מה אני צריך כדי להיות יועץ משכנתאות?

יועץ משכנתא פרטי

מרבית הזוגות הצעירים ומשפחות צעירות המעוניינות להגיע לראשונה לדירה בחייהן ייאלצו להגיע אל הבנק ולקחת משכנתא שתלווה אותם כ20-30 שנים קדימה בממוצע. מדובר בהלוואה הגדולה ביותר שהאדם הממוצע לוקח בחייו והחזרי חודשי לא מבוטל שצריך לקחת בחשבון ותשלום לאורך שנים רבות קדימה. לפני נטילת המשכנתא טוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי שיסייע לאותם אנשים בבחירת מסלול המשכנתא הטוב ביותר עבורם עם התנאים הטובים ביותר שיכולים לחסוך להם עשרות אלפי שקלים ויותר על ריביות מיותרות. 

הירשמו ללימודי יועץ משכנתאות במכללת מסלולים >>>

מדוע כדאי להיות יועץ משכנתאות?

עולם המשכנתאות הוא עולם מבלבל ועמוס במושגים שונים, מסלול משכנתא שונים, תמהיל משכנתא וכיצד הוא בנוי ועוד. אנשים נוטים להסתבך בכל הנוגע למשכנתא ובשונה מהלוואה רגילה הם אינם יודעים כיצד להגיע לבחירת מסלול המשכנתא המתאים להם ביותר. הם מסתמכים על היועץ של הבנק שכאמור משרת את האינטרסים של הבנק ואילו אנשים נבונים יותר משתמשים ביועץ משכנתאות פרטי, חיצוני לבנק, שמשרת את האינטרסים שלהם ורוצה בעבור שכר הטרחה שלו לסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במסלול משכנתא המתאים להם ביותר כדי להעניק להם את הערך שבשירות שלו. מדובר בשליחות מקצועית ואישית, כמו גם בעבודה עם שכר נאה ויציבות לאורך זמן.

הכשרה מקצועית בתחום ייעוץ המשכנתאות:

כדי להיות יועץ משכנתאות יש הצורך תחילה ללמוד קורס מקצועי בתחום ולקבל הסמכה מקצועית כיועץ משכנתאות מורשה בישראל. במהלך הקורס לומדים את המושגים השונים, תמהיל משכנתא, מונחים מהתחום, התנהלות מול הבנקים ועוד אינספור דברים חשובים העשויים להשפיע על המשכנתא והחישוב שלה וכמובן גם שיעורים על איך אפשר לעזור לאותם זוגות ומשפחות על ידי התאמת משכנתא המתאימה להם באופן אישי, למצבם הכלכלי, להכנסה שלהם ועוד.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו ביטקוין?
הטכנולוגיה כל הזמן מתקדמת ואנו רואים כי היא משפיעה על עוד ועוד תחומים בחיינו. אנו רואים זאת בתחומי...
קרא עוד »
יול 03, 2018
סגנונות עיצוב פנים מבוקשים
הישראלים תמיד מתעניינים בדרכים לעצב את ביתם בצורה ייחודית וכזו שתביא בשורה. אם גם אתם מתעניינים...
קרא עוד »
נוב 16, 2017
איך מחשבים כמה להפריש לטובת חסכון לילדים?
רבים מאיתנו היו רוצים להפוך להיות הורים בשלב כלשהו בחיים, בין אם מדובר על זוגות נשואים ובין אם מדובר...
קרא עוד »
פבר 14, 2017