כמה עולה לטוס לדובאי

איחוד האמירויות ובפרט דובאי מעוררות עניין עצום. פעם טורקיה הייתה היעד הנחשק, אחר כך זו הייתה יוון וכיום ללא ספק זו דובאי. היעד האקזוטי והאטרקטיבי הזה נמצא לא יותר מ-3 או 3.5 שעות טיסה. לפני שאתם אורזים מזוודות ובודקים שהדרכון בתוקף, אין ספק שתרצו לדעת כמה עולה לטוס אל דובאי dubai. אז תעבירו את הטלפון למצב טיסה, והצטרפו אלינו כדי לגלות את התשובה. 

כמה עולה לטוס ממש עכשיו 

את השאלה כמה עולה לטוס לדובאי בדקנו ממש עכשיו, נכון למרץ 2022. התאריך חשוב, מפני שבתאריכים שונים אתם עשויים לגלות עלויות שונות למדי. אז ככה, בדקנו כמה וכמה חברות תעופה, חלקן מציעות טיסות ישירות וחלקן טיסות קונקשן. הבדלי המחיר היו גדולים למדי. הטיסות המוזלות, כלומר במחלקה הזולה ביותר (לא עסקים או מחלקה ראשונה) מתחילות במחיר של כ-2150 ₪ הלוך ושוב. בקצה השני של טווח המחירים נתקלנו בחברות שרצו לא פחות מ-3500 ₪. אגב, רק לשם השוואה, אם תרצו להתפנק במחלקת עסקים, תתכוננו לקפיצת מחירים משמעותית. ממש היום ממריאות טיסות במחירים של החל מ-8000 ₪ וכלה בעשרת אלפים ₪ ואפילו יותר. 

כך תוכלו להוזיל את המחיר 

אחרי שתיארנו את טווח המחירים שאפשר לפגוש בסוף מרץ 2022 והבנו כמה עולה לטוס לדובאי, קבלו טיפ מנצח. כעת נוכל להציע כמה דרכים להוזיל את המחיר (קבלו גם מחירים עבור מלונות בדובאי באתר dubaio.il). ראשית, חלק ממנועי החיפוש יודעים להציג מתוך כלל התוצאות לתאריך הרצוי את הדיל המוזל ביותר. שנית, תמיד בדקו תאריכי יציאה או חזרה נוספים, אם יש לכם גמישות מסוימת. זה יכול להוזיל לכם את המחיר בצורה יפה ביותר. אם אתם מוכנים להגיע בטיסת קונקשן, לפעמים מסתתרות שם טיסות יותר זולות (אך לא תמיד).

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חברת אושן רילוקיישן – לעשות רילוקיישן עם החברה הטובה ביותר בתחום
לא מעט ישראלים, צעירים וצעירות, עושים רילוקיישן למדינות שונות בעולם. מדובר על מעבר על רקע מקום העבודה,...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
רבקה סגל – מה אפשר לומר עליה?
לאורך כל חייה רבקה סגל הצליחה לבלוט ולהגיע מאוד רחוק וזאת בין היתר הודות לכך שהיא פעלה בצורה מאוד...
קרא עוד »
ספט 27, 2021
היתר בניה – למה זה קיים ואיך משיגים אותו?
אין ישראלי בוגר שלא שמע את הביטוי "היתר בניה" לפחות פעם אחת בחייו. לא משנה אם הוא בעצמו נדרש לו, שמע על...
קרא עוד »
פבר 14, 2022