הגיע הזמן לעבור לשימוש במשקולות אוניברסאליות

אימוני משקולות הם אחד מסוגי האימונים החשובים ביותר לכל מתאמן המעוניין לחטב את הגוף ו/או להגדיל נפח שרירים ולפתח את הגוף. יש סוגים רבים ושונים של משקולות ומתאמן ממוצע שעובד כמה פעמים בשבוע על משקל מסוים לאחר כמה חודשים כבר יצטרך משקולות כבדות יותר כדי להמשיך בהתקדמות שלו. לאחר כמה חודשים או שנים הוא עשוי לצבור כמות גדולה של משקולות שסתם תתפוס מקום והוא לא ידע מה לעשות אתם. הפתרון הטוב ביותר אם כן הוא שימוש במשקולות אוניברסאליות.

מהן משקולות אוניברסאליות?

משקולות אוניברסאליות אלו משקולות נהדרות היקרות יותר ממשקולות רגילות אבל בעלות מאפיינים ויתרונות חיוניים שלא רק יחסכו לכם מקום באימונים הביתיים שלכם אלא יאפשר לכם גם לחסוך כסף רב בטווח הארוך ולהתאמן בהתאם לקצב ולצרכים שלכם. משקולות אלה בדרך כלל יאפשרו החלפה של משקלים בין 2 קילו ל24 קילו (יש גם משקולות כבדות יותר). המשקולות בנויות בצורה מכנית כזו שאתם יכולים לבחור את המשקל שאתם מוסיפים למשקולת באמצעות צלחות משקולת מיוחדות ועל ידי כך למעשה לקבוע את המשקל הרצוי לכך לאימון. זוג משקולות שכזה פותר אתכם מהצורך לרכוש משקולות בגדלים שונים ומסוגים שונים.

אילו משקלים ניתן לבחור?

לכל משקולת אוניברסאלית יש טווח משקלים מסוים ובתוך הטווח הזה יהיה מקום ל10-15 צלחות למשקלים שונים. לדוגמה: מתחילים ב2.4 קילו, מוסיפים צלחת של קילו וחצי ויש לנו משקולת של 3.9 ק"ג וכך הלאה ניתן להתקדם, בהמלצת המאמן האישי שלכם, בכל מספר שבועות או חודשים למשקלים כבדים יותר על מנת להתקדם בתוכנית האימונים שלכם.

במילים אחרות זה הזמן שלכם לעבור לשימוש במשקולות אניברסאליות, למכור את המשקולות הישנות שלכם או לחסוך את הרכישה של משקולות רבות ושימוש בזוג משקולות עם יכולת התאמה מדויקת לצרכים שלכם.

>להשלמת האימון בדקו גם גומיות התנגדות

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוטי פלד – כיצד בוחרים עם איזה איש נדל"ן לעבוד?
שוק הנדל"ן הוא אחד השווקים הכי רותחים במדינת ישראל. לא צריך להיות איש מקצוע בשביל לדעת שהמחירים בשוק...
קרא עוד »
ינו 17, 2021
מאגר תמונות
תמונות מלאי הן כעת חלק מחיי היומיום שלנו. הם משמשים לא רק בפלטפורמות ובבלוגים של מדיה חברתית, אלא הם...
קרא עוד »
אוג 24, 2022
רבקה סגל – מה אפשר לומר עליה?
לאורך כל חייה רבקה סגל הצליחה לבלוט ולהגיע מאוד רחוק וזאת בין היתר הודות לכך שהיא פעלה בצורה מאוד...
קרא עוד »
ספט 27, 2021