החשיבות בשימוש בצבעים מעכבי בעירה

אש בוערת שיוצאת משליטה הופכת לאורחת לא רצויה וגרוע מכך – מסוכנת. על מנת להפוך את האירועים הללו לברי שליטה והרבה פחות מסוכנים, נדרשות שיטות לכיבוי האש ובמקביל שימוש בחומרים שמעכבים את הבעירה. נסביר בקצרה את החשיבות הרבה של שימוש באמצעים כגון צבעים מעכבי בעירה, בסביבה ביתית, עסקית או תעשייתית.

חסימת נתיב האש ומניעת התפשטות

בעזרת צבעים מעכבי בעירה ניתן להפוך חומרים שונים למוגים בצורה טובה למדי בפני אש. כך למשל ניתן לצבוע קירות, לצבוע חלקי עץ, לצבוע ארונות חשמל, רהיטים ועוד. כאשר צובעים אלמנטים מרכזיים, כגון דלתות או קירות ותשתיות אחרות אפשר להשיג בכך תכלית ראשונה במעלה, חסימה של נתיב האש ומניעת התפשטות במקרה של דליקה.

הגנה של תשתיות חיוניות

חשיבות נוספת בשימוש של צבעים מעכבי בעירה היא הגנה על תשתיות חיוניות. כך למשל ניתן להגן על כבלים ותקשורת, על מערכות מחשוב ואלמנטים רגישים או יקרים אחרים. באם תפרוץ שריפה, מגדילים את הסיכוי שהאש תכובה עוד לפני שייווצר נזק מהותי, למערכות יקרות, חיונית או רגישות.

מרוויחים זמן יקר עד להגעת כוחות ההצלה

אפילו כאשר סכנת ההתלקחות גבוהה, הצבעים מאטים את התפשטות הלהבות לאזורים נוספים. עיכוב הבעירה עוזר להרוויח זמן יקר, עד להגעת כוחות ההצלה. הצלת חיים, הקטנת נזק לרכוש, היערכות מוקדמת, נכונה וטובה למצבים לא צפויים ומסוכנים.

שיפור היעילות של אמצעי כיבוי מקומיים

על ידי השימוש בכל מיני סוגים איכותיים של צבעים מעכבי בעירה משיגים יעילות טובה של אמצעי כיבוי מקומיים. כאשר האש מתקשה להשיג אחיזה בחומר, היא נכבית ביעילות תוך שימוש במטפים או ספרינקלרים. כך, מתגברים על הלהבות עוד לפני שהשריפה יוצאת משליטה.

לייעוץ הכנסו לאתר שלנו – https://srafim.co.il/.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חבילת קידום אתרים
כאשר אתם מקימים אתר אתם מצפים לתנועה ערה של גולשים. אתם בוודאי מציעים מוצרים או שירותים כשהם באתר...
קרא עוד »
ינו 01, 2017
מחירון שליחויות מהיום להיום – איך קובעים מחירים למשלוח?
אחד השירותים החשובים ביותר העומדים לרשות בעלי עסקים בתחום כזה או אחר, הוא שירות משלוחים מהיום להיום....
קרא עוד »
אוג 22, 2021
למי מגיע גמלת נכות מעבודה?
אם עברתם תאונת עבודה, וכעת אתם סובלים מנכות שמשפיעה על היכולת שלכם לעבוד, הרי שאתם יכולים לקבל גמלת...
קרא עוד »
נוב 29, 2021