בועז דקל – ממש כמו אמזון אך בגרסה ישראלית

בועז דקל - ממש כמו אמזון אך בגרסה ישראלית

עולם הצרכנות והקניות עשו בשנים האחרונות מהפך של ממש. אם עד לפני לא הרבה זמן בכלל ידענו כי הדרך הבלעדית לביצוע קניות היא רק על ידי יציאה מהבית והליכה פיזית לחנות שם נמכר המוצר הרצוי. אט אט נכנסו אלינו המושגים הסינים. כלומר האתרים בסין אשר מציעים מוצרים זהים ממש לאלו הנמכרים בחנויות הישראליות אך במחירים נמוכים פי כמה וכמה. זה אמנם ארך הרבה זמן עד שהלקוח הישראלי שהוא חשדן מטבעו, הסכים לנסות ולהתנסות בקניות בצורה כזו. אך משגילינו כי אכן מדובר בבר אמיתי, בחנויות שאכן שולחים לנו את הסחורה בקצב זה או אחר והיכי חשוב, מדובר בחנויות שמוכרות מוצרים במחירים זולים במיוחד, החלו רבים לבצע קניות מקוונות בצורה הזו.

אם יצא לכם לבקר בסניף הדואר השכונתי בתקופה האחרונה על מנת לאסוף את דבר הדואר שנשלח אליכם, מסין כמובן… ראיתם בוודאי עוד הרבה לקוחות כמותכם. אנשים שמזמינים מוצרים רבים ושונים דווקא בסין. המדפים בבתי הדואר עמוסים במשלוחים שמגיעים מסין ועונים למעשה על הצורך ברכישה המקוונת.

למה כדאי להזמין באתר הצעצועים אמיגו?

אז למה בעצם כדאי לכם להזמין בצעצועי אמיגו מבית המייסד בועז דקל? אז ראשית, ברור כי הצריכה בצורה הזו היא הכי חכמה בייחוד בעידן הקורונה בו אנחנו מצויים אשר בהם כולנו מתגייסים למאמץ הלאומי למגר את נגיף הקורונה על ידי קטיעת מעגלי ההדבקה.

אך מעבר לכך טוען בועז דקל כי מדובר בקנייה שבסיכומו של דבר היא הרבה יותר משתלמת ללקוח. הוא משלם מחיר נמוך פי כמה וכמה ביחס לחנות רגילה. זאת בגלל שבחנות המקוונת אין את הוצאות התקורה, אין את הצורך במספר גדול של עובדים ולמעשה הלקוח משלם רק על המוצר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קבליר קינג צ'ארלס למכירה
Cavalier King Charles כלב קבליר קינג צ'ארלס למכירה משתייך לגזע של כלבים שגודלו במשחות האצולה הבריטיות. הקבליר...
קרא עוד »
יול 14, 2022
טיפים להתמקחות והוזלת מחירי השיפוצים
שיפוץ הבית הוא תהליך לא פשוט אשר גורם לחוסר נוחות הוצאה כספית לא קטנה. מכיוון שאנו בפתחה של עונת הקיץ,...
קרא עוד »
אפר 20, 2016
מאגרי תמונות מומלצים
זוהי רשימה של מאגרי תמונות מומלצים באינטרנט. הראשון הוא Pixabay, אשר בספרייה שלה יש למעלה ממיליון...
קרא עוד »
אוק 29, 2022