קיץ 2022: הכירו את בריכות השחיה הביתיות

ישנו מגוון בלתי נגמר של סגנונות בריכות שחיה לבית. כשהקיץ של 2022 ממש כאן, נראה שהדבר הבא שעליכם לעשות, הוא לברר איזו בריכת תתאים לבית שלכם וכיצד תוכלו לחמם אותה בלילות הקרים.

קיץ 2022: הכירו את בריכות השחיה הביתיות

רכישת בריכת שחיה מהאתר דייקין ישראל, יכולה להיות נכס מאוד אטרקטיבי עבור כל בית, והיא עשויה להציע שעות של בידור, שחייה ואפשרויות פעילות גופנית בתוך המים, ודרך מצוינת להתקרר ולהירגע במהלך חודשי הקיץ. 

עם יותר מידי אנשים שנשארו בבית בשנתיים האחרונות, הקיץ הזה במקום לנסוע לבריכה, משפחות מחפשות בית עם בריכה כדי לבדר את עצמן.

בעלות על בית עם בריכה, יכולה באמת לשדר תחושה של מגורים יוקרתיים ולעשות שינוי אמיתי באורח החיים עבורכם ועבור משפחתכם.

תחזוקה

בעוד שבריכה מטופחת יכולה להיות נכס גדול, שימו לב שיש עלויות שוטפות ועבודה הנדרשת לתחזוקת כל בריכת שחיה. בריכה מטופחת, מצריכה ניקיון שבועי, טיפולים כימיים קבועים, החלפת מסננים, חידוש משטחים לפי הצורך, וקרן של יום גשום לעלויות תיקון אפשריות.

לבריכות מחוממות, יש גם פוטנציאל להעלות משמעותית את חשבונות החשמל שלכם מחודש לחודש. בריכות לא מתוחזקות, יכולות אפילו להפוך לקנים ליתושים או ל"בריכות צפרדעים" מכוערות המכוסות באצות ירוקות, מה שיכול לפגוע באיכות החיים שלכם.

בטיחות ותאימות לתקנות

לפני רכישת בית עם בריכה, שוחחו עם הבעלים שלו כדי לוודא שקיימות בבריכה מערכות חימום מים וכי הבריכה עומדת בתקנות של משרד הבריאות ולדרישות בטיחות שמחייבות כל בריכת שחיה – גם אם היא ביתית. 

ניקוז חייב להיות מצויד בכיסויים תואמי קוד, ומשפחות עם ילדים קטנים, צריכות להשתמש בזהירות ובפיקוח מיוחדים ולשקול אמצעי בטיחות נוספים כמו התקנת אזעקה. בדקו כל אלה לפני רכישת בריכה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
במה שונות אוזניות גיימינג מאוזניות רגילות
מוזיקה כבר מזמן הפכה להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, מוזיקה משפרת מצב רוח ובלי המוזיקה מה היינו עושים. עם...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
מתי כדאי לשקול לקחת קורקינט בנזין
בעידן של היום בו יש ערים בהם אין בכלל מקום של חניה, ועדיין התחברוה הציבורית אינה מצליחה לספק את התמורה...
קרא עוד »
נוב 22, 2019
מה זה בדיוק מסחר בקריפטו?
שוק המטבעות הדיגיטליים מכונה שוק הקריפטו. המילה קריפטו מגיעה משמו של ענף במדעי המחשב ומתמטיקה הנקרא...
קרא עוד »
אוק 12, 2021