איך בוחרים מיתרים לגיטרה?

יש לכם גיטרה ביד? רוצים להתחיל לנגן אבל חסרים המיתרים? צריכים להחליף מיתרים לגיטרה? מסתבר כי הפעולה הזו שאולי עשויה להראות פשוטה וזמינה לכל אחד, מתבררת כמורכבת ודורשת. כי בחנויות כלי המיתר תגלו כי יש שפע של אופציות וסוגים שונים של מיתרים. ולא קל להחליט מה בדיוק אתם צריכים, ואילו מיתרים יוכלו לענות על הצורך שלכם. אז הבה ונעשה מעט סדר בדברים. כדי שלא תגיעו לחנות כמו בורים בנושא…
קראו בהרחבה על מיתרים איכותיים לגיטרה באתר של מיוזיקמארט.

בחירה נכונה של מיתרים לגיטרה

  • הדבר הראשון שאנחנו רוצים לציין הוא שאין מיתרים מסוג אחד שהם אלו שמומלצים בכל פה לכל מנגן. וזאת כי לכל נגן גיטרה יש העדפות משלו, תחושות משלו ומגע אחר שמתאים לו. כמו כן יש לכל אחד נטייה לנגינה שונה מעט ולהעדפות מוסיקליות משלו. כך שאין הכרעה גורפת אלא התאמה אישית לכל גיטריסט באשר הוא.
  • יש לזכור כי בחירת מיתרים לגיטרה תתייחס גם לסוג הגיטרה שיש לכם. אין להשוות בין גיטרה קלאסית לאקוסטית. לכל גיטרה יש להתאים את סוג המיתרים המתאים שיאפשר את הפקת הצלילים הרצויים.
  • בין סוגי המיתרים יש מספר הבדלים. אחד מהם הוא עובי המיתר. שוב, גם בעניין זה עלינו להבין שאין עובי אחיד שהוא המומלץ והנכון לכולם. אלא יש כאן היבטים שונים שישפיעו על הבחירה שלנו. בין היתר זו המקצועיות, רמת הנגינה, ההעדפה האישית שלנו וכן הלאה.
  • תמיד כדאי להיוועץ באיש מקצוע או במורה נגינה מקצועי. אלו יכולים להכיר את אופי הנגינה שלכם, את הידע ואת המיומנות שרכשתם, ובהתאם לכך לכוון אתכם לבחירה נכונה של מיתרים לגיטרה שלכם. כמו כן תוכלו לקבל הדרכה באשר לשינויים בהמשך הדרך, כאשר תהיו מנוסים יותר בנגינה.
    באתר של MUSICMART תוכלו להתרשם ממבחר אביזרי נגינה ומיתרים לכל סוגי הגיטרות!
בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קיץ 2022: הכירו את בריכות השחיה הביתיות
ישנו מגוון בלתי נגמר של סגנונות בריכות שחיה לבית. כשהקיץ של 2022 ממש כאן, נראה שהדבר הבא שעליכם לעשות,...
קרא עוד »
מאי 15, 2022
מהי בינה עסקית וכיצד היא יכולה לעזור לעסק שלך
רבים אנשי העסקים ומנהלי הארגונים ששומעים את המושג 'בינה עסקית' או את הקיצור BI ומבינים שמדובר במושג...
קרא עוד »
דצמ 07, 2016
בחינת הסוגים השונים של השקעות נדל"ן
מחפשים לגוון את תיק ההשקעות שלכם עם הזדמנויות חדשות בתחום הנדל"ן? ובכן, זכית בכל הקופה! המחקר הנרחב...
קרא עוד »
מאי 22, 2023