התמודדות עם פוליטיקה ארגונית – הצעות ייעול לפעולה נכונה

כדי שאירגון יעבוד על הצד הטוב ביותר, הסינכרון בין החלקים השונים שמנהלים את החברה, צריך להיות סינכרון מושלם. כאשר כולם הולכים לכיוון אחד ביחד, כאשר ההיררכיה ברורה, כאשר לכולם יש את הרצון והתשוקה לעשות וליצור ביחד, האירגון יכול להתקדם ולפרוח. אבל כמו שכולנו מכירים זאת היטב, העולם שלנו הוא עולם לא פשוט, כזה שלעיתים לא מעטות, אנחנו עלולים להיכנס בו לאינטריגות שנוגעות למעמדות ולצבירה של כוח. התמודדות עם פוליטיקה ארגונית היא דבר קריטי עבור כל אירגון שמעוניין לתפקד ולהמשיך לעבוד לאורך זמן. איך תתמודדו עם האתגר על הצד הטוב ביותר? אנחנו כאן כדי לעזור. 

קודם כל, חשוב לקבל עזרה

אנחנו יודעים, הרבה פעמים זה נדמה כאילו מדובר על אתגרים שאתם יכולים לפתור אותם לבד. אבל האמת היא כי עזרה מבחוץ היא הרבה פעמים הפיתרון המושלם. שכן כאשר אתם פונים לקבל עזרה אתם מאפשרים לעצמכם להוריד את המסכה שכאילו אומרת: 'אני יודע הכל' ולאפשר לעצמכם ללמוד.

כאשר אתם מביאים גורם שיפשר מבחוץ כמו מומחה ייעוץ ארגוני אתם מאפשרים לכולם לדבר. הרבה פעמים עצם העובדה כי נתתם לכולם מקום להתבטא, זו הדרך הראשונה ליציאה מהמשבר בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד שלא תוותרו על זה ושתראו בכך חלק אינטגרלי וחשוב מאוד מתהליך ההבראה של האירגון. אל תחשבו שאתם יכולים תמיד לעשות את הכל לבד. 

חשוב לראות את טובת האירגון לנגד העיניים

אנחנו אוהבים כאשר מקשיבים לנו. אנחנו אוהבים להיות צודקים. אבל כאשר מדובר על אירגון, על פרויקט בו אנחנו רוצים להצליח, הכי חשוב זה לראות בראש ובראשונה את טובתו של האירגון לנגד העיניים. כך תגידו גם לשותפים שלכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לקנות בארץ ולהרגיש בחו״ל: קונים מוצרים מסין בארץ!
אם קניתם מוצר מסוים בארץ אך הוא יוצר בסין, זה לא אומר שהמוצר אותו רכשתם נחשב למוצר ירוד ופשוט יותר...
קרא עוד »
נוב 23, 2019
הסרת הערפול: המדריך הסופי להוצאת טבק לאידוי
המעבר מסיגריות מסורתיות לסיגריות אלקטרוניות הוא מסלול פופולרי יותר ויותר עבור אלו המעוניינים...
קרא עוד »
אוק 21, 2023
מהי הקפאת שומן ולמי היא מתאימה?
ככל שעוברות השנים כך מומצאים עוד ועוד מכשירים המשפרים את חיינו ומאפשרים לנו לחיות באיכות חיים גבוהה...
קרא עוד »
יול 22, 2018