למה חשוב להיעזר בעורך דין פינוי בינוי?

פרויקט פינוי בינוי הינו פרויקט התחדשות עירונית עבור שכונות ישנות המאופיינות בתשתיות ותיקות ,בבניינים נמוכים וישנים ובתכנון מיושן. הרצון הוא לפנות את הדיירים, להרוס את כל הבניינים ולהקים שכונה חדשה בתכנון מודרני עם מגדלי מגורים, מוסדות ציבור חדשים, גנים ושטחי ציבור ועוד.  הדיירים אמורים לקבל דירות חדשות גדולות יותר. מדובר על פרויקט מורכב במיוחד ומעורבות של ניר אביבי עורך דין חוזים העוסק בתחום של פינוי בינוי חשובה במיוחד. הוא יכול לייצג את הדיירים אבל גם את הרשות העירונית, היזמים והקבלנים הזוכים במכרז ההקמה.

ייעוץ לכל צד

הדיירים מעוניינים בייעוץ לפני עריכת ההסכם ובעת עריכתו. הם רוצים להבין היבטי מיסוי, לקבל בטוחות ושעבודים לקיום ההבטחות לגביהם, לרשום את הדירות החדשות על שמם בטאבו וכדומה. ליווי צמוד יוריד מהם חששות, יבטיח להם קבלת כל זכויותיהם וייצגם כאשר מתעוררות בעיות שונות. הרשות זקוקה לסיוע משפטי בעת בחירת זכיין, בניהול מו"מ בעת הכנת ההסכמים השונים מול הדיירים כולל מול דייר סרבן ועוד. יש לבחון היבטי מיסוי שונים מבחינה חוקית ומשפטית, לנהל משא ומתן מול דיירים לגבי מיקום הדירות החדשות ועוד. היזמים חייבים ייעוץ משפטי לגבי היבטים שונים בתהליך.

שירות מקצועי

עורך דין פינוי בינוי מקיים קשרי עבודה מול גורמים המעורבים בפרויקט כזה ובין היתר, הרשויות העירוניות, מנהל מקרקעי ישראל, נציבות מס הכנסה ועוד. הוא יכול לקבל מהם מידע מעודכן כולל משפטי חשוב, לנהל שיחות, לקיים פגישות ולדון מולם בהיבטים שונים המתעוררים. הידע והניסיון הרב שברשותו יכולים לסייע לו בייעוץ נכון בכל שלב בתהליך ויתרמו לפתרון בעיות הצצות מעת לעת. מומלץ לקבל את שירותיו של עורך דין פינוי בינוי ניר אביבי בעל מוניטין בתחום. כך ניתן להיות בטוחים שכל הזכויות נמצאות תחת מעקב ובקרה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה חוזים עתידיים וכיצד סוחרים בהם
מי שמכיר מעט את עולם הסחר הבורסאי ואת המוצרים הפיננסים בעזרתם אפשר להשקיע, יודע שישנם כלים שונים...
קרא עוד »
ספט 21, 2018
תמא 38 התחדשות עירונית
חולמים לגור בדירה חדשה מהניילונים, בבניין מודרני ומעוצב ולא לשלם דבר? תוכנית תמ"א 38 תיקון 2 מאפשרת לכם...
קרא עוד »
ינו 23, 2018
הליך גירושין מהיר
כאשר מבקשים לעבור הליך גירושין מהיר, קבלת הסכמת שני הצדדים המעורבים היא חיונית. אם צד אחד מהסס לגבי...
קרא עוד »
אוק 05, 2023