הדברה בפתח תקווה

הדברה בפתח תקווה

אם גיליתם באחד מן הימים שורת נמלים מתהלכת בנוחות על השיש במטבח שלכם, ככל הנראה יש סדק או חריץ קטן בקירות הבית המאפשרים להן לפלוש לביתכם בחיפוש אחר אוכל. למרות שמדובר בחרק קטן וכמעט לא מורגש, חשוב לזכור כי נמלים הן מטרד של ממש וללא טיפול מתאים לעצירתן – הן ימשיכו להגיע ללא הפסקה.

משום כך מומלץ לפנות בהקדם לשירותי הדברה בפתח תקווה שיעצרו את כניסתן, ואף ימנעו מהן מלהופיע שוב במטבח ובחדרים האחרים בבית.

הדברה של חרקים, מזיקים ומכרסמים

שירותי הדברה נועדו להדביר סוגים שונים של מזיקים הפולשים לבית או לחצר, תוך טיפול נקודתי למיגור המזיקים עם מקסימום תועלת ומינימום נזק למרחב הביתי וכמובן לדיירים השוהים בו. שירותי ההדברה מציעים הדברה של כמה סוגי מזיקים:

  • חרקים – הנכללים בקטגוריה זו הם פרעושים, מקקים, עש, צרעות ודבורים וכמובן גם נמלים.
  • מזיקים – בקטגוריית המזיקים נכללים סוגים שונים של חרקים הגורמים נזק לבית או לדיירים כמו יתושים, פשפשים, קרציות, טרמיטים, נמלי אש ועוד.
  • מכרסמים – מכרסמים הינם בעלי חיים הגורמים נזק למרחב הביתי כתוצאה מפעולת הכרסום שהם מבצעים עם הפה שלהם, ולכן בקטגורה זו נכללים העכברים והחולדות. 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הדברה בפתח תקווה?

לפני שמזמינים שירותי הדברה להדברת המזיקים שפלשו לבית, חשוב לוודא כי מדובר בחברה איכותית כמו זיסמן הדברות העושה שימוש בחומרי הדברה תקניים העומדים באישורים הנדרשים של המשרד להגנת הסביבה. כיוון שההדברה נעשית בתוך החלל הביתי בו דיירי הבית מתגוררים, חשוב שההדברה תעה באופן מקצועי ללא סיכון בריאותי לאנשים ולבעלי החיים שבבית, אך יחד עם זאת עם תועלת מקסימלית להדברה ומניעת כניסתם של המזיקים השונים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מוצאים השקעות נדל"ן מניבות
השקעה בנדל"ן יכולה להיות דרך מצוינת לבנות עושר ולייצר הכנסה. מוצרי השקעה בנדל"ן מציעים למשקיעים...
קרא עוד »
מאי 24, 2023
משקל גשר לרכב
אם ברצונכם לנהל מעקב הדוק אחר סחורות נכנסות ויוצאות, בדיקה קפדנית של משקל מכולות ומניעת עומס יתר...
קרא עוד »
פבר 14, 2018
4 דברים שלא ידעתם על דירוג אשראי אישי
דירוג אשראי אישי הוא ציון אישי שניתן לכל אדם על פי ההתנהלות הפיננסית שלו. תשלום חזר בחשבון שלכם?...
קרא עוד »
מרץ 13, 2022