האם כדאי לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב

אם החלטתם להשקיע בנדל"ן ואתם מתלבטים בין השקעת נדל"ן בארץ לבין השקעת נדלן בחול, חשוב מאוד שתדעו שכיום השקעות נדלן בחול ידועות כהשקעות מאוד רווחיות ופופולאריות. כמובן שחשוב מאוד לבחור את המקום שבו משקיעים בצורה נכונה. כאשר בוחרים מקום נכון להשקיע בו במסגרת השקעת נדלן בחול, ניתן ליצור הכנסה פאסיבית איכותית מאוד לאורך זמן משמעותי. אם שמעתם לא מעט על השקעות נדלן בארה"ב ואתם  תוהים האם כדאי לכם להשקיע, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

מדוע כדאי להשקיע בנדלן בארצות הברית?

אז למה כדאי בעצם להשקיע בנדלן בארצות הברית אתם בוודאי תוהים? בשל כמה סיבות:

ראשית כל, יציבות הדולר. בניגוד למטבעות אחרים הדולר נחשב למטבע יציב ולכן השקעה בארה"ב בענף הנדלן נחשבת כהשקעה יציבה באופן יחסי.

שנית, הריבית בארצות הברית מצויה כיום בשפל חסר תקדים, מה שמתדלק את תעשיית ההלוואות במדינה והופך אותן לזולות באופן משמעותי מאוד.

שלישית, מחירי השכירות בארצות הברית גבוהים ביחס להשקעה ועל כן, תוכלו כיום לרכוש בית בארצות הבית במחיר משתלם מאוד ולהניב עליו תשואה נאה על ידי הצעתו להשכרה במחיר גבוה. בעוד שבישראל תקבלו לרוב אחוזי תשואה בודדים על השכרת דירה, בארה"ב תקבלו הרבה יותר.

אמריקה בניגוד לישראל איננה רואה במשקיעי נדלן אויב כלשהו. במיסוי הוא ידידותי ולא פעם הוא על גבול הלא קיים. אין הגבלות כלשהן שחלות על משקיעים ואינן חלות על רוכשי בתים למגורים עצמאיים כפי שיש בישראל ועוד. יתרון נוסף של השקעה בנדלן דווקא בארצות הברית הוא שכל אחד יכול לסגור עסקת קניית דירה באופן מהיר יחסית.

בכדי להשקיע בצורה הטובה ביותר בנדלן בארה"ב, אין ספק שחשוב מאוד לבחור באנשי מקצוע שילוו אתכם בצורה הטובה ביותר בהשקעה זאת ויסייעו לכם להשקיע בצורה נכונה שתהיה רווחית ומשתלמת עבורכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הקשר בין רילוקיישן ומיסוי?
אנשים רבים יוצאים בשנים האחרונות לרילוקיישן, אך רבים מהם אינם מודעים לכל העניין של רילוקיישן ומס...
קרא עוד »
נוב 08, 2020
פרסום משרות חינם למעסיקים – היכן ניתן לעשות זאת?
כיום ישנם אתרים שונים אשר נועדו לספק לקהל מחפשי העבודה והמעסיקים מעין פלטפורמה. הרי אותם אתרים יוכלו...
קרא עוד »
ספט 23, 2017
היבטים נסתרים של ארגונים: גילוי סודות להצלחה עסקית
אפשר לדמות פתיחת עסק לחיבור פאזל מורכב. בעוד שרבים מתמקדים בחלקים הפינתיים כמו הון ורעיונות למוצרים,...
קרא עוד »
אוג 31, 2023