איפה מוצאים מעבדת Apple רשמית בתל אביב?

לפני שאתם מחליטים לשלוח את המחשב או הטלפון שלכם לתיקון, תבדקו מראש האם אתם שולחים אותם למעבדת Apple מורשית. חבל שתיפלו בפח לשירותיה של מעבדה שתעשה שימוש בחלקי חילוף לא מקוריים או תתקן את המכשיר שלכם בשיטה לא נכונה. זה עלול לפגוע במכשיר ולגרום לכם לצאת מתוסכלים.

איך תדעו שאתם בוחרים נכון?

כדי לדעת בוודאות שאתם בוחרים מעבדת אפל מורשית, תוכלו לחייג אל המעבדה ולברר עמה האם היא מורשית או לקרוא על מעבדות שונות באזור שלכם. תבחרו אך ורק במעבדות מוכרות שאפשר לסמוך עליהן ותימנעו ממעבדות קטנות שאתם לא יכולים להיות בטוחים לגביהן.

כמה תצטרכו לשלם על התיקון?

כמובן שאחת השאלות המרכזיות שצריכות לעניין אתכם נוגעות לסכום הכסף שתצטרכו לשלם על תיקון המכשיר שלכם. כדי שלא תצטרכו לשלם מחיר מופרז, יהיה כדאי לכם לעשות בדיקה בנושא ולבדוק את עלות התיקון במעבדות המורשות לתיקון מוצרי אפל באזור שלכם. בדרך כלל המחירים אמורים להיות באותו אזור בקרב כל המעבדות המורשות, שכן הם אמורים לעשות שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד.

שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד

אחד המאפיינים העיקריים של מעבדת אפל שאפשר לסמוך עליה שתעשה את העבודה שלה כראוי זה עניין חלקי החילוף. הרי בוודאי לא תרצו לשלוח את הטלפון שלכם ולקבל אותו בחזרה עם חלקי חילוף מזויפים. חבל על הכסף שלכם ועל ביצועי המכשיר.

בדיקה מהירה באינטרנט תחסוך לכם את כל עוגמת הנפש ותאפשר לכם לדעת בדיוק במה יהיה כדאי לכם לבחור, כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם בסופו של דבר. רק כך תוכלו לוודא שאתם לא שופכים את הכסף שלכם על שירות לא מקצועי.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר – מעבדת לתיקון מחשבי אפל.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להשקיע בשוק ההון כאשר השווקים בירידה?
אם אתם סוחרים בשוק ההון או שאתם מעוניינים לסחור בשוק ההון ואינכם יודעים מה עליכם לעשות כאשר השווקים...
קרא עוד »
מאי 18, 2016
ספת עיסוי – לאן היא מתאימה?
לא לעשירים בלבד. ספות העיסוי מתרבות משנה לשנה כמעט כמו דגים, דגמים חדשים, פונקציות חדשים וגם המחירים...
קרא עוד »
אוק 30, 2020
הקמת עסק: 7 טיפים להקמה נכונה של עסק
אם אתם מחליטים להקים עסק, חשוב שתדעו כיצד מקימים נכון עסק, וזאת על מנת שהעסק יאריך שנים ויניב רווחים....
קרא עוד »
אוק 17, 2017