מהו אישור הסכם גירושים?

מהו אישור הסכם גירושים

בני זוג שמחליטים כי הגיע זמנם להיפרד ולפרק את החבילה לחיים ולשלום צריכים להגיע להבנות רבות בנושאים שונים. זה הרכוש המשותף, הילדים, עסק משותף אם היה וכן הלאה. לא פעם אנו עדים למצבים מביכים בהם בני זוג מתגוששים ורבים על השקלים ועל הילדים, והטונים עולים והמריבה סוערת. אך כיום רבים הם הזוגות שהבינו שניתן להיפרד יפה. ללא מריבות, בלי חיכוכים וכן עם וויתורים הדדיים. זאת באמצעות הסכם גירושים.

מהו הסכם גירושין?

הסכם גירושים הוא הסכם שבני הזוג עורכים זה מול זה מתוך הסכמה ורצון להגיע לפשרות על מנת למנוע חיכוכים ומריבות. ההסכם יתייחס להיבטים שונים ויחתור לדאוג לחלוקת רכוש לאחר גירושין בצורה הוגנת את הרכוש בין הצדדים.
הסכם חייב להתבצע לרצון שני הצדדים שכן הוא מחייב ויתורים מכל אחד מבני הזוג. במידה ובני הזוג הגיעו להסכם כזה הם צריכים להציג
אישור הסכם גירושים לבית הדין על מנת לקדם את הליך הגירושין שלהם.

להיפרד בצורה יפה על כל המשתמע מכך

אין ספק שבני זוג שחיו יחד תקופה מסוימת עוברים נקודת משבר וגם מבחן מורכבים מאוד. הם צריכים להבין האחד את השני ולדאוג כל אחד לזכויות שלו כמו גם של זולתו. כל זאת אם הם רוצים למנוע חיכוכים ומריבות קולניות. הדבר דורש הרבה מאוד סבלנות וסובלנות מצד שני בני הזוג. אך מתברר כי בסופו של דבר זו הדרך למנוע נזקים ועוגמת נפש. זו הדרך לשמור על בריאות הנפש של הילדים ולמנוע מהם טראומות ומרירות כתוצאה מהתהליך.
אישור הסכם גירושים יינתן רק לאחר התייחסות לכל הנקודות הרלוונטיות לבני הזוג על מנת להבטיח כי הם נפרדים אחרי שלובנו כל הנושאים הבוערים שקשורים לחיים שלהם לאחר הפרידה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקימים מועדון טריקינג? מה חשוב שיהיה לכם במועדון
עומדים בקרוב להקים מועדון טריקינג? מדובר באחד מענפי הספורט שנמצאים בעלייה מתמדת בביקוש אליו. לכן...
קרא עוד »
נוב 09, 2019
שירותי ERP פתרונות תפורים ללקוח
פתרונות ארגון ומלאי, ניהול תהליכים עסקיים, ניהול לוגיסטי טוב יותר, ניהול חשבונות בתוכנה אחת, שירות...
קרא עוד »
אוג 13, 2017
למה קופות ממוחשבות הן חלק בלתי נפרד מהעסק?
מנהלים עסק? מצוין! זה אומר שאתם עצמאיים ועושים את מה שתמיד רציתם שחלמתם לעשות. אבל כדי לנהל את העסק כמו...
קרא עוד »
אוג 01, 2021