מה זה בדיקות אל הרס?

1380357-min

אוי תקלה

כמו כל מערכת מורכבת גם למערכת הביוב יש לא מעט תקלות ובאמת שחשוב מאוד לתקן אותן בהקדם וזאת כדי למנוע הצטברות מסוכנת של מטרד ריח או מטרד תברואה. עד לפניי מספר שנים כי לטפל בבעיה או בכדי לאבחן את מקור הבעיה נדרש להגיע לנקודה הפיזית שבה היא קיימת, אך לא אחת זה חייב לחפור ולשבור בקירות או ברצפות, בכל מקורם בו ישנה צנרת מוסתרת. התהליך גרם לביצוע המון הרס במערכת הקיימת וכל זה רק כדי למצוא את התקלה בצנרת הפגומה. אבל אם אנחנו לא רוצים לבצע זאת , רוצים לשמור על המערכת כמו שהיא, אז מה זה בדיקות אל הרס?

כיצד זה מתבצע

מה זה בדיקות אל הרס?
הטכנולוגיה של ימינו מתקדמת ולכן מאפשרת לאתר את מקור התקלה באמצעים הרבה יותר נוחים ויעלים ולא קודם כל על ידי תיקון פיזי שמצריך עבודות שיפוץ והרס.
למשל אם חדרו שורשי עץ לצנרת – ניתן לבצע טיפול יעיל בשורשים הסוררים תוך זרימה תקינה של פסולת וכך למנוע נזקים בעתיד, הנגרמים עקב חדירת השורשים.
באמצעות מצלמות מיוחדות ניתן לאתר את הבעיה ובעזרת רובוט מיוחד ניתן אפילו לתקן את הבעיה וזאת מבלי לגעת או לקלקל את המערכת הקיימת. למשל, במידה ונמצא שהצינור תקול וזאת בגלל חור בצינור ממנו חדרו שורשים  אז ישנה אפשרות נהדרת לטפל בצינור הפגוע וזאת בהתאם לחומרת הנזק. וכך בא לציון גואל ופתרון פשוט וקל לבעיה האמורה.

אז מה עושים?

מה זה בדיקות אל הרס? חיתוך שורשים בביוב? צילום קווי ביוב? כל אלה עונים על השאלה מה זה בדיקות אל הרס כאשר המטרה היא למצוא פתרון קל ופשוט לתקלה. היתרונות הם ברורים ובולטים, חסכון ודיוק באיתור הבעיה.

צרו קשר עוד היום עם חברת רובוטק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד