לימודי רפואה סינית לציבור הדתי

לימודי רפואה סינית

רוצים ללמוד רפואה סינית ואתם דתיים? גם אתם יכולים מהיום ללמוד רפואה סינית במסגרת מכללת מעינות לרפואה משלימה. במאמר זה נספר לכם על היתרונות של הרפואה המופלאה שהסינים הביאו לעולם ועל הדברים שתוכלו לקחת ממנה לרפואה האישית שלכם.

לימודי רפואה סינית לציבור הדתי

רפואה סינית, היא חלק ממערכת ריפוי גדולה יותר הנקראת רפואה סינית מסורתית (TCM), הכוללת גם דיקור סיני, עיסוי תזונתי ופעילות גופנית. TCM היא שיטת טיפול פופולרית, כאשר כמעט שלושה מיליון בני אדם מבקרים אצל מתרגלי TCM מדי שנה.

עקרונות הרפואה הסינית

העקרונות הבסיסיים של TCM שונים מאוד מתפישות המערב המסורתיות בנוגע לבריאות, מחלות ופעילות הגוף. צמחי מרפא סיניים נקבעים כדי לנרמל אצל האדם אנרגיה לא מאוזנת, או צ'י, העובר דרך מרידיאנים בלתי נראים בגוף. 

בין אם אתם מאמינים בפילוסופיה ובין אם לאו, מחקרים הראו כי תרופות צמחיות סיניות מצליחות לטפל במגוון הפרעות, במיוחד הפרעות גינקולוגיות ומערכת העיכול.

בתי ספר ללימוד רפואה

כדי שתוכלו גם אתם ללמוד יותר על הרפואה הסינית וכדי שתוכלו להבין בה יותר, אנחנו מזמינים אתכם לאחד מבתי הלימוד לרפואה הסינית, שם תקבלו מידע רחב ומקיף על האופן שהרפואה הזו משפיעה על חיינו ביומיום.

לימוד רפואה סינית היא משהו שתצטרכו לקחת בחשבון אם אתם רוצים ללמוד כל סוג של רפואה כלשהי. במיוחד בימים אלה, אנחנו מציעים לכם להנות ממגוון רחב של מידע אודות הרפואה הזו שפורצת דרך בכל מקום בעולם. (קראי איך סטודנטית לומדת לרפא בשיטה הסינית).

יין ויאנג

הסינים הקדומים, הציעו שכל יצור חי יתקיים על ידי איזון של שני כוחות אנרגיה מנוגדים, הנקראים יין ויאנג. יחד, הם מרכיבים את תמצית החיים, או צ'י – סוג של אנרגיה שזורמת בגוף בערוצים בלתי נראים הנקראים מרידיאנים. 

מחצית מהאיברים והמרידיאנים נשלטים על ידי יין והחצי השני על ידי יאנג. כאשר יין ויאנג נמצאים בחוסר איזון בגוף, הדבר גורם לחסימת צ'י ולמחלה שלאחר מכן. חוסר איזון יין ויאנג יכול להיגרם על ידי לחץ, זיהום, תזונה לקויה, הפרעות רגשיות או זיהום.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לוח דרושים – היכן תמצאו עבודות גמישות
כאשר מחפשים עבודה, בין אם מדובר בעבודה זמנית או קבועה, אחת הדרכים למצוא משרה טובה ומשתלמת היא דרך...
קרא עוד »
דצמ 18, 2018
תובנות על היתרונות של הטבות לסטודנטים: המדריך המקיף שלך
האם אי פעם תהיתם על כל מגוון הטבות הסטודנטים הזמינות אך לא ידעתם לאן לפנות לקבלת מידע מפורט? מקובל...
קרא עוד »
מרץ 21, 2024
קשיים בניהול עמותה
חווים קשיים עם ניהול עמותה? רוצים לצאת מהמבוך שנכנסתם אליו בכספי העמותה ולהוביל לדרך חדשה ומתקדמת...
קרא עוד »
יונ 03, 2021