כמה מרוויחים באבטחת מידע?

כמה מרוויחים באבטחת מידע?

שואלים את עצמכם מזה זמן רב כמה מרוויחים באבטחת מידע? ובכן, שכר אבטחת מידע הוא בממוצע 16 אלף שקלים בחודש. לצד זאת, טווח השכר רחב מאוד והוא יכול להגיע גם עד 30 אלף שקלים במקרים מסוימים. כך למשל, עובד אבטחת מידע עם כמעט עשור של ניסיון ירוויח בממוצע באזור ה – 23 אלף שקלים. דבר שמהווה פרמטר נוסף שתרצו לקחת בחשבון.

מקצוע עם עתיד – עלייה מתמדת בביקוש

אם מסתכלים על הגרפים ניתן לראות בבירור כי הביקוש לאנשי אבטחת מידע רק הולך וגובר בשנים האחרונות. הסיבה לכך זה העובדה כי תקיפות הסייבר נעשות רבות יותר ובו בזמן ישנן יותר ויותר חברות אשר עוסקות בתחום אבטחת המידע ומנסות להציע פתרונות יעילים להתמודדות עם התקיפות ברשת.

שכר ממוצע של איש אבטחת מידע מנוסה

אדם שעובד בתחום אבטחת המידע כמעט עשור יוכל להרוויח שכר מכובד למדי. הממוצע הוא 23 אלף שקלים בחודש וזאת כאשר ישנם כאלה שירוויחו גם הרבה יותר. הביקוש הרב לאנשים מהתחום גורם לכך שישנה עלייה מתמדת בשכר המקובל של אבטחת המידע, דבר שתרצו לקחת בחשבון וזאת אם יש לכם עניין להיות חלק מהענף הזה.

וותק – הפרמטר הקריטי שמשפיע על המשכורת

כל עוד מדובר על שאלה כמו כמה מרוויחים באבטחת מידע, עליכם להבין כי הפרמטר החשוב ביותר שיקבע את המשכורת של כל אדם בתחום יהיה שנות הניסיון שלו. לאור זאת יהיה חשוב שתגיעו לענף עם סבלנות רבה והבנה שתוך זמן לא רב תוכלו לשפר את המשכורת שלכם במידת ניכרת. כל עוד מדובר על תחום אבטחת המידע, הביקוש עולם וכך גם המשכורות, דבר שיבוא לטובתכם בסופו של יום.

בדקו מודעת דרושים SOC

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיסה פרטית לכל תקציב
לא, לא רק לסלבריטאים ולעשירים מגיע לטוס במטוס פרטי. מהיום, תוכלו לעשות זאת גם אתם ולטוס לכל מקום בעולם...
קרא עוד »
מאי 30, 2022
איך לבחור מפיץ ריח לעסק?
ריח הינו דבר בעל השפעה רבה על בני אדם וזה מה שגורם לכך שאנשים נוטים לשפוט בקלות מאוד מבנים, משרדים...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
האם אנימציה יכולה לשדרג את עסק האינטרנט שלך?
בתחום ההולך ומתרחב של עסקים באינטרנט, לעתים קרובות עולה שאלה אחת: האם אנימציה יכולה באמת להיות משנה...
קרא עוד »
פבר 02, 2024