משלוחי מנות לעובדים במיתוג החברה

מידי שנה שואלים את עצמם מנהלים ואחראים על עובדים, אלו מתנות הכי כדאי לקנות לעובדים. לא פעם אנשים נתקלים בבעיות שונות שמצריכות אותם לפנות לקבלת עזרה ולדעת איך וכיצד להתאים את המתנה לעובדים. הנה כמה תובנות.

מתנות לעובדים

אם חשוב לכם שהעובדים אצלכם יתנו יותר ויתרמו מעבר למה שהם צריכים, כדאי מאף חשוב להראות להם את הערכתכם אליהם ולהעניק להם מתנות לקראת השנה החדשה או החג הקרב (בפורים למשל אפשר להעניק משלוחי מנות לעובדים) וכל סיבה נוספת אחרת.

כך, תרוויחו עובדים יעילים יותר, פחות ממורמרים וכאלה שאוהבים לבוא למקום העבודה. במתנה לעובדים יכולה לשנות לכם את כל סביבת העבודה ולהרים את העסק שלכם לגבהים חדשים.

מדוע מתנות לעובדים חשובות

מתנות ממעסיק, יכולות לגרום לעובדים להרגיש שמבחינים בהם ומעריכים אותם. 81% מהעובדים אומרים שהם מרגישים מוערכים כשהם מקבלים מתנות מהמעסיק שלהם, ו- 56% מרגישים שמכירים ומעריכים אותם על ביצוע עבודה טובה. 

מחוות אלו, יכולות להשפיע לטובה על נקודת המבט של העובד לגבי המעסיק והעסק שלו, מה שיכול להוביל רבות להגברת המורל וליצירת מקום עבודה משגשג. מתנות לעובדים תוכלו למצוא באתרים ברשת המספקים מתנות מיוחדות לעובדים.

מתנה נכונה לכל עובד

המתנה הנכונה, יכולה לגרום לעובדים להרגיש מחוברים יותר לחברה וסביר יותר שהם ירצו להישאר בה. מבין העובדים שדיווחו על קבלת מתנה "בלתי נשכחת" – 45% אמרו שהחוויה גרמה להם להרגיש נאמנים יותר לחברה וסבירות גבוהה יותר לרצות לעבוד שם זמן רב יותר. 

לכן, חשוב להשקיע מחשבה בהוקרה ובמתנה מיוחדת לעובד או לעובדת. מעבר לזה שקיימים אתרים רבים שמתעסקים רק בגווני וסוגי מתנות לעובדים שתוכלו למצוא בהם את כל מה שתצטרכו להפיק יותר מהעובדים שלכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תמנעו מהדלקת דוד מיותרת?
דודים חיוניים לאספקת חום ומים חמים בבתים רבים, אך הם יכולים גם להוות מקור משמעותי להוצאות אנרגיה. כדי...
קרא עוד »
ספט 21, 2023
רוצים ללמוד שמאות מקרקעין? זה הקורס שכדאי לכם להכיר
אנשים רבים בוחרים היום במסלול של לימודי שמאות מקרקעין במכללת אפיק, היות ומדובר על תחום מבוקש ומשתלם...
קרא עוד »
מאי 07, 2020
מחשבון משכנתא – מה הוא מחשב בעצם?
כל מי שעומד בפני נטילת משכנתא, מומלץ לו להשתמש במחשבון משכנתא על מנת לדעת מה צפוי להיות הסכום אותו הוא...
קרא עוד »
מאי 04, 2017