מהו אישור הסכם גירושים?

מהו אישור הסכם גירושים

בני זוג שמחליטים כי הגיע זמנם להיפרד ולפרק את החבילה לחיים ולשלום צריכים להגיע להבנות רבות בנושאים שונים. זה הרכוש המשותף, הילדים, עסק משותף אם היה וכן הלאה. לא פעם אנו עדים למצבים מביכים בהם בני זוג מתגוששים ורבים על השקלים ועל הילדים, והטונים עולים והמריבה סוערת. אך כיום רבים הם הזוגות שהבינו שניתן להיפרד יפה. ללא מריבות, בלי חיכוכים וכן עם וויתורים הדדיים. זאת באמצעות הסכם גירושים.

מהו הסכם גירושין?

הסכם גירושים הוא הסכם שבני הזוג עורכים זה מול זה מתוך הסכמה ורצון להגיע לפשרות על מנת למנוע חיכוכים ומריבות. ההסכם יתייחס להיבטים שונים ויחתור לדאוג לחלוקת רכוש לאחר גירושין בצורה הוגנת את הרכוש בין הצדדים.
הסכם חייב להתבצע לרצון שני הצדדים שכן הוא מחייב ויתורים מכל אחד מבני הזוג. במידה ובני הזוג הגיעו להסכם כזה הם צריכים להציג
אישור הסכם גירושים לבית הדין על מנת לקדם את הליך הגירושין שלהם.

להיפרד בצורה יפה על כל המשתמע מכך

אין ספק שבני זוג שחיו יחד תקופה מסוימת עוברים נקודת משבר וגם מבחן מורכבים מאוד. הם צריכים להבין האחד את השני ולדאוג כל אחד לזכויות שלו כמו גם של זולתו. כל זאת אם הם רוצים למנוע חיכוכים ומריבות קולניות. הדבר דורש הרבה מאוד סבלנות וסובלנות מצד שני בני הזוג. אך מתברר כי בסופו של דבר זו הדרך למנוע נזקים ועוגמת נפש. זו הדרך לשמור על בריאות הנפש של הילדים ולמנוע מהם טראומות ומרירות כתוצאה מהתהליך.
אישור הסכם גירושים יינתן רק לאחר התייחסות לכל הנקודות הרלוונטיות לבני הזוג על מנת להבטיח כי הם נפרדים אחרי שלובנו כל הנושאים הבוערים שקשורים לחיים שלהם לאחר הפרידה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיעורים פרטיים אונליין האם זה יעיל?
בעידן של היום, שבו כל הילדים משתמשים בטלפון החכם, וגדלים על המסך מגיל צעיר, היה מתבקש כי גם השיעורים...
קרא עוד »
נוב 25, 2019
להנציח ולזכור: איך בוחרים מצבה עבור אדם אהוב שנפטר?
כשאדם אהוב נפטר, אחת ההחלטות הראשונות שצריך לקבל היא איזו מצבה יש להתקין על קברו, על מנת להנציח אותו...
קרא עוד »
יול 07, 2020
איך לזהות הזדמנויות חדשות לעסק?
זיהוי הזדמנות בזמן הנכון הוא מאבני היסוד של היזמות. בשביל לשפר את סיכויי ההצלחה בבחירת הזדמנות חדשה...
קרא עוד »
מרץ 25, 2017