השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד

פגיעה במראה השיניים יכולה להשפיע הן על תפקודו התקין של הפה והן על המראה האסתטי והדימוי העצמי. לרוב במקרים של שן פגועה, סדוקה או כזו ששינתה את צבעה כתוצאה מטיפול שורש ניתן להחליף אותה בשן מלאכותית שתחזיר את התפקוד התקין והחיוך היפה לפה. על מנת שהשן המלאכותית תוכל להחליף את השן הפגועה יש צורך בנקודת עיגון טובה, שהיא למעשה שורש השן עליה מותקן הכתר המלאכותי. 

מהם שתלים דנטליים?

במצבים של חוסר בשן אחת או יותר בפה, חסרה גם נקודת העיגון שתוכל לחבר בין השן המלאכותית ללסת, ולכן הפתרון המתאים למקרים אלו הוא השתלה של שתלים דנטליים באמצעות מומחה בתחום טיפולי השיניים. בעבר טיפול זה היה כרוך בתהליך ארוך של קליטת השתל בלסת, ורק לאחר מכן התקנה של השן המלאכותית על גבי השתל הדנטלי. כיום הודות להתפתחות הטכנולוגיה בענף הרפואה הדנטלית, ניתן לבצע טיפול השתלה ביום אחד בלבד וכך לקבל פתרון דנטלי מהיר ואיכותי.

מהי השתלת שיניים ביום אחד?

מדובר על טיפול השתלת שיניים חדשני המעניק פתרון מיידי להשלמת שיניים חסרות בפה. השתלה של שתל דנטלי בתהליך סטנדרטי מצריך עקירה של השן הפגועה, המתנה של מספר חודשים על לריפוי האזור המטופל, השתלה של השתל הדנטלי המהווה נקודת עיגון לשן המלאכותית שתותקן, המתנה נוספת לחיבור השתל בפה ורק לאחר מכן התקנת כותרת השן המלאכותית שתסיים את תהליך השתלת השיניים.

תהליך השתלת שיניים ביום אחד מאפשר לבצע את כל תהליך הטיפול ביום אחד, כאשר לא מתבצעת המתנה בין כל שלב בטיפול. בדרך הזו המטופל יכול להגיע למרפאה עם שן פגועה או חסרה, ולצאת בסיום הטיפול עם שן משוקמת וחיוך יפה.

למי השיטה מתאימה?

יש להדגיש כי טיפולי השתלת שיניים ביום אחד אינם מתאימים לכל מטופל, אלא רק למטופלים שעצם הלסת שלהם תקינה וחזקה מספיק כדי לשאת בעומס השתל שהותקן, וכן בעומס של השן החליפית שחוברה אל השתל. כדי להבטיח טיפול איכותי ותהליך שיקום תקין, חשוב לפנות רק אל מרפאת מומחים בחולון המתמחה במגוון טיפולים דנטליים ואסתטיים למקרים קלים ועד קשים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שרשראות לגבר
שרשראות הן אביזר חשוב לגברים. ניתן להשתמש בהם כדי להוסיף מגע של סגנון ותחכום לכל בגד. בין אם אתה מחפש...
קרא עוד »
מרץ 19, 2023
כלב קינג צארלס למסירה או למכירה – איפה מוצאים?
כלבי קינג צארלס הם הכלבים האידאליים עבור משפחות או זוגות. מדובר בכלב חברותי, שמח ונאמן, אשר מסתגל מהר...
קרא עוד »
אוק 10, 2017
סוגי ניתוחים
מי שמתכוון לעבור ניתוח בקרוב או עבר ניתוח מכל סוג - בוודאי מכיר את החשש לפני ניתוח, את ההשלמה עם כך שיש...
קרא עוד »
אפר 14, 2019