להיכנס רגע לאפליקציה, לכתוב שם מה המוצרים נניח שאנחנו מעוניינים בהם בבית העסק, מתי אנחנו רוצים לשריין מקום בסטודיו שלנו בו אנו מתאמנים ועוד, בלי כל מאמץ מיוחד.

כך שגם אם אתם לא מגיעים מעולם פיתוח התוכנה אתם וודאי יכולים למצוא טעם לא מבוטל בפיתוח של אפליקציה ייחודית מטעמכם. אבל איך עושים את זה? כמה עולה אפליקציה ? התשובה מפורטת ממש כאן.

כמה עולה לפתח אפליקציה

המחיר של פיתוח אפליקציה משתנה והוא תלוי בכמה גורמים:

  1. האם מדובר על מה שיכול להישען על תבניות קודמות או שצריך לפתח מוצר מחדש: בעולם פיתוח התוכנה אנחנו יכולים להישען לא פעם על 'דגם' אחר. למשל, אם אנחנו מדברים על שיריון חדר אימון במכון כושר, מטבע הדברים מדובר על אפליקציה לא פורצת דרך כך שהפיתוח הוא בסך הכל די פשוט. אבל אם אנחנו מדברים על פיתוח של מוצר חדש לגמרי הדבר עלול לקחת יותר זמן.
  2. מידת המורכבות של התקנת המערכת: לעיתים יש אפליקציות שדורשות אישורים מיוחדים עבור הפעלה. לצורך העניין, אם אנחנו רוצים להשתמש במערכות של הטלפון, או באפליקציות אחרות כמו פייסבוק או אינסטגרם, יכול להיות שעל כך יצא כסף נוסף.

לתיאום ובירור אישי בנוגע לפיתוח אפליקציות, צרו קשר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אפשר לנהל טוב עוסק פטור
עוסקים פטורים הם עוסקים זעירים שלא עבורו את תקרת ה 99 אלף שקלים בהכנסות השנתיות שלהם. עם זאת, עוסק פטור...
קרא עוד »
יונ 15, 2017
איך בונים חנות וירטואלית
אם נכנס לאתר אינטרנט, בוודאי אם הוא אתר מסחרי שנועד לשווק ולמכור מוצרים או שירותים, אנחנו נוכל לראות...
קרא עוד »
פבר 27, 2018
מדריך שוק ההון – עזרה של ממש לכל העוסקים בתחום
מה זה מדריך שוק ההון, מה אפשר ללמוד ממנו ולמי המדריך מציע עזרה? במאמר הבא נספר לכם הכל על מדריך שוק...
קרא עוד »
יול 16, 2017