האזנה לרשת ב': 3 אמצעים להיות מעודכנים בהתפרצות מגפת הקורונה

האזנה לרדיו

התפרצותו של נגיף קורונה בעולם גרם לשינוי משמעותי באורח החיים השגרתי. בעוד שבישראל נלחמים בנגיף בכל האמצעים הדרושים, ארצות הברית, ספרד ואיטליה סופגות אבדות בנפש, ומנסות אף הן לצמצם את התפשטות המחלה. כיצד תוכלו להתעדכן בכל החדשות הנוגעות להתפרצות הנגיף בעולם? הנה 3 דרכים:

כלי התקשורת המסורתיים

כלי התקשורת המסורתיים, הלוא הם הרדיו, העיתונות והטלוויזיה, יאפשרו לכם להתעדכן בכל הנוגע להתפשטות נגיף קורונה ביעילות, תוך שהמידע שמפורסם לציבור, הוא ברוב המקרים מידע מאומת ועדכני. כמו כן, האזנה מכל מקום לרשת ב' מתאפשרת בקלות, זאת הודות לאפשרות להאזין לרדיו אונליין. כיום יש אפליקציות ייחודיות ואתרים ייעודיים שדרכם ניתן להאזין לרדיו, כך שתוכלו לבחור את התחנה האידיאלית ביותר בעבורכם.

פה נעצור לציין שאם אתם מבקשים להימנע מעדכוני חדשות לכל אורך היום, מוטב שלא להשאיר את הטלוויזיה דלוקה ברציפות, אלא לצפות בחדשות רק פעם אחת ביום (רצוי במהלך המהדורה המרכזית).

עדכונים באתרי האינטרנט

היתרון של האינטרנט הוא שניתן להיחשף למידע באופן הדרגתי וסלקטיבי, ולבחור את התכנים שאליהם תרצו להיחשף, בשעות וברגעים שנוחים לכם. ניתן להתעדכן בחדשות העולם ובעדכונים הנוגעים לנגיף באתרי חדשות מהארץ ומהעולם, כמו אתר "כיפה", "כלכליסט", "YNET", "מאקו" ועוד, וכמובן תוכלו לקרוא מידע מקיף באתר משרד הבריאות שמתעדכן כל הזמן.

אם אתם מעוניינים במידע שנוגע למדינות אחרות, מוטב להיכנס לאתרי חדשות בינלאומיים כמו CNN, ולו כי באתרים מקומיים רוב המידע המפורסם לציבור נוגע להתפרצות הנגיף בארץ, ומעט מאוד מידע בנוגע להתפרצות הנגיף בעולם.

רשתות חברתיות

גם הרשתות החברתיות מאפשרות להתעדכן בהתפרצות הנגיף, אם זה באמצעות מעקב אחרי עמודי חדשות שונים, ואם באמצעות הצטרפות לקבוצות ייעודיות של עדכוני חדשות מהעולם. כמו כן, תוכלו לעקוב אחרי עמודי פייסבוק מובילים, כמו העמוד של משרד הבריאות ועמודים של אתרי חדשות מהעולם.

התפרצות נגיף קורונה בעולם היא הנושא המדובר ביותר כיום בחדשות ובאינטרנט. ניתן לצרוך את המידע בכל מיני דרכים, כך שתוכלו לבחור את הדרך האידיאלית ביותר בעבורכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי בינה עסקית וכיצד היא יכולה לעזור לעסק שלך
רבים אנשי העסקים ומנהלי הארגונים ששומעים את המושג 'בינה עסקית' או את הקיצור BI ומבינים שמדובר במושג...
קרא עוד »
דצמ 07, 2016
העברות כספים מישראל לחו"ל – כל מה שאתם צריכים לדעת
העברות כספים מישראל לחו"ל נמצאות תחנת בחינה ובדיקה מדוקדקות בעקבות תקנות ה- CRS שנכנסו לתוקף לפני מספר...
קרא עוד »
אוג 11, 2020
מטבח קטן – למי זה מתאים
אם אתם חובבי בישול ופשוט בטוחים שיש לכם את מה שצריך כדי לנצח במאסטר שף, אתם בוודאי חולמים על מטבח גדול...
קרא עוד »
אוג 20, 2021