ברזים אלקטרוניים: למה הם מומלצים להתקנה במקומות ציבוריים?

ברזים אלקטרוניים

במשך שנים רבות יכולת התפעול של מרכזים מסחריים או מקומות ציבוריים, במיוחד בכל מה שנוגע לחדרי השירותים והכיורים הייתה נמוכה יחסית. השקעה גבוהה בשירותי ניקיון, כמו גם תחזוקה בעלות גבוהה של ציוד הפכו את השירותים הציבוריים לחלל מוזנח יחסית. ואולם בשנים האחרונות אנו רואים שינוי מגמה ברור, חיובי ומתבקש, עם כניסתן של טכנולוגיות חדשות לתחום זה. כיום, קל יותר מאי פעם ליצור חלל שירותים מזמין ונעים, שיהיה נוח לשימוש וקל לניקוי, גם אם עוברים בו עשרות אנשים בכל יום.

הסיבות המרכזיות להתקנת ברזים אלקטרוניים בחלל הציבורי

הדרך הקלה ביותר לשפר את חלל השירותים היא על ידי התקנה של ברזים אלקטרוניים, להם כמה יתרונות מרכזיים:

  1. קל לתפעול – לא צריך לחשוב יותר מידי כדי להפעיל ברזים אלו. מספיקה לחיצת כפתור או אפילו תנועת יד קלה והברז מתחיל לפעול.
  2. בטוח לשימוש – ברזים אלו מעוגנים בצורה בטיחותית ויכולים להיות מתאימים לשימוש גם בקרב ילדים קטנים או אנשים מבוגרים. ולכן הם עונים על צרכים של קהלים רבים.
  3. שומר על היגיינה ברמה גבוהה – אם אתם לא צריכים לגעת בברז אתם לא נחשפים לחיידקים וזיהומים שונים שאחרים הותירו עליו. וזה הוא יתרון עצום כאשר מדובר על שירותים בקניון ציבורי.
  4. עלות הולמת ביחס לתמורה – כבעלים של מתחם ציבורי אתם לא יכולים להשקיע סכומי כספים ללא הגבלה וחשוב לכם למצוא מוצר מאוזן ברמת העלות מול תועלת.

התקנה מהירה ויש לכם ברז חדש

יתרון נוסף ואפילו מרכזי של ברזים אלקטרוניים אלו מול ברזים רגילים הוא האפשרות לבצע תהליך התקנה מהיר ויעיל. מהרגע שרכשתם את הברזים (אשר מגיעים במגוון רחב של עיצובים ודגמים), ניתן לבצע את ההתקנה בעזרת איש מקצוע מנוסה. תוך פרק זמן של דקות שדרגתם לחלוטין את חלל האמבטיה והפכתם אותו למודרני ונח יותר. מסיבה זו ההחלטה לעבור לברזים אלו היא החלטה שקל מאוד לקבל ואנו רואים יותר ויותר לקוחות שמוכנים לעשות את הצעד ולשדרג את השירותים הציבוריים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עבודה מהבית- שקלתם מסחר במניות? אריה גולדין
לא מעט אנשים מחפשים אחר עבודה מהבית לצורך השלמת הכנסה או כעבודה העיקרית שלהם. אחת מהאופציות הטובות...
קרא עוד »
אפר 21, 2019
מי זכאי לפיצויים מגרמניה?
אם אתה, בן / בת זוגך או הוריך המנוחים ניצולים מהזוועות הנאציות, אתה או את יכול/ים להיות זכאיים לפיצוי...
קרא עוד »
יונ 25, 2020
מכולה 8 קוב מידות – עבור סוגי פסולת שונים
מערכת מכולות 8 קוב מידות היא כלי חשוב במערכת ניהול הפסולת בערים ובתחומים רחוביים. בעזרת מכולה בגודל...
קרא עוד »
ספט 27, 2023