שמעון שבס עסקים – במה הוא עוסק?

אחרי ששמעון שבס עזב את משרד ראש הממשלה בעקבות הירצחו של יצחק רבין, הוא נכנס לעולם העסקים וזכה להצלחות לא קטנות. שמעון שבס שהיה מנכ"ל משרד ראש הממשלה באחת התקופות החשובות והסוערות ביותר בתולדות מדינת ישראל, בוודאי באחת התקופות בהן המדינה פרחה ונפתחה למדינות ושווקים שונים, ידע לנצל את המידע והכלים שצבר, לצורך עסקיו השונים. 

במהלך השנים מאז, הוא פתח חברות עם אנשי עסקים שונים מהארץ ומהעולם, הן במטרה להביא משקיעים זרים לישראל והן במטרה להשקיע בחו"ל. בין היתר הוא השקיע במזרח אירופה ובמקומות אחרים בעולם. בכל מקום בו הוא בחר להשקיע את כספו וזמנו ובכל מקום בו הוא פעל בתחום העסקי, לא רק שהוא זכה להצלחה, אלא הוא הצליח לפתוח דלתות גם עבור משקיעים ואנשי עסקים אחרים. 

אין ספק שהידע הרב אותו הוא צבר במהלך השנים עזר לו להבין טוב יותר כיצד לנהל עסקים, כיצד לעבוד עם אנשים, איך להציע את שירותיו לגורמים שונים ואיך לנהל תהליכים מורכבים כפי שנדרש לא פעם בעולם העסקי. 

באילו תחומים פעל שמעון שבס בעולם העסקי?

שמעון שבס פעל בתחומים שונים בעולם העסקי. בין היתר הוא פעל בארה"ב במטרה לעזור לאנשי עסקים ישראלים להשתלב בשוק האמריקאי, הוא נחשב ליועץ פוליטי וכלכלי לחברות, ממשלות ומנהיגים במזרח אירופה, כמו כן הוא היה יועץ בתחומים שונים לחברות ותאגידים בינלאומיים וכן סייע בתחום של הגנת סייבר הן לחברות פרטיות והן חברות ציבוריות. 

בין לבין הוא עסק רבות בתחום הנדל"ן, מלונאות, השקעות ובתחומים אחרים. במהלך השנים, הוא גם ליווה את התהליך המדיני ועזר גם בתחומים חברתיים בהתנדבות. גם לשם הוא הביא את הידע שצבר בעולם הפוליטי והעסקי. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שרציתם לדעת על מיסוי ההכנסות שלכם משכר הדירה
בעידן שבו אנחנו חיים כל אחד חושש מהעתיד הכלכלי שלו ובהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים,...
קרא עוד »
אוג 07, 2016
דגשים לבחירת טבעת יהלום
כשמגיע הרגע בו צריך לבחור עבור האהבה של חייך טבעת יהלום, זה רגע מיוחד ומרגש מאוד, אך יחד עם זאת חשוב...
קרא עוד »
אפר 24, 2016
תרומת ספר תורה – כדאי לכם
דבר כמו תרומת ספר תורה יכול להיות בעל ערך עצום הן עבורכם והן עבור הבסיס הצבאי או הארגון שיקבל את...
קרא עוד »
נוב 03, 2021