"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי": הבטיחות במרכז

אילן שרעבי, מנהל ומייסד חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" מוביל כבר כשלושה עשורים את החברה שייסד למעמד של אחת מהחברות המובילות בישראל  בענף הבטיחות בתעבורה ושיפור מערכות התחבורה. ניסיונו הרב בתחום והשאיפה למצוינות שמאפיינת את ניהולו, כמו גם הערכים המקצועיים שהנחיל לחברה ולעובדים, הן הגורם העיקרי לכך ש"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" נבחרת פעם אחר פעם לקחת חלק בכמה מהפרויקטים הגדולים והחשובים בתחום פיתוח התחבורה ותשתיות התעבורה בישראל.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" קמה בסוף שנות ה-90. משרדי החברה ממוקמים ליד מחלף הכפר הירוק. החברה מציעה ללקוחותיה פתרונות ושירותים בתחום הבטיחות בתעבורה ובעולם תשתיות התחבורה בישראל. שירותי החברה:

ציוד בטיחות שנועד לפיתוח, הקמת והרחבת תשתיות התחבורה – מגנים לקירות, אבני בלימה, פנסי בטיחות מהבהבים ומחזירי אור, שלטי בטיחות והתקנתם, סימון כבישים ועוד. עוד מציעה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי, שירותים נוספים הקשורים לעולם התעבורה כגון: סימון חניונים וצביעת חניונים, סימון מסוגים שונים (חניית נכים, חניה זמנית ואסורה ועוד), סוגים שונים של מחסומי שומר, סימון מגרשי ספורט, הקמת גדרות במגרשי ספורט ועוד.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ": איכות היא מילה נרדפת לבטיחות

אחד מהערכים המקצועיים של החברה, הוא ערך המצוינות. הביטוי לזה הוא הקפדה על איכות המוצרים שמספקת החברה, שימוש בחומרים ובמכשירים המתקדמים והאיכותיים ביותר, שמבטיחים את התוצאות הטובות ביותר לזמן הרב ביותר ומבלי לחסוך על בטיחות. ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" פועלים לפי התפיסה שבטיחות היא מילה נרדפת לאיכות.

האני מאמין של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי הוא שמי שמתפשר על איכות המוצרים שהוא מספק ללקוחותיו, מתפשר גם על הבטיחות של הנהגים ושל העובדים. לכן, בכל שלב ושלב בעבודה, משלב בחירת החומרים והמוצרים ועד לשלב הכשרת העובדים והדרך בה מתבצעת העבודה, ישנה הקפדה משמעותית על איכות התוצר ועל הבטיחות. 

כדי לפתח את תשתיות התעבורה בישראל מבלי להשבית את הכביש ולהקשות על הנהגים, ובלי לייצר מצב בלתי בטיחותי שיכול לפגוע בחיי אדם, יש להקפיד, תוך כדי תהליך העבודה, על בטיחות ומקצועיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כדי לעשות כן, נדרשים עובדים מקצועיים, מומחים בתחומם,  שיודעים את העבודה, מזדהים עם ערכי החברה הכוללים שאיפה למצוינות, הקפדה על שירות לקוחות אישי ומקצועי והקפדה על בטיחות.

לסיכום: לבחור ב"מצודה בטיחות בתעבורה 97 בע"מ" זה לבחור במקצוענים 

אילן שרעבי, מנהל ומייסד "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ", הקים אותה מתוך אמונה בערכים המקצועיים שהנחיל. לא בכדי בוחרים בה לקוחותיה, מהחברות המובילות בענף התחבורה והתעבורה, להמשיך ולהוביל יחד איתם את מהפכת התחבורה בישראל. 

אילן שרעבי
בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה כתרי זירקוניה
רבים שואלים היום כמה עולה כתרי זירקוניה וזאת טרם הם צפויים לגשת אל הרופא על מנת שיתקין את הכתר עבורם....
קרא עוד »
פבר 18, 2021
בדיקת זכאות להלוואה
הגשת בקשה להלוואה יכולה להיות משימה מרתיעה, אך בעזרת בודק זכאות מטעם נאור פתרונות אשראי, זה יכול...
קרא עוד »
אפר 09, 2023
איזה סוג של ארגזי חול לחתולים הכי היגייני?
אם אתם מתכוונים לקנות ארגזי חול חתולים אז תרצו לוודא כי אתם בוחרים בארגזים שיהיו קלים לניקוי הודות...
קרא עוד »
יונ 23, 2021