אימון אישי למנהלים | ליווי מנהלים | מנטורינג | אימון עסקי

אימון אישי למנהלים

בואו ונחשוב לרגע? מדוע מסי, לברון ג'יימס וכוכבים נוספים מעולמות הספורט או מעולמות אחרים לא מפסיקים ללמוד להתפתח, להיעזר במאמנים ומנטורים אישיים? יש הבדל מהותי בין להיות במאה הכי טובים בתחום שלך? לבין להיות בשלישיה הראשונה? בעולמות העסקיים פעמים יזמים מבקשים להקים חברה או עסק אך נתקלים בקשיים להפעלתו וניהולו.

מנטורינג וליווי מקצועי אישי

הם מבינים מהר מאד כי כל ניהול חברה או עסק זקוק לסט כלים ומיומנויות השונות במקצת מהידע שיש לאותו היזם. במצבים כאלה הדבר הנכון לעשות – לפנות לקבלת עזרה באמצעות אימון אישי למנהלים, ליווי מנהלים, מנטורינג, אימון עסקי וייעוץ מיועצים ארגוניים ועסקיים מומחים המציגים ידע וניסיון מוכח.

מה כולל התהליך?

כחברה לייעוץ עסקי, יעוץ ארגוני והדרכה וליווי מנהלים ומנכ"לים, אנו תמיד שמחים לשתף ידע וניסיון ללוקחים חלק בתהליכי אימון אישי למנהלים, מנטורינג ואימון עסקי בפורמט "אחד על אחד". בתהליכי אימון למנהלים אנו מבצעים תהליכי הדרכה העצמה ופיתוח מיומנויות למנכ"לים, בעלי החברה ולצוותי הניהול הבכירים זאת כחלק מתהליכים הוליסטיים הכוללים ליווי של 360 מעלות. עושים זאת בכל מגוון הנושאים הקשורים לניהול חברה או עסק משפחתי. אנו מביאים לעדכון ויישום תורות ניהול, שיווק ומכירות עדכניות גם לעולמות של העסקים והחברות הבינוניות והקטנות.

התחומים המרכזיים בייעוץ וליווי מנהלים – מנטורינג ואימון מנהלים.

ככלל, הפעילות ותהליכי  ליווי וייעוץ למנכ"לים באמצעות מנטורינג ואימון עסקי מתמקדים בשלושה תחומים מרכזיים. התחום הראשון עוסק במיפוי מצב קיים של המנכ"ל או המנהל המבקש לשפר ביצועים. התחום השני מתמקד בשיפור מיומנויות תקשורת, הקשבה והנעת צוותים. התחום השלישי ואולי החשוב ביותר עוסק בלמידה ואימוץ ארגז כלים ניהולי עדכני הרבה יותר.

להלן מספר נושאים שבהם נטפל במהלך האימון העסקי:

נבחן באם יש צורך לשפר ואו לאמץ תרבות ארגונית המעצימה עובדים ומנהלים? נבצע עדכון "ארגז הכלים הניהולי" והתאמתו לאתגרים ולשינויים של המשתתף. נחשוב יחד באם יהיה נכון אחרי השלב של אימון ומנטורינג אישי לעבור להדרכה פיתוח מיומנויות וביצוע תוכניות מנהלים ותוכניות לשיפור מערכי המכירות והשירות ברמה ארגונית? טיוב ושיפור מערכי ההון האנושי והניהולי בחברה. ריענון ולאחר מכן גיוס וקליטה של מנהלים ועובדים בכירים. בתוכנית העשרה והעצמה והמנטורינג העסקי לך כמנכ"ל נבחן באם הגיע הזמן לעדכון את מערכות השיווק, את מערכות ההפצה? נתמקד בשיפור הניהול המוקד והיעיל למערך המכירות והשירות.

תוכנית מנהלים "אחד על אחד" המותאמת לך.

במסגרת תהליכי הליווי העסקי אימון אישי למנהלים, ליווי מנהלים, מנטורינג, אימון עסקי נתמקד בהרחבת ארסנל הכלים הניהוליים שלך כמנהל, בעלים או כמנכ"ל.  את הנושאים שנלמד נעביר ליישום ברמת השטח ומול המנהלים והעובדים בארגון. אנו מאמינים אימון אישי ומקצועי למנכ"לים חייב להתבצע הן בכיתת הלימוד והן בלימוד והטמעה בשטח. את רוב הידע האקדמי התאורטי שנלמד ונתרגל, נעביר יחד לאימוץ למנהלים ולעובדים בארגון. נוודא כי אתה כמנכ"ל והם ככפיפים לך מצליחים לקחת את ההמלצות וליישם אותן בהצלחה. כחברה להדרכה המעניקה תוכניות העצמה למנכ"לים ולמנהלים בכירים אנו מאמינים כי כל אחד בכל גיל יכול לצמוח ולהתפתח.

פגישת עבודה ללא עלות

היה ואתה נופל בקטגוריה של חברה או עסק משפחתי קטן המעסיק בין 25-80 עובדים ועד עכשיו נמנעת להשקיע בפיתוח והעצמה שלך כבעלים ואו כמנכ"ל?  בגלל המחיר? או בגלל שחשבת שאתה ארגון קטן מידי? בגלל שאולי שמעת ואו חווית בעצמך תהליכים לא מספיק מקצועיים –  אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות- מפגש סיעור מוחות במתנה. מפגש שינסה להציג לך את התועלות הגדולות שעשויות לבוא אחרי שגם אתה תתנסה בתוכנית מנהלים ייחודית בפורמט "אחד על אחד" שתותאם במיוחד בעבורך.

אשמח כי נכיר

מפגש שיעסוק בבחינה משותפת של ההיגיון להשקיע בתוכנית העצמה אישית. להשקיע בפעם הראשונה בך כמנכ"ל או כבעלים. תופתע לגלות כי התרומה השולית עשויה להיות חשובה מאד להמשך הפעילות העסקית שלך. אנו כיועצים ארגוניים המתמחים גם בפיתוח והדרכת מנהלים ועובדים חושבים שההשקעה בפיתוח והעצמה למנהלים בכירים, בעלי חברות ועסקים ולמנכ"לים היא השקעה מאד נבונה. אשמח להיות לצידך לאורך תהליכי העצמה והמנטורינג העסקי. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. תרגיש חופשי לצלצל אלי 0544814332

המחברים:  עדי יצחקי  ומשה הכרמלי

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יועץ משכנתא
קבלת משכנתא היא החלטה פיננסית משמעותית, והתהליך עשוי להיות מורכב ומכריע עבור אנשים רבים. יועצי...
קרא עוד »
יונ 27, 2023
נגישות אתרים – איך אדע איזו רמת הנגשה מתאימה לאתר שלי?
מהי נגישות אתרים? נגישות אתרים הינה חובת התקנת תוספים שונים כיום בכל אתר, שיקלו את הגלישה על...
קרא עוד »
אוק 13, 2018
ריהוט חכם? לא רק לדירות קטנות!
הרהיטים בבית הם אלו שעושים את הבית. מה זה אומר? זה אומר שהרהיטים בבית יוצרים את האווירה שתהיה בבית, את...
קרא עוד »
מרץ 01, 2022