ייעוץ פנסיוני – לדאוג לעצמך מהעתיד – בהווה

את צעירה שבדיוק התחילה את חייה העצמאיים, עובדת בעבודה קבועה, מתכננת חתונה, שניים או שלושה ילדים ולרכוש דירה. מה לך ולייעוץ פנסיוני? בתוך מירוץ החיים, בו אנו מעוניינות לדאוג לעצמנו לחיים בטוחים, לבית ולמשפחה ובמקביל להצליח לפתח קריירה ולעמוד ביוקר המחייה, בדאגות היומיום ועוד, קשה עד בלתי אפשרי כמעט לחשוב על העתיד. 

לא מדובר בעשור הקרוב, מדובר בעוד עשורים רבים, כשהילדים כבר יצאו מהבית ויתחילו לבנות לעצמם את החיים, כשכבר לא תעבדי כי תצאי לפנסיה או כי לא תוכלי לעבוד יותר. קוראים לזה הזדקנות והמילה הזאת טומנת בחובה משמעויות רבות שמאד מפחיד וקשה להעמיק בהן. 

ובכל זאת, למרות שזה קשה, חשוב להבין ולפתח מודעות לכך שכולנו נזקן בסוף. זו עובדה (לפחות עד שימציאו תרופת חיי נצח) שיש להתייחס אליה ולבצע פעולות ביחס אליה. "אתה קוצר את מה שזרעת" אמר המשורר וצדק. ועל כן, דאגה לרשת ביטחון כלכלית לימי הזקנה בגיל צעיר היא הכרח.

החיסכון לפנסיה מעלה שאלות רבות וגם חשש אצל חלק גדול מהאוכלוסייה שחש כי הוא אינו מבין בכך דבר. בדיוק בשביל זה ישנו ייעוץ פנסיוני, שמעניק את הייעוץ, הליווי והתמיכה בבחירת מסלול הפנסיה הנכון ביותר עבור כל אדם.

למה צריך בכלל ייעוץ פנסיוני?

על פי חוק, כל אזרח ואזרחית ישראלים מחוייבים לחסוך לפנסיה. אם הם שכירים, המעסיק שלהם מחויב להפריש עבורם בכל חודש סכום כסף לחיסכון ואם הם עצמאיים עליהם לחסוך עבור עצמם. מעסיק או עצמאי שלא מפריש סכומים לפנסיה עובר על החוק ויידרש לשלם על כך קנס כספי.

אם כך, לכל אזרח בישראל ישנו חיסכון לפנסיה, אך זה ממש לא מספיק. לכל אדם הרגלי חיים אחרים, מצב תעסוקתי שונה, פוטנציאל שכר אחר, נכסים ומטרות אחרות לחיים ולחיים בזקנה. על כן, ישנם מסלולי חיסכון פנסיה שונים, קרנות מגוונות ושלל כיוונים בתחום החיסכון הפנסיוני. 

כדי להצליח לנווט בתוך העולם הזה ולבחור מסלול חיסכון שיבטיח כי תמצי באופן מיטבי את החיסכון ואת תנאי הפנסיה שלך, עלייך להבין מהן האפשרויות שלך ולבחור בחוכמה את הדרך שמתאימה לך. בדיוק בשביל זה קיים ייעוץ פנסיוני שמעניק את כל הכלים כדי לחסוך באופן מיטבי. 

לסיכום: עכשיו, בצעירותך, זה הזמן לחשוב על העתיד שלך ולבנות לעצמך רשת ביטחון כלכלי משמעותית לימי זקנתך. ייעוץ פנסיוני יוכל להעניק לך הכוונה והדרכה כדי לבחור את מסלול החיסכון המתאים ביותר עבורך ועבור עתידך.

למידע נוסף – https://todaafinansit.co.il

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך החיוני שלך לבחירת חברת אירוח אתרים מעולה
בחירת חברת אירוח אתרים היא אחת מאותן החלטות מכריעות שיכולות להיות מרתיעה אם אינך בטוח מה לחפש. בין אם...
קרא עוד »
מאי 12, 2024
סולר לגנרטורים – איך זה עובד
גנרטורים נמצאים בשימוש נרחב לייצור כוח גיבוי ביישומים שונים. מכונות אמינות ויעילות אלו מסתמכות על...
קרא עוד »
יונ 15, 2023
אילוף כלבים – אפשר ללמוד ברשת
אם תרצו להתחיל עם אילוף כלבים וזאת כדי שהכלב שלכם יהפוך הרבה יותר ממושמע, דעו לכם כי תוכלו למצוא ברשת...
קרא עוד »
אפר 26, 2022