הדברה בפתח תקווה

הדברה בפתח תקווה

אם גיליתם באחד מן הימים שורת נמלים מתהלכת בנוחות על השיש במטבח שלכם, ככל הנראה יש סדק או חריץ קטן בקירות הבית המאפשרים להן לפלוש לביתכם בחיפוש אחר אוכל. למרות שמדובר בחרק קטן וכמעט לא מורגש, חשוב לזכור כי נמלים הן מטרד של ממש וללא טיפול מתאים לעצירתן – הן ימשיכו להגיע ללא הפסקה.

משום כך מומלץ לפנות בהקדם לשירותי הדברה בפתח תקווה שיעצרו את כניסתן, ואף ימנעו מהן מלהופיע שוב במטבח ובחדרים האחרים בבית.

הדברה של חרקים, מזיקים ומכרסמים

שירותי הדברה נועדו להדביר סוגים שונים של מזיקים הפולשים לבית או לחצר, תוך טיפול נקודתי למיגור המזיקים עם מקסימום תועלת ומינימום נזק למרחב הביתי וכמובן לדיירים השוהים בו. שירותי ההדברה מציעים הדברה של כמה סוגי מזיקים:

  • חרקים – הנכללים בקטגוריה זו הם פרעושים, מקקים, עש, צרעות ודבורים וכמובן גם נמלים.
  • מזיקים – בקטגוריית המזיקים נכללים סוגים שונים של חרקים הגורמים נזק לבית או לדיירים כמו יתושים, פשפשים, קרציות, טרמיטים, נמלי אש ועוד.
  • מכרסמים – מכרסמים הינם בעלי חיים הגורמים נזק למרחב הביתי כתוצאה מפעולת הכרסום שהם מבצעים עם הפה שלהם, ולכן בקטגורה זו נכללים העכברים והחולדות. 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הדברה בפתח תקווה?

לפני שמזמינים שירותי הדברה להדברת המזיקים שפלשו לבית, חשוב לוודא כי מדובר בחברה איכותית כמו זיסמן הדברות העושה שימוש בחומרי הדברה תקניים העומדים באישורים הנדרשים של המשרד להגנת הסביבה. כיוון שההדברה נעשית בתוך החלל הביתי בו דיירי הבית מתגוררים, חשוב שההדברה תעה באופן מקצועי ללא סיכון בריאותי לאנשים ולבעלי החיים שבבית, אך יחד עם זאת עם תועלת מקסימלית להדברה ומניעת כניסתם של המזיקים השונים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה להוציא ספר לאור?
עלויות הם חלק נכבד בכל החלטה שנקבל. הדברים אמורים בתחומים שונים וגם בתחום הוצאת ספרים לאור. בשלב קבלת...
קרא עוד »
נוב 24, 2021
צ'קליסט לחתונה – על איזה נותני שירות לא לוותר?
החלטתם להינשא בשעה טובה. טבעת האירוסין הוענקה ברוב רגש לכלה ואתם מתחילים להתכונן ליום הגדול. לפניכם...
קרא עוד »
פבר 16, 2017
האם מה שקונים באינטרנט באמת עדיף מקניה פיזית בחנות?
אם בעבר על מנת לרכוש מוצרים מחו"ל היינו צריכים לשכנע חבר שנמצא במדינה אחרת לרכוש עבורנו את הפריט, הרי...
קרא עוד »
מרץ 08, 2019