המרת קלטות אודיו ווידאו, לאן פונים?

האם יש לכם קלטות וידאו או אודיו אותן תרצו להמיר? אל מי פונים במקרים הללו? כיום ישנן חברות העוסקות בתחום המרת קלטות אודיו ווידאו אשר מעסיקות עובדים מקצועיים ומנוסים העוסקים בתחום זה, זה הזמן לנצור את הזיכרונות שלכם לתמיד!

לא יכולים לצפות בימים מרגשים בחייכם?

מן הסתם הזמנים התקדמו, כיום מרבית האנשים משתמשים במצלמה של הנייד על מנת לצלם תמונות וסרטוני וידאו. השיטות של העבר אינן רלוונטיות להיום, לעיתים אף לא נוכל אפילו לצפות בסרטונים או להאזין, וכך הולכים לאיבוד הרגעים המרגשים בחיים. למזלנו הרב, כיום יש מי שימיר קלטות אודיו ווידאו, בין היתר בתי ספר בהם לומדים דיבוב וקריינות גם מציעים את השירות הנ"ל.

מה תציע לכם מעבדה להמרת קלטות אודיו ווידאו?

במעבדות הללו ניתן להמיר הן סרטים והן קלטות לפורמט המוכר לנו היום – הפורמט הדיגיטלי. מדובר כאן בקלטות די.וי.די, קבצי מחשב ועוד. חשוב שההמרה תהיה מקצועית ולא חובבנית, כך שיובטח לכם במאת האחוזים שיתקבלו התוצאות שציפיתם להם.

אילו שירותים ניתנים?

השירותים הניתנים הם אלה: המרה מקצועית של תקליטים, קלטות וידאו וקלטות אודיו, סרטי 8 מ"מ או סופר 8, VHS, HDV, MINIDV, DVCAM ו HDV. כולל גם פורמטים AVI, MOV , MPG4 ,MP-3  ,NTSC/PAL

הכל בזכות הטכנולוגיה

באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן להנציח את הרגעים הכי חשובים לנו, כמו חתונה, בר מצווה, סיום טקס טירונות, טיול בחו"ל, את כל אלה ניתן להמיר, כך גם איכות קבצי הווידאו או האודיו תהיה הרבה יותר טובה. זאת עושים באמצעות המרה לקבצים דיגיטליים וכדאי לעשות זאת בהקדם ולא להגיע מאוחר מידי, על מנת שלא תאבדו את כל אותם הזיכרונות.>> מתעניינים במקצוע הקריינות? כדאי לקרוא מידע מקיף על קורס קריינות מקצועית שעשוי לחשוף אתכם לתחום חדש ומעניין.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי בודק תוכנה
מה זה QA? בודקי תוכנה מהווים חלק אינטגרלי בלתי נפרד מחברות הייטק המתמחות בפיתוח של מוצרים דיגיטליים...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
לוח דרושים – היכן תמצאו עבודות גמישות
כאשר מחפשים עבודה, בין אם מדובר בעבודה זמנית או קבועה, אחת הדרכים למצוא משרה טובה ומשתלמת היא דרך...
קרא עוד »
דצמ 18, 2018
נכסים מניבים – איך זה עובד?
כל מי שמשקיע בנדל"ן, לא ממש זקוק להסברים שלנו בעניין נכסים מניבים. מדובר באומנות נרכשת כאשר המשקיעים...
קרא עוד »
אפר 14, 2019