מה זה בדיקות אל הרס?

אוי תקלה

כמו כל מערכת מורכבת גם למערכת הביוב יש לא מעט תקלות ובאמת שחשוב מאוד לתקן אותן בהקדם וזאת כדי למנוע הצטברות מסוכנת של מטרד ריח או מטרד תברואה. עד לפניי מספר שנים כי לטפל בבעיה או בכדי לאבחן את מקור הבעיה נדרש להגיע לנקודה הפיזית שבה היא קיימת, אך לא אחת זה חייב לחפור ולשבור בקירות או ברצפות, בכל מקורם בו ישנה צנרת מוסתרת. התהליך גרם לביצוע המון הרס במערכת הקיימת וכל זה רק כדי למצוא את התקלה בצנרת הפגומה. אבל אם אנחנו לא רוצים לבצע זאת , רוצים לשמור על המערכת כמו שהיא, אז מה זה בדיקות אל הרס?

כיצד זה מתבצע

מה זה בדיקות אל הרס?
הטכנולוגיה של ימינו מתקדמת ולכן מאפשרת לאתר את מקור התקלה באמצעים הרבה יותר נוחים ויעלים ולא קודם כל על ידי תיקון פיזי שמצריך עבודות שיפוץ והרס.
למשל אם חדרו שורשי עץ לצנרת – ניתן לבצע טיפול יעיל בשורשים הסוררים תוך זרימה תקינה של פסולת וכך למנוע נזקים בעתיד, הנגרמים עקב חדירת השורשים.
באמצעות מצלמות מיוחדות ניתן לאתר את הבעיה ובעזרת רובוט מיוחד ניתן אפילו לתקן את הבעיה וזאת מבלי לגעת או לקלקל את המערכת הקיימת. למשל, במידה ונמצא שהצינור תקול וזאת בגלל חור בצינור ממנו חדרו שורשים  אז ישנה אפשרות נהדרת לטפל בצינור הפגוע וזאת בהתאם לחומרת הנזק. וכך בא לציון גואל ופתרון פשוט וקל לבעיה האמורה.

אז מה עושים?

מה זה בדיקות אל הרס? חיתוך שורשים בביוב? צילום קווי ביוב? כל אלה עונים על השאלה מה זה בדיקות אל הרס כאשר המטרה היא למצוא פתרון קל ופשוט לתקלה. היתרונות הם ברורים ובולטים, חסכון ודיוק באיתור הבעיה.

צרו קשר עוד היום עם חברת רובוטק.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד לבחור ביטוח בריאות קולקטיבי לעסק שלך
אתם יודעים מה יכול להבטיח את הצלחת העסק שלכם? לא לא מדובר במוצר שלכם וגם לא בנהלי העבודה שלכם אלא הדבר...
קרא עוד »
מאי 31, 2018
גישור בין יחסי ישראל וטורקיה
ישראל וטורקיה היו בעבר ידידות מאוד קרובות תוך שהיו ביניהן שיתופי פעולה כלכליים וצבאיים ענפים, מעבר...
קרא עוד »
יול 04, 2016
תובנות עיקריות לבחירת דלת הכניסה לבית
בחירת דלת הכניסה הנכונה לבית שלך היא החלטה שחורגת הרבה מעבר לאסתטיקה בלבד. מדובר בהבנת התפקיד...
קרא עוד »
ינו 19, 2024