ברזים אלקטרוניים: למה הם מומלצים להתקנה במקומות ציבוריים?

ברזים אלקטרוניים

במשך שנים רבות יכולת התפעול של מרכזים מסחריים או מקומות ציבוריים, במיוחד בכל מה שנוגע לחדרי השירותים והכיורים הייתה נמוכה יחסית. השקעה גבוהה בשירותי ניקיון, כמו גם תחזוקה בעלות גבוהה של ציוד הפכו את השירותים הציבוריים לחלל מוזנח יחסית. ואולם בשנים האחרונות אנו רואים שינוי מגמה ברור, חיובי ומתבקש, עם כניסתן של טכנולוגיות חדשות לתחום זה. כיום, קל יותר מאי פעם ליצור חלל שירותים מזמין ונעים, שיהיה נוח לשימוש וקל לניקוי, גם אם עוברים בו עשרות אנשים בכל יום.

הסיבות המרכזיות להתקנת ברזים אלקטרוניים בחלל הציבורי

הדרך הקלה ביותר לשפר את חלל השירותים היא על ידי התקנה של ברזים אלקטרוניים, להם כמה יתרונות מרכזיים:

  1. קל לתפעול – לא צריך לחשוב יותר מידי כדי להפעיל ברזים אלו. מספיקה לחיצת כפתור או אפילו תנועת יד קלה והברז מתחיל לפעול.
  2. בטוח לשימוש – ברזים אלו מעוגנים בצורה בטיחותית ויכולים להיות מתאימים לשימוש גם בקרב ילדים קטנים או אנשים מבוגרים. ולכן הם עונים על צרכים של קהלים רבים.
  3. שומר על היגיינה ברמה גבוהה – אם אתם לא צריכים לגעת בברז אתם לא נחשפים לחיידקים וזיהומים שונים שאחרים הותירו עליו. וזה הוא יתרון עצום כאשר מדובר על שירותים בקניון ציבורי.
  4. עלות הולמת ביחס לתמורה – כבעלים של מתחם ציבורי אתם לא יכולים להשקיע סכומי כספים ללא הגבלה וחשוב לכם למצוא מוצר מאוזן ברמת העלות מול תועלת.

התקנה מהירה ויש לכם ברז חדש

יתרון נוסף ואפילו מרכזי של ברזים אלקטרוניים אלו מול ברזים רגילים הוא האפשרות לבצע תהליך התקנה מהיר ויעיל. מהרגע שרכשתם את הברזים (אשר מגיעים במגוון רחב של עיצובים ודגמים), ניתן לבצע את ההתקנה בעזרת איש מקצוע מנוסה. תוך פרק זמן של דקות שדרגתם לחלוטין את חלל האמבטיה והפכתם אותו למודרני ונח יותר. מסיבה זו ההחלטה לעבור לברזים אלו היא החלטה שקל מאוד לקבל ואנו רואים יותר ויותר לקוחות שמוכנים לעשות את הצעד ולשדרג את השירותים הציבוריים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לפנק את הלקוחות בפגישת סגירה
כבעלי עסקים, אתם יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר עבורכם הוא לגרום ללקוח לסגור אתכם את העסקה. ברגע...
קרא עוד »
נוב 02, 2018
מורה לסקסופון
הסקסופון הוא כלי נגינה מאוד פופולרי ומופיע בהרכבים מוזיקליים שונים כמו סקסופוניסט לקבלת פנים, נגן...
קרא עוד »
יול 22, 2022
טבלת הוצאות והכנסות – איך היא תוכל לעזור לכם?
התנהלות שוטפת עם טבלת הוצאות והכנסות תוכל לשנות לחלוטין את הדרך שבה אתם מנהלים את הכסף שלכם ולאפשר...
קרא עוד »
יול 14, 2021