5 דברים שיש לקחת בחשבון לפני שקונים אפטר שייב

אפטר שייב

אחת המתנות הפופולאריות ביותר בקרב נשים לבן זוגן הוא אפטר שייב. אפטר שייב הוא מתנה נחמדה שיכולה להתאים כמעט לכל גבר, וזו מתנה שכיף במיוחד לבחור מאחר שהריח הנעים מלווה את בן הזוג לאורך כל היום. קיבצנו 5 נקודות שונות שיכולות להשפיע על בחירת האפטר שייב.

מותג

רכישה של מותג היא דבר נכון לא רק בגלל השם או מעצם זה שמדובר באפטר שייב מוכר, אלא מדובר על מוצר שסביר להניח שהוא טוב יותר מאחרים בחירת אפטר שייב איכותי לגברים, מאפשר להם ליהנות מריח נעים, תחושה טובה וכן לשמור על עור הפנים. מותגים הופכים להיות כאלה, בזכות העובדה שהם שומרים על איכות גבוהה.

סוג הריח

על מנת שהגבר ייהנה מריח נעים והאישה תהנה ממנו גם, יש לבדוק את סוג הריח שהאפטר שייב מפיץ. ישנם תכשירים שמפיצים ריח חזק, ישנם כאלה שמפיצים ריח עדיין. כל בת זוג צריכה להחליט מה היא מעדיפה עבור בן הזוג שלה.

מרכיבים

ניתן לראות ממה בדיוק עשוי האפטר שייב, אילו מרכיבים יש בו, בין היתר האם מדובר במרכיבים טבעיים או אחרים. אז גם אפשר ללמוד על סוג ואיכות הריח שהוא מפיץ.

עור הפנים

באופן טבעי, מאחר ונהוג לשים אפטר שייב על הפנים, הגורם העיקרי שמושפע מהסוג והאיכות הוא עור הפנים. לכן חשוב לדעת האם מדובר בעור חלק, מחוספס, רגיש, וכל דבר אחר שיכול להשפיע.

גודל הבקבוק

מאחר ואפטר שייב יכול לעלות לא מעט כסף, נכון לקנות תכשיר עם כמות גדולה יותר יחסית של חומר, כך הוא יחזיק מעמד זמן רב. בדומה לבשמים, אפשר למצוא בקבוקים מעוצבים בצורה יפה ומרשימה. חשוב לוודא גם שמדובר על בקבוק חזק אשר נסגר בצורה הרמטית, על מנת שהחומר לא יישפך.

ומה לגבי נוחות השימוש?

כשרוכבים אפטר שייב, כדאי לוודא שהוא נוחל נשיאה לשימוש במהלך היום, ושהוא עשוי מבקבוק קשיח שלא ישבר או יישפך בתיק. נוחות השימוש חשובה לא פחות מהריח עצמו, וכדאי לחשוב על כך בטרם קונים את התכשיר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חופשה בארץ או חופשה בחו"ל איפה יותר זול
נראה כי התרבות הישראלית השתנתה בצורה דרמטית בשנים האחרונות. בעבר רק מעטים היו נוסעים לחופשה בחו"ל וכל...
קרא עוד »
נוב 10, 2018
תיקי אלבד לכנסים – כל היתרונות
בין אם אתם בעלי עסק קטן ומשפחתי ובין אם אתם בעלי עסק עם סניפים רבים ברחבי הארץ המאגד תחתו עשרות...
קרא עוד »
ספט 02, 2021
קניית לייקים ישראלים – למה זה טוב?
בשנים האחרונות אנחנו עדים לשתי תופעות מעניינות שקשורות לרשתות חברתיות אך למעשה הן קשורות לדבר הרבה...
קרא עוד »
פבר 14, 2022