השתלת שיער תהליך החלמה – איך הוא מתבצע?

השתלת שיער תהליך החלמה

כל תהליך רפואי, כל פרוצדורה כזו או אחרת, דורשת תהליך החלמה מסוים. בתהליך זה, האזור שעבר טיפול נדרש להחלים, מקבל את הזמן שלו, ואנחנו מספקים לו את האמצעים הנדרשים לכך. אך מעבר לכך, גם אנחנו בעצמנו עוברים תהליך של החלמה, על מנת להתאושש מהטיפול ונוכל לחזור אל שגרת חיינו. 

לכן, זה לא אמור להפתיע שגם תהליך כמו השתלת שיער בישראל למשל כולל זמן של החלמה עם סיומו. נכון שמדובר בתהליך פשוט, לא פולשני, לא כירורגי, ואומנם מדובר אך ורק בתהליך של השתלת שיער ובכל זאת, מדובר בפרוצדורה רפואית, לכן זה מובן מאליו שאנחנו צריכים לעבור תהליך החלמה כזה או אחר. 

חשוב לומר, תהליך ההשתלה לא נערך זמן רב, ברוב המקרים אם לא יקרה משהו נדיר, אז באותו יום כבר תשתחררו הביתה. אך זה לא אומר שתוכלו לחזור מיד אל שגרת חייכם. להיפך, אתם תצטרכו לנוח. לכן, מי שעובר את התהליך בחו"ל נניח, כמו גברים רבים שעוברים את הטיפול בטורקיה, מתבקשים לא לחזור מיד לארץ אלא להישאר עוד מספר ימים במדינה, על מנת שיוכלו להחלים, להתאושש ואם חס וחלילה קורה משהו, יהיה ניתן לטפל בהם במקום. 

איך מתבצע תהליך ההחלמה בפועל

כל מטופל שמסיים טיפול, יוצא עם תחבושות שאמורות לנקז את כל הנוזלים שנוצרו במהלך התהליך, אחרי יום כבר יהיה ניתן להסיר את התחבושת. במידה ועדיין יוצאים נוזלים מאזור ההשתלה, רצוי כמובן להשתמש בתחבושת חדשה, קראו גם בכתובת זו

כמו כן, יש לקחת בחשבון שהימים הראשונים אחרי הטיפול עלולים להיות מלויים בכאבים, הרבה פעמים מדובר על עקצוצים ודברים לא נעימים, אך לא כאב שאמור לסכן אותכם. חשוב לזכור שאסור לגעת בקרקפת בזמן הזה, מן הסתם גם אסור לחפוף את השיער. הרופא יספק לכם כלים לפתרונות שונים. גם אחרי שתוכלו להשתמש בשמפו לחפיפה, הרי שתקבלו הוראות מהרופא באיזה שמפו יהיה מותר לכם להשתמש. 

כמו כן חשוב להדגיש, עוד לעשן במשך מספר ימים אחרי ההשתלה, אסור לקיים יחסי מין בשבוע הראשון, ויש להימנע מחשיפה לשמש. 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לדעת על מס שבח
מס שבח הינו מס שיש לשלם בעת מכירת הדירה. המס מגלם את רווח ההון שבעל הנכס זכה בו, בעקבות הפרש בין המחיר...
קרא עוד »
דצמ 23, 2019
מכירת דירות בנס ציונה
בנס ציונה יש לא מעט נכסים, פרויקטים ומבנים. חלקם מיושבים וחלקם עומדים למכירה. כל מי שניצב בנקודה בה...
קרא עוד »
מרץ 15, 2021
עורך דין נזיקין
תביעות מול ביטוח לאומי מחייבות ייצוג הולם של עורך דין כדי לצלוח את ההליך בשלום עד קבלת התביעה. אנשים...
קרא עוד »
אפר 25, 2016