איתור חייבים – מה חשוב לדעת בנושא?

חברות אשראי כמו גם חברות ממשלתיות רבות, עושות שימוש רב באיתור חייבים. איך באמת ניתן להגיע לאנשים שכביכול "נעלמו מהמפה" וכיצד למצוא כתובת של עסק, לצורך העברת הודעת חיוב או זיכוי? במאמר זה תקבלו את התשובה.

איתור חייבים – מה חשוב לדעת בנושא?

כדי לתבוע מישהו בגין שטר שלא שולם, עליכם לדעת היכן הוא מתגורר על מנת לקבל שירות לגיטימי של התביעה. אתם יכולים להתחקות אחר אדם שחייב לכם כסף על ידי חיפוש במקורות שונים כגון ספרי טלפונים, ארכיוני עיתונים ורישומים ציבוריים של המדינה.

חיפוש ברשומות

כדי למצוא ביעילות את החייבים שלכם, תצטרכו לבצע מספר פעולות פשוטות ואם הם לא מסייעים לכם באיתור החייב, נלמד על דרך מקורית יותר להגיע אליהם.

ראשית, בצעו חיפוש ברשומות ממשלתיות שונות כמו אתרי משרד הבריאות, הרווחה, משרד מהפשטים וכן משרד הפנים. דרכים כגון אלו, יעזרו לכם לקבל קצת חוט ראשוני, בדרך למציאת החייב שלכם.

חיפוש ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות עושות שירות נהדר בכל הקשור למציאת חייבים. בדרך כלל, הקמת פרופילים ברשתות החברתיות השונות כגון פייסבוק ואינסטגרם, היא נחלתם של רבים מאיתנו, כך שזו דרך מעולה למצוא את החייב שלכם.

בדקו ברשומות פליליות

עוד דרך מצוינת לחפש אדם שזהותו נעלמה, היא להיעזר במשטרה. ברישומי המשטרה (כמובן שתוכלו לעשות זאת לאחר קבלת צו בית משפט המורה על כך), תוכלו למצוא דוחות או רישומי עבירות שיכולות להצביע כל מיקומו של אדם מסוים.

דרך מעניינת זו, היא מהטובות ביותר שכן בה מעודכן המידע ה"טרי" ביותר על חייב כיוון שלרוב, נתונים אלה מסונכרנים באופן רציף עם שירותי משרד הפנים.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על שירות שליחויות משפטיות.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי נגרות דרך משרד העבודה – לא תמיד מה שחשבת
לא מעט אנשים אשר מעוניינים ללמוד נגרות, בוחרים לעשות קורס של משרד העבודה. מדובר לכאורה על אופציה נוחה...
קרא עוד »
דצמ 08, 2017
מה זה משכנתא הפוכה?
משכנתא הפוכה של תשואות פיננסים היא סוג של הלוואת בלון. נוטלים אותה בתאריך מסוים ואין החזרים חודשים....
קרא עוד »
פבר 24, 2022
רוצים יותר כסף בכל חודש? האתר שאתם חייבים להכיר!
כל רווק, זוג או משפחה בישראל לומדים להתמודד עם כמות הגדולה של ההוצאות החודשיות שלהם. אנחנו מנסים לחשב,...
קרא עוד »
פבר 13, 2017