פתרונות ERP – כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

פתרונות ERP הם דרך מצוינת לייעל את זרימת העבודה של העסק שלך. השימוש בפתרונות ERP הופך נפוץ יותר ויותר בעולם העסקים. המטרה העיקרית של פתרונות ה-ERP היא לספק תמונה מלאה של הפעילות העסקית, ולהקל על ניהולן. ERP  היא מערכת המסייעת לחברות לנהל את העסק, שרשרת האספקה והמלאי שלהן.

הצפי הוא שעד 2020 90% מהחברות בעולם ישתמשו בפתרונות  ERP, זה יוביל לעלייה בפריון, יעילות וחיסכון בעלויות. לכן, חשוב שתהיה לעסקים מערכת ERP של רוטליין על מנת שיוכלו לנהל את העסק שלהם בקלות וביעילות.

לשם מה משתמשים במערכת זו? 

מערכות ERP משמשות למטרות שונות כגון:

  • פתרונות ERP משמשים עבור כל מיני תהליכים עסקיים ועבור סוגים שונים של לקוחות. הם משמשים כדי לספק נקודת מגע אחת לכל הפונקציות שצריך לעשות. פתרונות ERP  כמו מערכת פריוריטי נחשבים גם כעמוד השדרה של כל עסק, שכן הם מספקים נקודת מגע אחת לכל הפונקציות שלו.
  • פתרונות ERP הופכים פופולאריים יותר ויותר במקום העבודה. הם עוזרים לחברות לנהל את העסק שלהן טוב יותר וגם חוסכים זמן. ניתן להשתמש בפתרונות ERP למטרות שונות, החל מניהול פיננסי ועד לניהול קשרי לקוחות.

ERP  הוא ראשי תיבות של Enterprise Resource Planning. זוהי מערכת תוכנה המסייעת לחברות לנהל את העסק ואת תהליכי העבודה שלהן. האתגר הגדול ביותר עבור תעשיית ה-ERP הוא לפתח יתרון תחרותי. הסיבה לכך היא שהשוק צומח בקצב מהיר והתחרות הולכת ומתחזקת. 

עם זאת, ישנם יתרונות רבים של מערכות ERP על פני פתרונות אחרים. אחד מהם הוא שהם יכולים לסייע לחברות בפעילות העסקית שלהן, הכוללת פונקציות חשבונאות וניהול וכן פונקציות מכירות, שיווק ומשאבי אנוש.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לזהות הזדמנויות חדשות לעסק?
זיהוי הזדמנות בזמן הנכון הוא מאבני היסוד של היזמות. בשביל לשפר את סיכויי ההצלחה בבחירת הזדמנות חדשה...
קרא עוד »
מרץ 25, 2017
מבנה תעשייה להשכרה – תמצאו את המקום הנכון לחברה שלכם
בניין תעשייתי להשכרה הוא סוג חדש של נדל"ן שצץ בערים ברחבי העולם. הבעלים של מבנים אלו מספקים מרחב עבודה...
קרא עוד »
מרץ 30, 2023
מהי בינה עסקית וכיצד היא יכולה לעזור לעסק שלך
רבים אנשי העסקים ומנהלי הארגונים ששומעים את המושג 'בינה עסקית' או את הקיצור BI ומבינים שמדובר במושג...
קרא עוד »
דצמ 07, 2016