שחזור גלגולים – מה זה אומר וכיצד זה מתבצע

החיים הם דבר מאוד אקראי, הזמניות שלהם תמיד מפתיעה אותנו, בוודאי כשאנחנו פוגשים אותה כשמישהו אהוב הולך מאיתנו, לא תמיד קל לנו לקבל את העובדה שהוא היה כאן ואיננו עוד, שהוא כבר לא איתנו יותר.

אך מי שמאמין בשחזור גלגולים יודע שזה לא בהכרח כך. אדם מגיע לעולם הזה תינוק, נכנסת אליו נשמה והיא ממשיכה איתו עד אשר הוא מתבגר וכשהוא מת, הנשמה מסתלקת ממנו וממשיכה הלאה, כלומר, היא נכנסת בגוף אחר אשר נמצא בכדור הארץ, במקום כזה או אחר. על כן המסע שלנו, המסע של חיינו, הוא קצר וזמני ביחס למסע הנצחי של הנשמה אשר מתגלגלת מאדם לאדם, חווה חוויות שונות.

השאלה היא, האם אנחנו יכולים לאתר את הגלגולים של הנשמה שלנו, בטרם היא הגיעה אלינו ולהבין כיצד המקומות בהם היא ביקרה משפיעים עלינו. בעזרת תהליך של שחזור גלגולים אנחנו יכולים ללמוד איפה הנשמה שלנו היתה ומה זה אומר עלינו.

מה זה שחזור גלגולים

הרעיון שעומד מאחורי שחזור גלגולים, כאמור, הוא לבדוק איפה הנשמה שלנו ביקרה ובאופן כזה אפשר לשחזר תהליכים, אפשר לשחרר מצבים מסוימים שייתכן ומשפיעים עלינו כך או אחרת.

חשוב להדגיש, לא תמיד זה מתאים, לא תמיד זה אפשרי מבחינת אנרגטית. לכן, עוד לפני שנכנסים לתהליך כזה, צריך לדעת איך הוא מתבצע, כיצד הוא משפיע והאם באמת יש צורך וטעם לבצע אותו בשלב הזה של חיינו. כמובן שהוא חייב להתבצע על ידי גורם מוסמך, גורם שמתמחה בכך ולא על ידי כל אחד.

שחזור גלגולים יכול לעזור מאוד להתמודד עם סיטואציות שונות שמתרחשות בחיינו בזמן הווה. יחד עם זאת, אם אנחנו לא נקפיד, אזי ייתכן מאוד שנמצא את עצמנו במצב שאנחנו מתמודדים עם מידע שיכול להשפיע עלינו גם באופן שלילי.

לפני סיום נדגיש, בהתאם לטיפולים אחרים, הרי גם שחזור מתבצע באופן פרטני על ידי מטפלת אלטרנטיבית, כלומר, כל שחזור הוא ספציפי לאותו אדם, וזה לא אומר שום דבר על בני משפחתו או על גורמים אחרים בסביבתו.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חיטוי חדר של חולה קורונה
חולה קורונה ממשיך את החיים שלו בבית, במקרים רבים. אם המצב אינו חמור והוא מסוגל לחיות בתנאי בידוד בתוך...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020
לוגו לעסק – כיצד בוחרים לוגו בצורה נכונה
אחד הכלים החשובים ביותר עבור כל עסק, גדול, קטן, עסק שעוסק בתחום רחב כמו מזון או בתחום נקודתי וספציפי,...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021
דברים שכדאי לדעת על ניתוח להסרת משקפיים בלייזר
  אם אתם לא יכולים לסבול יותר את איך שאתם נראים עם משקפי הראיה שלכם, בהחלט אפשר להבין אתכם. אומנם זה...
קרא עוד »
ינו 15, 2017