אלי רחמין – באיזה מחשב כדאי לבחור?

אלי רחמין

מהו המחשב שנכון לכם? איזה פרטים חשובים יש לשים לב כשבוחרים אותו? ומה הקשר בין טכנאי מחשבים טוב לאיכות העבודה שלכם? אלי רחמין – טכנאי מחשבים מצוין – נותן לנו כמה טיפים לבחירת האחד שילווה אתכם זמן רב, בכול תחום!

רבים שמחפשים מחשב לשימוש משרדי או אישי מוצאים עצמם טובעים בים של מידע שלא תמיד מובן ובהיר להם. ואכן, עולם המחשבים כולל לא מעט מושגים החל ממושגים כמו זיכרון או מערכת הפעלה עד רכיבים כמו מעבד וכולי. עם זאת התאמת מחשב אינה חייבת להיות מסובכת אם תבחרו מוצר שמתאים לשימושים ולצרכים שלכם. לכן יש לבדוק כמה פרטים כאשר בוחרים:

התאמה לצרכים שלכם

התייעצו עם איש מחשבים כמו אלי רחמין, ושימו לב למה שהוא אומר: אלי טוען שחשוב לבצע התאמה של המחשב לצרכים שלכם. נסו להבין מה אתם עושים עם המחשב כשאתם עובדים: האם אתם נשארים במשרד? במקרה כזה יתאים מחשב נייח שנחשב חזק במיוחד. האם אתם יוצאים לעבוד על המחשב בבתים של לקוחות או בבתי קפה? כך תצטרכו מחשב נייד. שימו לב: גודל המחשב, העיצוב שלו וסוג המחשב חשובים מאד בשלבים הראשונים. 

גודל מסך

כעת יש לשים לב לגודל המסך מוסיף אלי רחמין. מי שעובד עם תוכנות גרפיקה ואנימציה בוודאי יצטרך מסך גדול עם רזולוציות חדות יותר מאשר אדם שעובד בעיקר עם מסמכים וורד וגולש מידי פעם ברשתות החברתיות. צלמים למשל יצטרכו מסך גדול ומחשב מתאים לעיבוד תמונות. 

מפרט המחשב

פנו אל חנויות מחשבים ובקשו מפרט של המחשב כמו מפרט אודות זיכרון, מעבד, גודל מסך, לוח אם, וכו'. פרטים אלה חשובים עבור מי שעובד עם תוכנות כבדות. התייעצו עם אלי רחמין לגבי המפרט והשוו בין מספר מחשבים לבחירה. באמצעות התייעצות עם איש מקצוע תוכלו לבצע בחירה נכונה. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך ברקוד?
כל ניהול מחסן והעבודה שמתבצעת בו דורשת שימוש טכנולוגי עמוק על מנת שכל התכולה שהוא מכיל תהיה מאורגנת...
קרא עוד »
מאי 08, 2018
מה זה אימון עסקי
לא מעט בעלי עסק שמעו על המושג אימון עסקי ותהו במה מדובר והאם זה דבר שיכול לסייע להם. אימון עסקי הוא...
קרא עוד »
ינו 23, 2022
ד"ר גלעד רבינא
הטיפול במחלות עיניים הוא חלק בלתי נפרד מהבריאות הכללית שלנו, הן פיזית והן נפשית. מתוך הכרה במשמעות של...
קרא עוד »
יול 11, 2023