בניית דפי נחיתה ללא צורך במתכנת, הייתכן?

בניית דפי נחיתה

לא מעט עסקים מעוניינים בעמוד נחיתה מקצועי שאליו יוכלו להפנות לקוחות פוטנציאליים ואף לקבל לידים ופניות חדשות. הטעות הנפוצה בקרב קרבים היא שבניית עמוד שכזה חייבת להיעשות באמצעות מתכנת בלבד – ובכן, זה לא נכון. ניתן להקים עמוד נחיתה גם ללא שירותי תכנות. כיצד תעשו זאת? ריכזנו בעבורכם טיפים חשובים בנושא. שנתחיל?

יש אפשרויות חינמיות

לא רק שניתן לבנות דפי נחיתה ללא מתכנת, ישנה אפשרות לעשות זאת בחינם, ולו באמצעות פלטפורמות שונות. למעשה, אם תבקשו להקים דף נחיתה בעצמכם באמצעות כלים ייעודיים – תוכלו להשוות בסקירה הבאה המונה 11 כלים לבניית דפי נחיתה בחינם. בין היתר תמצאו ברשימה את פלטפורמת WIX דרכה ניתן לבנות אתרי אינטרנט שלמים, וורדפרס, שנחשבת לאחת הפלטפורמות הטובות ביותר להקמת אתר, ואפילו SQUARESPACE.

כמו כן, ישנם אתרים בהם תוכלו לשדרג את החבילה מחינמית לחבילה בתשלום, תמורת דומיין משלכם ועוד שלל אפשרויות – שווה לבדוק.

אתרים ייעודיים לבניית דפי נחיתה

נוסף לפלטפורמות שצוינו מעלה, ישנם אתרים ייעודיים לבניית דפי נחיתה באופן מקצועי ומיוחד, כך שההיצע בהחלט מאוד מגוון ומאפשר לכם להקים את עמוד הנחיתה האידיאלי ביותר בעבורכם.

ומה לגבי עיצוב?

בלא מעט מן הפלטפורמות שצוינו מעלה יש אפשרויות עיצוב, אך בכל מקרה כדאי להכיר את תוכנת CANVA החינמית (יש גם גרסה בתשלום), שדרכה תוכלו לעצב גרפיקות שונות, גם אם אין לכם ידע נרחב בעיצוב גרפי.

רגע לפני שמתחילים

בטרם תתחילו במלאכת בניית העמוד, חשוב לתכנן אותו היטב, ולו כדי להבין אילו פריטים נחוץ לציין ובאילו תמונות להשתמש. כמו כן, שימו לב שכדאי להוסיף כפתור להשארת פרטים גם בחלק העליון של העמוד וגם בחלק התחתון, ומומלץ להוסיף אזור של הוכחה חברתית, משמע ביקורות חיוביות שקיבלתם מלקוחות מרוצים.

דפי נחיתה מהווים דרך נהדרת לאיסוף לידים חדשים, ולקבל שלל פניות מלקוחות פוטנציאליים. לכן, חשוב להשקיע בעמוד נחיתה מקצועי ומעוצב, ובהחלט ניתן לעשות זאת גם ללא מתכנת. היעזרו בכל הטיפים שצוינו מעלה, ולו כדי שתוכלו לעשות זאת בעצמכם. בהצלחה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בקשה לרישיון חשמל
עבודות בתחום החשמל מוגדרות ככאלו שנדרש להן רישיון עיסוק. כך גם בעת ביצוע עבודות לטובת פרויקטים של...
קרא עוד »
אוג 19, 2021
מה זה אימון עסקי
לא מעט בעלי עסק שמעו על המושג אימון עסקי ותהו במה מדובר והאם זה דבר שיכול לסייע להם. אימון עסקי הוא...
קרא עוד »
ינו 23, 2022
צו מבנה מסוכן – איך מתמודדים עם הבעיה
רשויות מקומיות ואחרות, מבקשות להימנע, באופן טבעי, ממצב בו מבנים מסוכנים מוקמים בשטחן. זה טבעי שכן, רק...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021