המרת קלטות אודיו ווידאו, לאן פונים?

האם יש לכם קלטות וידאו או אודיו אותן תרצו להמיר? אל מי פונים במקרים הללו? כיום ישנן חברות העוסקות בתחום המרת קלטות אודיו ווידאו אשר מעסיקות עובדים מקצועיים ומנוסים העוסקים בתחום זה, זה הזמן לנצור את הזיכרונות שלכם לתמיד!

לא יכולים לצפות בימים מרגשים בחייכם?

מן הסתם הזמנים התקדמו, כיום מרבית האנשים משתמשים במצלמה של הנייד על מנת לצלם תמונות וסרטוני וידאו. השיטות של העבר אינן רלוונטיות להיום, לעיתים אף לא נוכל אפילו לצפות בסרטונים או להאזין, וכך הולכים לאיבוד הרגעים המרגשים בחיים. למזלנו הרב, כיום יש מי שימיר קלטות אודיו ווידאו, בין היתר בתי ספר בהם לומדים דיבוב וקריינות גם מציעים את השירות הנ"ל.

מה תציע לכם מעבדה להמרת קלטות אודיו ווידאו?

במעבדות הללו ניתן להמיר הן סרטים והן קלטות לפורמט המוכר לנו היום – הפורמט הדיגיטלי. מדובר כאן בקלטות די.וי.די, קבצי מחשב ועוד. חשוב שההמרה תהיה מקצועית ולא חובבנית, כך שיובטח לכם במאת האחוזים שיתקבלו התוצאות שציפיתם להם.

אילו שירותים ניתנים?

השירותים הניתנים הם אלה: המרה מקצועית של תקליטים, קלטות וידאו וקלטות אודיו, סרטי 8 מ"מ או סופר 8, VHS, HDV, MINIDV, DVCAM ו HDV. כולל גם פורמטים AVI, MOV , MPG4 ,MP-3  ,NTSC/PAL

הכל בזכות הטכנולוגיה

באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן להנציח את הרגעים הכי חשובים לנו, כמו חתונה, בר מצווה, סיום טקס טירונות, טיול בחו"ל, את כל אלה ניתן להמיר, כך גם איכות קבצי הווידאו או האודיו תהיה הרבה יותר טובה. זאת עושים באמצעות המרה לקבצים דיגיטליים וכדאי לעשות זאת בהקדם ולא להגיע מאוחר מידי, על מנת שלא תאבדו את כל אותם הזיכרונות.>> מתעניינים במקצוע הקריינות? כדאי לקרוא מידע מקיף על קורס קריינות מקצועית שעשוי לחשוף אתכם לתחום חדש ומעניין.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לאיזו מדינה באירופה צריך ויזה? הכל על ויזת ETIAS
אירופה הינה יעד תיירותי אהוב במיוחד בקרב ישראלים. אלו הנופים המיוחדים, מרחק הנסיעה הסביר וגם מחירי...
קרא עוד »
דצמ 28, 2020
מנעולן בדרום
מנעולן הוא אדם שעבר הכשרה לתיקון ופתיחת מנעולים. אפשר לקרוא לו גם טכנאי, אבל במציאות הוא/היא...
קרא עוד »
ספט 22, 2022
דגשים לבחירת רהיטים לבית
לכולנו רהיטים רבים בית. למעשה בכל חדר יש לנו את הרהיטים האופייניים לו. בחדרי השינה אלו הם כמובן המיטות...
קרא עוד »
מאי 19, 2020