יריעות ביטומניות – 3 יתרונות על פני זיפות רגיל

נכסים להשכרה במודיעין

איטום גגות של מבנים וקירות, כמו גם איטום חללים מסוגים שונים: נועד כדי למנוע חדירה של מים למבנה. האיטום מספק הגנה מפני קור רטיבות לחות או חום גבוה מידי והוא נועד כדי להוריד עוצמות רעש ותהודה בתוך המבנה ומחוץ לו. אם בעבר היה צורך לבצע איטום על ידי שכבות צמנט וחומרים שונים כמו זפת שיש לחדש בכול שנה – הרי שכיום רבים בוחרים לבצע איטום באמצעות יריעות ביטומניות שמחזיקות מעמד זמן רב ומגנות על המבנים מכל סיטואציה. 

יריעה ביטומנית היא יריעה שעשויה שריון פוליאסטר ועשירה בפולימרים שמאפשרת ריבוד אספלט, איטום מבנים, חסימה תהודה חום וקור והגנה מפני זיהום אוויר. 

אבל מדוע איטום באמצעות יריעות, כדאי יותר מאיטום שנעשה באמצעות זפת או חומרים סטנדרטיים? הנה 3 יתרונות משמעותיים: 

חסכון בעלויות – בזמן שמבצעים איטום באמצעות יריעות ביטומניות, אפשר לחסוך כסף וזמן. היריעות – שמחזיקות מעמד לאורך זמן רב – מספקות שנים של שימוש ואיטום טוב של המבנה ללא צורך בחידוש בכל שנה. בכך אפשר לחסוך עלויות באופן משמעותי, גם בשל העבודה החד פעמית וגם בשל יריעות שנותרות חזקות ואטומות ועושות את עבודתן. 

חסכון בזמן – איטום באמצעות יריעות חוסך גם בזמן. אם אתם  נוהגים לעלות על הגג כדי לזפת אותו, תוכלו כעת באמצעות הנחת יריעות מקצועית להיות בראש שקט לגבי איטום וזיפות מחודש של הגג. היריעות שמורכבות בדרך כלל על ידי אנשי המקצוע (אפשר להרכיבן באופן עצמאי על הגג, אך יש לעשות זאת בזהירות ובטיחות ורק לאחר תחקיר בו תבדקו כיצד מבצעים את הפעולה), מחזיקות מעמד זמן רב ואינן דורשות תחזוקה מיוחדת. 

איטום שכולל הכול – לפני עידן האיטום באמצעות יריעות ביטומניות, היה צורך בחומרים שונים לאיטום. חלק מהחומרים בודדו תהודה, חלקם כמו הזפת נועדו להגן על המבנה מחום, ויש איטומים שנועדו להגן על הקירות מפני לחות סדקים ורטיבות. איטום באמצעות יריעות, מקנה את כל הפעולות הדרושות להגנה על המבנה ובכך חוסך זמן, כסף משאבים ועבודה.
בקישור זה תוכלו למצוא מבחר של חומרי איטום ובנייה:


בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור גרבי ברך לנשים?
אחד מסוגי הגרביים לנשים הם גרבי ברך. מדובר בגרביים ארוכות יחסית אשר מגיעות עד לברך ולעיתים אף מכסות...
קרא עוד »
ינו 23, 2022
צלחות מתכלות, מה אפשר לעשות איתן?
צלחות חד פעמיות עשויות מחומרים שאינם ניתנים למיחזור או מתכלה. הם מגיעים למזבלות ומזהמים את הסביבה....
קרא עוד »
מרץ 19, 2023
גילוי היסודות של תפקידו של עורך דין מקרקעין וביצוע הבחירה הנכונה
נכנסים לעולם עסקאות הנדל"ן? בין אם אתה משקיע ותיק או רוכש לראשונה, הבנת התפקיד המרכזי של עורך דין...
קרא עוד »
דצמ 09, 2023