שחזור גלגולים – מה זה אומר וכיצד זה מתבצע

החיים הם דבר מאוד אקראי, הזמניות שלהם תמיד מפתיעה אותנו, בוודאי כשאנחנו פוגשים אותה כשמישהו אהוב הולך מאיתנו, לא תמיד קל לנו לקבל את העובדה שהוא היה כאן ואיננו עוד, שהוא כבר לא איתנו יותר.

אך מי שמאמין בשחזור גלגולים יודע שזה לא בהכרח כך. אדם מגיע לעולם הזה תינוק, נכנסת אליו נשמה והיא ממשיכה איתו עד אשר הוא מתבגר וכשהוא מת, הנשמה מסתלקת ממנו וממשיכה הלאה, כלומר, היא נכנסת בגוף אחר אשר נמצא בכדור הארץ, במקום כזה או אחר. על כן המסע שלנו, המסע של חיינו, הוא קצר וזמני ביחס למסע הנצחי של הנשמה אשר מתגלגלת מאדם לאדם, חווה חוויות שונות.

השאלה היא, האם אנחנו יכולים לאתר את הגלגולים של הנשמה שלנו, בטרם היא הגיעה אלינו ולהבין כיצד המקומות בהם היא ביקרה משפיעים עלינו. בעזרת תהליך של שחזור גלגולים אנחנו יכולים ללמוד איפה הנשמה שלנו היתה ומה זה אומר עלינו.

מה זה שחזור גלגולים

הרעיון שעומד מאחורי שחזור גלגולים, כאמור, הוא לבדוק איפה הנשמה שלנו ביקרה ובאופן כזה אפשר לשחזר תהליכים, אפשר לשחרר מצבים מסוימים שייתכן ומשפיעים עלינו כך או אחרת.

חשוב להדגיש, לא תמיד זה מתאים, לא תמיד זה אפשרי מבחינת אנרגטית. לכן, עוד לפני שנכנסים לתהליך כזה, צריך לדעת איך הוא מתבצע, כיצד הוא משפיע והאם באמת יש צורך וטעם לבצע אותו בשלב הזה של חיינו. כמובן שהוא חייב להתבצע על ידי גורם מוסמך, גורם שמתמחה בכך ולא על ידי כל אחד.

שחזור גלגולים יכול לעזור מאוד להתמודד עם סיטואציות שונות שמתרחשות בחיינו בזמן הווה. יחד עם זאת, אם אנחנו לא נקפיד, אזי ייתכן מאוד שנמצא את עצמנו במצב שאנחנו מתמודדים עם מידע שיכול להשפיע עלינו גם באופן שלילי.

לפני סיום נדגיש, בהתאם לטיפולים אחרים, הרי גם שחזור מתבצע באופן פרטני על ידי מטפלת אלטרנטיבית, כלומר, כל שחזור הוא ספציפי לאותו אדם, וזה לא אומר שום דבר על בני משפחתו או על גורמים אחרים בסביבתו.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בועז דקל – ממש כמו אמזון אך בגרסה ישראלית
עולם הצרכנות והקניות עשו בשנים האחרונות מהפך של ממש. אם עד לפני לא הרבה זמן בכלל ידענו כי הדרך הבלעדית...
קרא עוד »
אוק 27, 2020
ניהול משימות באמצעות תוכנת ERP לניהול מפעל
בכל ארגון, אפילו בארגון או עסק קטן, מתבצעות משימות רבות בכל יום, שלעיתים קשה מאוד להתחקות אחריהן כדי...
קרא עוד »
נוב 20, 2017
ההבדל בין סוגי ניקיון התעשייתיים השונים
כל מקום עבודה חשוב שיהיה נקי. טיפול נכון בכל מרכיבי הניקיון הוא בריא לעובדים ומשרה אווירה רעננה...
קרא עוד »
דצמ 18, 2019