איך בוחרים מיתרים לגיטרה?

יש לכם גיטרה ביד? רוצים להתחיל לנגן אבל חסרים המיתרים? צריכים להחליף מיתרים לגיטרה? מסתבר כי הפעולה הזו שאולי עשויה להראות פשוטה וזמינה לכל אחד, מתבררת כמורכבת ודורשת. כי בחנויות כלי המיתר תגלו כי יש שפע של אופציות וסוגים שונים של מיתרים. ולא קל להחליט מה בדיוק אתם צריכים, ואילו מיתרים יוכלו לענות על הצורך שלכם. אז הבה ונעשה מעט סדר בדברים. כדי שלא תגיעו לחנות כמו בורים בנושא…
קראו בהרחבה על מיתרים איכותיים לגיטרה באתר של מיוזיקמארט.

בחירה נכונה של מיתרים לגיטרה

  • הדבר הראשון שאנחנו רוצים לציין הוא שאין מיתרים מסוג אחד שהם אלו שמומלצים בכל פה לכל מנגן. וזאת כי לכל נגן גיטרה יש העדפות משלו, תחושות משלו ומגע אחר שמתאים לו. כמו כן יש לכל אחד נטייה לנגינה שונה מעט ולהעדפות מוסיקליות משלו. כך שאין הכרעה גורפת אלא התאמה אישית לכל גיטריסט באשר הוא.
  • יש לזכור כי בחירת מיתרים לגיטרה תתייחס גם לסוג הגיטרה שיש לכם. אין להשוות בין גיטרה קלאסית לאקוסטית. לכל גיטרה יש להתאים את סוג המיתרים המתאים שיאפשר את הפקת הצלילים הרצויים.
  • בין סוגי המיתרים יש מספר הבדלים. אחד מהם הוא עובי המיתר. שוב, גם בעניין זה עלינו להבין שאין עובי אחיד שהוא המומלץ והנכון לכולם. אלא יש כאן היבטים שונים שישפיעו על הבחירה שלנו. בין היתר זו המקצועיות, רמת הנגינה, ההעדפה האישית שלנו וכן הלאה.
  • תמיד כדאי להיוועץ באיש מקצוע או במורה נגינה מקצועי. אלו יכולים להכיר את אופי הנגינה שלכם, את הידע ואת המיומנות שרכשתם, ובהתאם לכך לכוון אתכם לבחירה נכונה של מיתרים לגיטרה שלכם. כמו כן תוכלו לקבל הדרכה באשר לשינויים בהמשך הדרך, כאשר תהיו מנוסים יותר בנגינה.
    באתר של MUSICMART תוכלו להתרשם ממבחר אביזרי נגינה ומיתרים לכל סוגי הגיטרות!
בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבני חן שכדאי להכיר
ישנן דרכים רבות ושונות לקנות תכשיטי אבני חן באינטרנט. אתה יכול לקנות אותם מאתרים שונים, אבל כולם...
קרא עוד »
אפר 08, 2023
עורך דין נזיקין
תביעות מול ביטוח לאומי מחייבות ייצוג הולם של עורך דין כדי לצלוח את ההליך בשלום עד קבלת התביעה. אנשים...
קרא עוד »
אפר 25, 2016
ניב נינבורג – תלמדו איך למכור עם NFT
הכניסה של עולם ה-NFT לחיים שלנו משפיע על הדרך שבה אנו תופסים את זכויות היוצרים על יצירות מכל סוג. הקניין...
קרא עוד »
אפר 06, 2022