שמעון שבס עסקים – במה הוא עוסק?

אחרי ששמעון שבס עזב את משרד ראש הממשלה בעקבות הירצחו של יצחק רבין, הוא נכנס לעולם העסקים וזכה להצלחות לא קטנות. שמעון שבס שהיה מנכ"ל משרד ראש הממשלה באחת התקופות החשובות והסוערות ביותר בתולדות מדינת ישראל, בוודאי באחת התקופות בהן המדינה פרחה ונפתחה למדינות ושווקים שונים, ידע לנצל את המידע והכלים שצבר, לצורך עסקיו השונים. 

במהלך השנים מאז, הוא פתח חברות עם אנשי עסקים שונים מהארץ ומהעולם, הן במטרה להביא משקיעים זרים לישראל והן במטרה להשקיע בחו"ל. בין היתר הוא השקיע במזרח אירופה ובמקומות אחרים בעולם. בכל מקום בו הוא בחר להשקיע את כספו וזמנו ובכל מקום בו הוא פעל בתחום העסקי, לא רק שהוא זכה להצלחה, אלא הוא הצליח לפתוח דלתות גם עבור משקיעים ואנשי עסקים אחרים. 

אין ספק שהידע הרב אותו הוא צבר במהלך השנים עזר לו להבין טוב יותר כיצד לנהל עסקים, כיצד לעבוד עם אנשים, איך להציע את שירותיו לגורמים שונים ואיך לנהל תהליכים מורכבים כפי שנדרש לא פעם בעולם העסקי. 

באילו תחומים פעל שמעון שבס בעולם העסקי?

שמעון שבס פעל בתחומים שונים בעולם העסקי. בין היתר הוא פעל בארה"ב במטרה לעזור לאנשי עסקים ישראלים להשתלב בשוק האמריקאי, הוא נחשב ליועץ פוליטי וכלכלי לחברות, ממשלות ומנהיגים במזרח אירופה, כמו כן הוא היה יועץ בתחומים שונים לחברות ותאגידים בינלאומיים וכן סייע בתחום של הגנת סייבר הן לחברות פרטיות והן חברות ציבוריות. 

בין לבין הוא עסק רבות בתחום הנדל"ן, מלונאות, השקעות ובתחומים אחרים. במהלך השנים, הוא גם ליווה את התהליך המדיני ועזר גם בתחומים חברתיים בהתנדבות. גם לשם הוא הביא את הידע שצבר בעולם הפוליטי והעסקי. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אגרנות כפייתית- כיצד האגרנים הכפייתיים מצליחים להסתיר מכם את הבעיה ממנה הם סובלים?
אגרנים כפייתיים הינם אנשים הסובלים מתת-הפרעה נפשית הנמצאת על ספקטורם ה-OCD (הפרעה אובססיבית טורדנית)....
קרא עוד »
מאי 15, 2017
מה זה קליי (חימר קל)
בשנים האחרונות זכינו להכיר חומר חדש ומיוחד שמאפשר לפסל מגוון רחב של אלמנטים צבעוניים, אבל בשונה מיתר...
קרא עוד »
ינו 22, 2019
כמה עולה להוציא רישיון עסק?
חשוב לדעת, כל עסק מכל תחום ללא יוצא מן הכלל חייב להוציא רישיון עסק, את הרישיון ניתן לקבל מהרשויות...
קרא עוד »
אוק 03, 2021